Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.01.2015, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu: merhaba arkadaşlar sadece 1dk nızı alır

suskunbilge.tr.gg de yapdığım sayfa tasarımına iskelet tasarım diyorum çünkü tablolardan oluşma bir sistem ama sayfa eklerken çok işlem yapmam gerekiyor bunu css dökersem nasıl bir sonuc alabilirim deyerlendirmenizi bekliyorum umarım doğru paylaşımı doğru yere yazmışımdır
Mesaj02.01.2015, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar!:. Very Happy
Mesaj02.01.2015, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Forumda bu konuda uzman kişiler var yani biraz araştırırsan bulabilirsin @webebeyn, @blue-turk, @grafikdizayn sana mutlaka yardımcı olacaklardır. Forum grafikerleri de bu günler için duruyor. Smile
Mesaj02.01.2015, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: merhaba arkadaşlar sadece 1dk nızı al

denekweb yazmış:
suskunbilge.tr.gg de yapdığım sayfa tasarımına iskelet tasarım diyorum çünkü tablolardan oluşma bir sistem ama sayfa eklerken çok işlem yapmam gerekiyor bunu css dökersem nasıl bir sonuc alabilirim deyerlendirmenizi bekliyorum umarım doğru paylaşımı doğru yere yazmışımdır

Tablolu tasarımı sayfalara tek tek eklemenize gerek yok.CSS divli
tasarımlar gibi
kullanabilirsiniz.Aslında CSS ile divli yapıdan bir farkı yok ancak ileride
tablolu tasarımlar sıkıntı çıkarıyor kayma sıkıntısı olabiliyor.Divli
tasarımdada böyle sıkıntılar olabiliyor ancak düzeltmek kolay .
Mesaj02.01.2015, 21:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

photoshoptan çizip dreamweaver programındanda tr.gg ye uygun hale getirebilirsiniz.İnternette bunun nasıl yapılacağa hakkında videolar vardır.
Mesaj03.01.2015, 05:31 (UTC)    
Mesaj konusu: merhaba

Adobe Dreamweaver CS6 Photoshop leptap şarj olmadı için bu pc de çalışmıyorlar ondan kullanamıyorum html css dökebilsem onu arıyorum genede yorumlarınız için teşekkürler
Mesaj05.01.2015, 13:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

vosa-tr yazmış:
Başarılar!:. Very Happy

Bencede