Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.12.2014, 07:23 (UTC)    
Mesaj konusu: Reklamlı virüs

Üst reklam virüslü ne yapmam lazım arkadaşlar bilgisiyarıma virüs bulaşırmı?

En son sitetemasi tarafından 18.12.2014 07:24:12 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj18.12.2014, 07:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Direk virüs programınızın markasına baktım acaba esed mi diye haklı çıktım.
Esed kendi dosyalarına bile virüs deyip silmeye çalışan sonra da çalışmayan gerizekalı bedava bir programdır. Uzak durun derim.
Reklam'a gelince elbette kefil olamam ama bs'de reklamlar virüslü değildir. Eğer pop-up bir reklam açtırıyorsa virüs programınız buna da opsss demiş olabilir.
Çok küçük bir ihtimal sitenizin şifresini başkasıyla paylaşıyorsanız java script yardımıyla orjinal reklam engellenip, bilinçli olarak başka zararlı bir reklam eklenmiş olabilir.
Mesaj18.12.2014, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
Direk virüs programınızın markasına baktım acaba esed mi diye haklı çıktım.
Esed kendi dosyalarına bile virüs deyip silmeye çalışan sonra da çalışmayan gerizekalı bedava bir programdır. Uzak durun derim.
Reklam'a gelince elbette kefil olamam ama bs'de reklamlar virüslü değildir. Eğer pop-up bir reklam açtırıyorsa virüs programınız buna da opsss demiş olabilir.
Çok küçük bir ihtimal sitenizin şifresini başkasıyla paylaşıyorsanız java script yardımıyla orjinal reklam engellenip, bilinçli olarak başka zararlı bir reklam eklenmiş olabilir.

Yorumun için tşkler ama rekalmlar b-s bağlı değil ayrıca eset çok güvenilir bir program oluduğu için kullanıyorum bir çok programdan daha iyi kesin admin tarıka sormadan önce size söylemek daha mantıklı olur dedim başka yorumlar bekliyorum.
Mesaj18.12.2014, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynı sorun bendede var eset son güncellemeden sonra bir çok sitedeki reklamları virüslü olarak görüyor.Aynı sorun bendede var reklamlar sitede açılmıyor.Eset ayrıca paralı bir programdır.Bilgisayar üzerinde sürekli olarak çalışan bir programın dosyalarını silmek mümkün değildir.
Mesaj18.12.2014, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
Aynı sorun bendede var eset son güncellemeden sonra bir çok sitedeki reklamları virüslü olarak görüyor.Aynı sorun bendede var reklamlar sitede açılmıyor.Eset ayrıca paralı bir programdır.Bilgisayar üzerinde sürekli olarak çalışan bir programın dosyalarını silmek mümkün değildir.

Aynen öyle kardeşim ben esetten daha iyisini görmedim bazı reklamları virüslü görmeside çok iyi ama belki bu reklamlardan bilgisiyarımıza virüs girmesi ihtimali çok bence bu reklamlar b-s ilgilenmesi lazım bide bazen uygunsuz reklamlar.
Mesaj18.12.2014, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamlara nasıl virus giriyor anlamıyorum ancak galiba iframe olduğu için o siteler üzerinden kolayca yayılabiliyor.Viruslerin kelogger amaçlı olmasından korkuyorum.
Mesaj21.12.2014, 02:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Esed şuan nasıldır bilmiyorum. Programlar çabuk gelişiyor, bundan dört yıl evvel monitöre yukarıda bahsettiğim sebepten yumruk atmışlığım var.aradan dört yıl geçmiş ve virüs olarak gördüğü bs reklamı ise gerçekten hiç bir gelişme kaydedememiş bir program. Alternatiflerine yönelin. Programı kaldırmadan pasif hale getirip başka bir virüs programı deneyin. O da virüs olarak görüyorsa zaten artık virüstür o.
Mesaj21.12.2014, 11:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
Esed şuan nasıldır bilmiyorum. Programlar çabuk gelişiyor, bundan dört yıl evvel monitöre yukarıda bahsettiğim sebepten yumruk sen 4 yil oncesindekinden bahsediyorsun yil oncesindekinden bahsediyorsun ığım var.aradan dört yıl geçmiş ve virüs olarak gördüğü bs reklamı ise gerçekten hiç bir gelişme kaydedememiş bir program. Alternatiflerine yönelin. Programı kaldırmadan pasif hale getirip başka bir virüs programı deneyin. O da virüs olarak görüyorsa zaten artık virüstür o.

Swf reklamları hep cıkıyordu bu yana kadar virus gibi gormedi anlayacagin hepsini virus gormuyor sadece resimdeki reklamı virus goruyor anladın biriler bu reklamla ilgilenmesi lazım
Önceki mesajları göster: