Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.12.2014, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Css Dosyalarını Yükleyebileceğim Çok Sağ

Arkadaşlar başlıktan da anlayacağınız üzre css dosyalarını yükleyebileceğim ve silinmeyecek sağlam bir siteye ihtiyacım var ... buyrun

Mesaj30.12.2014, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kendinize bedava bir host alın ftp aracılığı ile istediğiniz dosyalarınızı yükleyip kullanabilirsiniz, silinme ihtimalide en düşük olan yöntem bu.
Mesaj01.01.2015, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

xooimage.com var benim bildiğim.bide spettools muydu ismi bilmiyorum o vardı...

✔PHP || ✔HTML || ✔Javascript || ✔Css || ✔C#
Mesaj01.01.2015, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ücretsiz hosting olmaz. Ücretli olsa bile aylık kota geniş olmalı. Sayfa ziyaretçin çoksa her ziyaretçi için CPU harcayacaktır. Sonra host askıya alınır yine sorun yaşarsın. Duk Oyun önerdiği gibi Xoo İmage olabilir. Ama eger fazla ziyaretçin varsa. Eğer yoksa sunucu css linkini çalıstırmadıgı için xoo image dahi yukledigin css linki siler.
Mesaj01.01.2015, 16:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Salihtoy Bilmeden Konuşma Derim Ücretsiz Hosting Bal Gibi Olur Wink
Webeveyn Kardeşim hostinger.web.tr kullanabilirsin 2000 mb sınırı
Mesaj01.01.2015, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

rQQgle-Blog yazmış:

Bilip bilmeden alakası yok. Emin olabilirsin senden daha çok kullandım ve içeriğini bilmekteyim! Para vermeden kullandığın hosting bir işe yaramaz. Adamın fazla ziyaretçisi varsa css link her ziyaretçi için CSS kodlarını çekecek buda hosting yoracak ve CPu artacak ay sonu gelmeden link de kırılacak!! Mesaj sonucu hesapı actırabilirsin yine zorlarsan Sunucu kasarsa hesap askıya ve kapanır adamım. Lütfen bilenin işine burnunuzu sokmayın...
Mesaj01.01.2015, 17:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
rQQgle-Blog yazmış:

Bilip bilmeden alakası yok. Emin olabilirsin senden daha çok kullandım ve içeriğini bilmekteyim! Para vermeden kullandığın hosting bir işe yaramaz. Adamın fazla ziyaretçisi varsa css link her ziyaretçi için CSS kodlarını çekecek buda hosting yoracak ve CPu artacak ay sonu gelmeden link de kırılacak!! Mesaj sonucu hesapı actırabilirsin yine zorlarsan Sunucu kasarsa hesap askıya ve kapanır adamım. Lütfen bilenin işine burnunuzu sokmayın...
Uza LAn Bi Sanki Bs Paralı Amq Orasıda Bedava Burasıda Orası 10 bin kat iyidir bişey bilmediğin entegreleri parayla satmandan anlaşılıyor
Mesaj01.01.2015, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

İlk önce argosuz konusmayı öğren! Senin dedigin gibi olsa bugün kurumsal sayfalar hosting için ultra paketlere 600-700 Tl harcamazlardı. Giderlerdi dandik ücretsiz hosting alıp keyif yaparlardı. Bugün sen eger hostinger.web.tr'e paket satın alsan elbette sorun olmaz. Free paketleri uzun sureli kullanamassın. Kullanırsan hitn yoktur.
2012 yılında grafikerim.tk adresini 000webhost sonrada hostinger.web.tr tasıdım. Günlük 400-500 arası hitden dolayı hesaplar kapatılıyor! Webeveyn bu hit arası ziyaretçisi varsa hesap ayakta durmaz. ona direk premıum paket alması söylenir. O yüzden bir CSS dosyası için gidip hosting alıp FTP upload edeceğine gitsin Google veya direk açık sunuculara yuklesin.

Ayrıca ücretsiz olması bedava-sitem ile alakası yok! eger dosyalar buraya upload edilebilseydi dısardan kimse bu kucuk sorun için host yada sunucu sorunlarına girmezlerdi. Bedava-Sitem küçük bir yer ayrıca bs entegreleri sadece acemiler için. Sadece yardım amaçlı. Bende biliyorum eksra bir hosting domain olsa burdan kat kat iyi. Kendi işinin patronu oluyorsun.

Sunu söyleye bilirim ki bende bilmiyorken senin gibi ücretsiz hesaplar açtım ve emek harcadıgımda hesaplar kapatıldı emekler bosa gitti. Daha sonra 50.tl miktar ile isimtescil paket satın aldım ve kafam rahat. Burda olmamın nedeni yardım için. O yüzden sen giderken ben geri dönüyordum.
Mesaj01.01.2015, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
İlk önce argosuz konusmayı öğren! Senin dedigin gibi olsa bugün kurumsal sayfalar hosting için ultra paketlere 600-700 Tl harcamazlardı. Giderlerdi dandik ücretsiz hosting alıp keyif yaparlardı. Bugün sen eger hostinger.web.tr'e paket satın alsan elbette sorun olmaz. Free paketleri uzun sureli kullanamassın. Kullanırsan hitn yoktur.
2012 yılında grafikerim.tk adresini 000webhost sonrada hostinger.web.tr tasıdım. Günlük 400-500 arası hitden dolayı hesaplar kapatılıyor! Webeveyn bu hit arası ziyaretçisi varsa hesap ayakta durmaz. ona direk premıum paket alması söylenir. O yüzden bir CSS dosyası için gidip hosting alıp FTP upload edeceğine gitsin Google veya direk açık sunuculara yuklesin.

Ayrıca ücretsiz olması bedava-sitem ile alakası yok! eger dosyalar buraya upload edilebilseydi dısardan kimse bu kucuk sorun için host yada sunucu sorunlarına girmezlerdi. Bedava-Sitem küçük bir yer ayrıca bs entegreleri sadece acemiler için. Sadece yardım amaçlı. Bende biliyorum eksra bir hosting domain olsa burdan kat kat iyi. Kendi işinin patronu oluyorsun.

Sunu söyleye bilirim ki bende bilmiyorken senin gibi ücretsiz hesaplar açtım ve emek harcadıgımda hesaplar kapatıldı emekler bosa gitti. Daha sonra 50.tl miktar ile isimtescil paket satın aldım ve kafam rahat. Burda olmamın nedeni yardım için. O yüzden sen giderken ben geri dönüyordum.
Bedava Hostinglerin Hepsi Değersizdir Bunu Senden Öğrenicek Değilim Ama Bedava-sitem dünyanın en kötü hostingidir bedava-sitem hostinger ondan 10000000 kat iyidir
Mesaj01.01.2015, 17:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

@salihtoy,
Polemiğe cevap verme kardo.
@Chickenblog.
Mesaj01.01.2015, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

muradkaya yazmış:
@salihtoy,
Polemiğe cevap verme kardo.
@Chickenblog.
Yürü Git Lan Bi Güldürme Beni Very Happy
Mesaj konusu:

rQQgle-Blog yazmış:
salihtoy yazmış:

Bedava Hostinglerin Hepsi Değersizdir Bunu Senden Öğrenicek Değilim Ama Bedava-sitem dünyanın en kötü hostingidir bedava-sitem hostinger ondan 10000000 kat iyidir

O zaman burada ne işin var ?
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
rQQgle-Blog yazmış:
salihtoy yazmış:

O zaman burada ne işin var ?
Forumda Kendini Abartarak Anlatan Egolulara Cevap YAzmak İçin Burdayım Onlardan Biride Sensin Adamım
Mesaj01.01.2015, 17:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam sakin olalım Rggle Blog argo konuşmayalım burada arkadaşımız sana doğru bir şeyi anlatmak istiyor ... Sen ücretsiz hostinge aynı anda 100-200 kişiyi sok bakalım ne oluyor ... Ben googledrive'a yükledim ... Şimdilik sıkıntı yok ..

Konu kilitlenebilir ...

Mesaj01.01.2015, 17:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Bu ego değildir sadece bildigini sananlara cevap vermektir. Daha sayfan google de çıkmıyor. neyin kafası bu ? hem yeterince film sayfası varken kimse sayfandan film izlemez. ayrıca yazılımlar ile hit arttırma mı ne yapmıssın. Böyle bir yere gidilmez. eger bs bunun içi kullanıyorsan kendini bosa yorma. insanlar burda birşeyler ögreniyor, ileride burada yaptıklarını meslek haline getiriyor. Canlı örnek istersen, Skmedia ! bugün hazır script kullanmadan sosyal ağ kurmus. O yüzden git kendi kumunda oyna gel.
Önceki mesajları göster: