Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.08.2014, 15:14 (UTC)    
Mesaj konusu: canlı destek

www.canliyardim.co sistesine kaydoldum ve verdikleri linki siteme ekledim ve canlı destek butonu geldi ama ben www.canliyardim.co bu sitedeki oturumumu kapattıkdan bi 10 dk 15 dk sorna sitemdeki canlı destek butonu kalkıyo , bu konuda yardım ederseniz sevinirim
Mesaj05.08.2014, 15:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Adını verdiğiniz sitenin varsa iletişim bölümünden direk muhatabına sormalısınız. Bs ye has bir özellik olmadığından Bs kaynaklı bir sorun değildir. Büyük ihtimalle uygulamayı sitenize kod-link olarak ekleten site kendi sitelerinde oturum açmadan izin vermiyordur. Mantıklıda..
Mesaj05.08.2014, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
Adını verdiğiniz sitenin varsa iletişim bölümünden direk muhatabına sormalısınız. Bs ye has bir özellik olmadığından Bs kaynaklı bir sorun değildir. Büyük ihtimalle uygulamayı sitenize kod-link olarak ekleten site kendi sitelerinde oturum açmadan izin vermiyordur. Mantıklıda..

peki sizin önerdiginiz , kapalıyken bile kullanıcılarımın bana bu canlı yardımla ulaşamsını saglıyabilecek bi link verebilirmisniz rica etsem
Mesaj05.08.2014, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

human-tau yazmış:
okanizm yazmış:

peki sizin önerdiginiz , kapalıyken bile kullanıcılarımın bana bu canlı yardımla ulaşamsını saglıyabilecek bi link verebilirmisniz rica etsem

Benim bildiklerimde aynı şekilde çalışıyor her halukarda kod aldiğınız sitede oturum açmalsınız.
Benim önerim canlı destek scriptini kendiniz kurup kendi sitenizde iframe ile göstermek olacaktır.
Mesaj06.08.2014, 04:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
human-tau yazmış:
okanizm yazmış:

Benim bildiklerimde aynı şekilde çalışıyor her halukarda kod aldiğınız sitede oturum açmalsınız.
Benim önerim canlı destek scriptini kendiniz kurup kendi sitenizde iframe ile göstermek olacaktır.

peki bu dediginizi nasıl yapabilirm
Mesaj06.08.2014, 15:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

canlı destek scriptleri var ücretsiz script dağıtımı yapan sitelerden indirip, ücretsiz bir hosta kurarsınız iframe ile sitenizde gösterirsiniz hepsi bu..
Mesaj08.02.2015, 00:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Merhaba

Konuyla ilgili Özelden Mesaj At Konuşalım Birde Zopim'i Dene Üye Ol Sitene Bir Ekle Zopim'de Ücretsiz .
Mesaj08.02.2015, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kolayı var, canlı yardım kodunu kaldır.
Mesaj01.03.2015, 11:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gönderilen cevaplara Katılıyorum. Fakat irfame konusuna katılmıyorum. Ve uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Aksi taktir de siteniz zarar göre bilir.
Canlı destek Hatti 100 de 100 çalısması için mysql gerekiyor php yazılımı gerekiyor.
Ve bu nedenle kodlar doğru şekilde çalışmamaktadır.
Kolay gelsin
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 01.03.2015 11:09:01 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: