Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.02.2015, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Denmüzik - Müziğiniz bizden! - 20.Örnek site

Bedava-sitem'de kişisel beğendiğim şarkıları, popüler olan şarkıları paylaşmak için bu adresi oluşturmuştum. Tasarım yapıp yarışmalara katılmıştım. Yarışma sonunda 20.Sırada yer aldım. Yardım aldığım çok site oldu. Burada onların reklamını yapmak yerine hepsine teşekkür ederim. Siteyi güncel tutmaya başladım. Sizlerinde destekleri ile sitemizle devam ediceğiz.

Sitemizin faviconu;

Sitemizin logosu

Yorumlarınız dikkate alınacaktır. Bir kusurum olursa özelden ulaşabilirsiniz...

En son denmuzik tarafından 12.02.2015 20:03:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.02.2015, 06:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar Smile Söz Konusu Müzik İse Akan Sular Durur İcabında Smile Razz

Bir memleketin ahlak bakımından nasıl idare edildiğini anlamak isterseniz, o ülkenin müziğini inceleyiniz. ALAIN
Mesaj13.02.2015, 10:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

gitariminsesi yazmış:
Başarılar Smile Söz Konusu Müzik İse Akan Sular Durur İcabında Smile Razz

Teşekkür ederim. Aynen öyle Smile
Mesaj13.02.2015, 11:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok emeğin oldu anlaşılıyor. Sitelerinin tümü başarılı bir tasarımda sahip. Bu işte profesyonel olama yolunda emin adımlarla ilerliyorsun. Karşımda yeni şahane bir site var yine. Her sitede kendini çok güzel bir şekilde ifade ediyorsun. Başarılar dilerim.

En son opencore tarafından 13.02.2015 11:35:21 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.02.2015, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
Çok emeğin oldu anlaşılıyor. Sitelerinin tümü başarılı bir tasarımda sahip. Bu işte profesyonel olama yolunda emin adımlarla ilerliyorsun. Karşımda yeni şahane bir site var yine. Her sitede kendini çok güzel bir şekilde ifade ediyorsun. Başarılar dilerim.

Çok teşekkür ederim, bu işlere bedava-sitem sayesinde başladım. Kendimi geliştirmek için elimden geleni yapıyorum. Tekrardan teşekkür ederim...