Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.12.2014, 08:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Yaklaşan Tehlike Var :)

Bedava-sitem tüm siteleri siliyor haberiniz olsun zaten tr.gg çökmüş galiba erişim çoğu tarayıcıdan sağlanmıyor boşuna site açıyorsunuz uğraşıyorsunuz ve 1-2-3 yıl uğraşdığınız siteyi 2 saniyede kapatıyolar bırakın artık derim bedava-sitem'i admin tarık gelince battı burası eskiden çok iyiydi hiç dokunmuyorlardı neyse daha fazla uğraşmamanızı tavsiye ederim bende 3 tane site açtım bana kapatılıcak neden yok sitenizde dediler ve 1 yıl uğraştım sonra kapattılar bazıları iftira atıyor bunlarda direk kapatıyor siteleri hiç kontrol filan etmiyorlar emek hırsızları işte ne beklersiniz bunlardan bırakın derim , iyi günler .
Mesaj25.12.2014, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiçbir site gereksiz silinmez.Bak blogcuabi hile paylaşımı diye silmişler sonunda admintarik bey affetti bir daha yapmaması şartı ile sizde supporta mesaj atın sizinde açsınlar.Allah admintarik beyi başımızdan eksik etmesin
Mesaj25.12.2014, 08:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsviewpoint yazmış:
Hiçbir site gereksiz silinmez.Bak blogcuabi hile paylaşımı diye silmişler sonunda admintarik bey affetti bir daha yapmaması şartı ile sizde supporta mesaj atın sizinde açsınlar.Allah admintarik beyi başımızdan eksik etmesin

Arama Motoru Açmak Yasakmı ? Bunun +18 Bi Kısmımı Var ? İftira Atınca Kontrol Etmeden Kapatmak Zorundalarmı ? Sitenizde Kapatılıcak Neden Yok Deyip O Kadar Uğraştırıp Silmek Zorundalarmı ? Bana Adamın Biri Gelmiş Tasarımımı Çalma Diyor Bizim Elimiz Yok Kodlayamıyormuyuz ? Tasarımımı Çaldın Deyip İftira Attı Diye Site Kapatıyorlar Bilmeden Konuşmayın Lütfen Burda !
Mesaj25.12.2014, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsviewpoint yazmış:

bu yazıyı bir daha oku @blogcuabi affedilmiş.Sitesinde hile paylaşımı yapmış,Sizin niye
açılması Millet haksız olduğu halde açılıyor.Sizde mesaj atın sizinde açsınlar.Admintarik bey
gibi merhametli bir yönetici bu devirde zor bulunur.
Mesaj25.12.2014, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsviewpoint yazmış:
bsviewpoint yazmış:

bu yazıyı bir daha oku @blogcuabi affedilmiş.Sitesinde hile paylaşımı yapmış,Sizin niye
açılması Millet haksız olduğu halde açılıyor.Sizde mesaj atın sizinde açsınlar.Admintarik bey
gibi merhametli bir yönetici bu devirde zor bulunur.
Omu Merhametli ? Hahahaha Ondan Önceki Admin 100 Milyon Kat Daha İyiydi Siteleri Tık Tık Tık Tık Siliyor Bildiği Tek Şey Başka Birilerinin Emeğini Yiyerek Onların Üzerinden Para Kazanmak .
Mesaj25.12.2014, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar, sitelerinizin silinmesinin sebebi illa ki vardır, bir kusur filan var ise AdminTarik zaten siliyor, eğer haksız yere kapatıldığını düşünüyorsanız, support' a mesaj atmanızı öneririm.
Mesaj25.12.2014, 13:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

dentasarim yazmış:
Merhabalar, sitelerinizin silinmesinin sebebi illa ki vardır, bir kusur filan var ise AdminTarik zaten siliyor, eğer haksız yere kapatıldığını düşünüyorsanız, support' a mesaj atmanızı öneririm.
Siteleri Kapatıyorlar Sonrada Maillere Cevap Vermiyorlar
Mesaj25.12.2014, 13:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Admin tarık Bey'den şikayetçiyseniz , Merkez yönetime yani Almanya'ya mail atmanız gerekmektedir ... Tabii ki almanca atacaksınız ...
Mesaj25.12.2014, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

hayrikirsan yazmış:
Admin tarık Bey'den şikayetçiyseniz , Merkez yönetime yani Almanya'ya mail atmanız gerekmektedir ... Tabii ki almanca atacaksınız ...
Şikayet Çok Zaten Yakında Gider Onun Yöneticiliği tr.gg ye saldırı yapıyorlar sürekli 1 gün Boyunca Kapanıyor Önlemde Alamıyorlar Gider Bunun Yöneticiliği
Mesaj25.12.2014, 14:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne diyorsunuz kardeşim ben sildirdim tr.gg dışında bir siteye direk yönlendirme yapmak yasak
Şunu unutmayın Tarık Bey boş yere site silmez
Mesaj25.12.2014, 15:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

technoatom yazmış:
Ne diyorsunuz kardeşim ben sildirdim tr.gg dışında bir siteye direk yönlendirme yapmak yasak
Diğer 2 Siteyi Kapattılar Bende Buna Yönlendirme Yaptım Bunuda Kapatıcaklardı Zaten Boş Konuşma Derim
Mesaj25.12.2014, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

technoatom yazmış:
kardeşim sen site sildirdim derken neyi kastediyorsun.
almanya support atsanızda sizin sözünüzle admin değişmez.Pamuk gibi adama neler diyorsunuz.Adam sizin iyiliğiniz için çalışıyor.Sitesi silinenler silinir.Hak ediyorsa tabiki.
yöneticimizin üzerine çamur atmaya hakkınız yok.
Mesaj25.12.2014, 21:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsviewpoint yazmış:
technoatom yazmış:
kardeşim sen site sildirdim derken neyi kastediyorsun.
almanya support atsanızda sizin sözünüzle admin değişmez.Pamuk gibi adama neler diyorsunuz.Adam sizin iyiliğiniz için çalışıyor.Sitesi silinenler silinir.Hak ediyorsa tabiki.
yöneticimizin üzerine çamur atmaya hakkınız yok.
Uza Şuradan Bi Çocuğum Senin Yaşın Tutmuyor Böyle Şeylere , Bilmeden Konuşma Lütfen.
Önceki mesajları göster: