Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.01.2015, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu: sitemin adını unuttum

SELAMUN ALEYKUM YARDIMCI OLANLARA SIMDIDEN TESEKKURLER.

Minecraft ile ilgili bi site açıp tasarım ve düzenleme işini hallettikten sonra uzun zaman ilgilenmedim.Site ismini bulamıyorum. ? ismini az çoo hatirliyorum ? Question
Mesaj20.01.2015, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: sitemin adını unuttum

Bizden ne istiyorsun?
Mesaj20.01.2015, 17:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

@beko-blog Kardeşim bizden yardım istiyor galiba "Genel Problemler" kısmında başlık açtığına göre Wink

Öncelikle Aleykûm Selam kardeşim.Benim Bedava-Sitem'de bildiğim birkaç Minecraft sitesi var bunlardan birisi mi acaba siten?

=> Mineofthrones
=> Minecraft-Bloq
=> Forum-Mineofthrones

(Reklam olarak anlamayın amacım sadece yardımcı olmak..)

Mesaj20.01.2015, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım Hotmail Hesabını Biliyorsan Supporta Mesaj Atabilirsin Eminim Yardımcı Olacaklardır.

Arrow support-tr( at )webme.com

Alıntı:
Öncelikle Aleykûm Selam kardeşim.Benim Bedava-Sitem'de bildiğim birkaç Minecraft sitesi var bunlardan birisi mi acaba siten?

=> Mineofthrones
=> Minecraft-Bloq
=> Forum-Mineofthrones

Arkadaşım Verdiğiniz Siteler Çoktandır Kullanıma Açık Olan Siteler Smile Belliki Arkadaşımız Yeni Açmış Sitesini Smile

Bir memleketin ahlak bakımından nasıl idare edildiğini anlamak isterseniz, o ülkenin müziğini inceleyiniz. ALAIN
Mesaj20.01.2015, 19:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

gitariminsesi yazmış:
Arkadaşım Hotmail Hesabını Biliyorsan Supporta Mesaj Atabilirsin Eminim Yardımcı Olacaklardır.

Alıntı:

=> Mineofthrones
=> Minecraft-Bloq
=> Forum-Mineofthrones

Arkadaşım Verdiğiniz Siteler Çoktandır Kullanıma Açık Olan Siteler Smile Belliki Arkadaşımız Yeni Açmış Sitesini Smile

Benden bahsediyorsan 19.06.2013 tarihinden beri aktif olarak Bedava-Sitem'deyim bu ikinci sitem Wink

En son agasu06 tarafından 20.01.2015 19:03:20 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.01.2015, 19:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Agasu06, Yanlış anladın o sana demedi, kavga ortamı hazırlamayın. O @konumuzislam'ı kastetti.
agasu06 yazmış:
gitariminsesi yazmış:

Alıntı:

=> Mineofthrones
=> Minecraft-Bloq
=> Forum-Mineofthrones

Benden bahsediyorsan 19.06.2013 tarihinden beri aktif olarak Bedava-Sitem'deyim bu ikinci sitem Wink

Mesaj20.01.2015, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

@bekoblog Kimse kavga ortamı hazırlamıyor sadece yanlış anlaşılma o zaman.Arkadaşımız benden bahsediyor sandım ondan açıklama gereğinde bulundum (: Neyse konuyu dağıtmayalım..

En son agasu06 tarafından 24.01.2015 16:03:48 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj20.01.2015, 19:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aslında Çok Net Açıklamışım Very Happy

Alıntı:
Belliki Arkadaşımız Yeni Açmış Sitesini

Bir memleketin ahlak bakımından nasıl idare edildiğini anlamak isterseniz, o ülkenin müziğini inceleyiniz. ALAIN
Mesaj20.01.2015, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

@Gitariminsesi, Bu konuyu daha fazla uzatmamanızı rica edebilir miyim?
gitariminsesi yazmış:
Aslında Çok Net Açıklamışım Very Happy

Alıntı:
Belliki Arkadaşımız Yeni Açmış Sitesini

Mesaj20.01.2015, 19:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pekala Uzatmayalım Smile

Önceki mesajları göster: