Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.11.2014, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu: Beyler yardım :)

Bazı sitelerde istemediğim reklamlar karşıma çıkıyor not: bu reklamlar sitenin değil benim bilgisarımda olan bişeyden kaynaklanıyor ama ne olduğunu bulamıyorum arkadaslara soruyorum virus değil diyolar virus değilse ne bu bilen varsa yardım etsin lütfen Smile
Mesaj24.11.2014, 17:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ad-Block indirip kur sorun ortadan kalkar.
Mesaj24.11.2014, 18:00 (UTC)    
Mesaj konusu: ...

Abi bende var ama o eklenti sadece sitenin rekramlarını kaldırıyor benim pc min oluşturduğu reklamları deil Sad zenmate açıkken reklam çıkmıo ama zenmatede kasıyor Sad
Mesaj24.11.2014, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Denetim masasına giriş yap
Program ekle kaldır sayfasına gir
Üretici firmaların adları yazar orda kaldırmak istediğin programın oraya iyice bak bilmediğin bir firma veya yazısı olmayan bir yer bulursan o programı kaldır.

Olmadı yapamadıysan eğer Teamweawer kur ben pc'ne bağlanıp bir kontrol edeyim.
Mesaj24.11.2014, 19:03 (UTC)    

Abi 1,2 tane buldum kaldırıcam da korkuyom system felan dio adında pc ye bişe olmasın Sad
Mesaj25.11.2014, 14:50 (UTC)    

ABİ KALDIRDIM ESKİDEN 4,5 TANE REKLAM ÇIKIYODU SİMDİ 2 TANE CIIKIO AMA O 2 TANE Yİ KALDIRAMIYORUM Sad
Mesaj02.12.2014, 10:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer yac kurduysan ondan yapar çok gereksiz bir program tamam faydaları olabilir ama beraberinde başka program vs reklamları bilgisayarına gizli bir şekilde kuruyor buda bilgisayarında gereksiz reklam çıkmasına neden oluyor ilk baş yac kaldırmalısın daha sonra aşağıda vereceğim linkten programları indir zip içinde 3 adet program göreceksin bilgisayarına yüklemeye gerek yok sadece tek tek programları açman yeterli gerisini programlar halleder...

sırası ile program isimleri Arrow

Arrow adwcleaner_3.210

Arrow sc-cleaner

Arrow eXplorer (internet explorer ile karıştırma farklı bu)

indirme linki Arrow
Kod:
http://dosya.co/j0c7jt0wfjlo/virüs_programları.rar.html

programları bizzat kendim denedim çok güzel programlar tavsiye ederim arşivinde bulundur Wink
Mesaj02.12.2014, 10:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

verdiğim link ölmüş yeniledim buradan indirebilirsinArrow

http://dosya.co/5474d8340bebb40b/virüs_programları.rar
Mesaj02.12.2014, 10:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

birde yac kaldıramıyorum nasıl yapıcam dersen Arrow

Alıntı:
YAC kaldırmak için Yönetici yani Administrator yetkilerine sahip olmalısınız. Administrator olan kullanıcı veya Administrator grubundaki kullanıcı YAC'ı kaldırabilir.

YAC Yet Another cleaner'ı kaldırmak için

Windows 64 bit kullanıyorsanız şu klasöre

C:\Program Files (x86)\iSafe
Windows 32 bit kullanıyorsanız

C:\Program Files\iSafe
klasörüne girin ve şu dosyayı bulun

uninstall.exe

uninstall.exe dosyasını iki kere tıklayın. Açılan pencereden Kesin şekilde kaldır'ı seçin.

Yukarıdaki işlemden sonra YAC Yet Another Cleaner kaldırılacaktır.

Mesaj01.01.2015, 15:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

YAC indr kaldır! Wink
Mesaj01.01.2015, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilinmeyen EXE uzantılı yazılımları tıklamamalısın. Bunlar kör iç içe sıkıştırılmış dosyalardır Anti-Virüs bile dosyanın virus oldugunu anlayamıyor.
Mesaj01.01.2015, 15:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
Bilinmeyen EXE uzantılı yazılımları tıklamamalısın. Bunlar kör iç içe sıkıştırılmış dosyalardır Anti-Virüs bile dosyanın virus oldugunu anlayamıyor.

Nokta.
Mesaj01.01.2015, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:

Bende Eset var hepsini siliyor benim sıkıntım yok
Mesaj01.01.2015, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

En mantıklı çözüm Google Chrome vb. Tarayıcıları tamamen kaldırıp baştan kurmak. Hatta bilgisayarınız kötü değilse Kaspersky ı kurun bir genel tarama yapın.Görülebilir virüs leri tamamen silecektir. Hani içiniz rahat olur biraz Smile
(System felan dosyası dediğine göre fazla anlamıyorsun galiba. Bilgisayardam sorun oluşmaması için bu daha mantıklı )

Mesaj01.01.2015, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

technoatom yazmış:
salihtoy yazmış:

Bende Eset var hepsini siliyor benim sıkıntım yok

Sana şöyle söyleyebilirim. Gücen bir win7 32.Bit Home basic sıfır format sadece güncellemeler yüklenmiş ve hiçbir yazılım yuklenmemiş eset haricinde. kendi dosyasında virüs buluyor siliyor ve pc yeniden baslatıyor. Bakıyorum Eset açılmamıs. Bana göre Kesparsky ve AVG. Onlarda premıum lisanslı yazılımlar daha kaliteli oluyor.
Önceki mesajları göster: