Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.02.2015, 17:44 (UTC)    
Mesaj konusu: Yeni Katılan BS Kullanıcılarına Öneri

Sık karşılaştığım bir eylem bahsetmek istiyorum.
bedava sitem e yeni üye olan,aramıza yeni katılan arkadaşlar:
mümkün olduğunca hazır kod kullanmamaya çalışın.
apaçık görüldüğü gibi hazır kodların içinde kaynak site kendi url (site adresini) ini ve reklam kodlarını gömüyor. Buda sizin ziyaretçi kaybetmenize sebeb olur. Siteniz sanki derleme bir siteymiş, alıntılarla dolu olan bi site havası oluşturur.
Amacım yeni arkadaşlara biraz olsun yol gösterip yardımcı olmak. 5 sene öncesinde badeva sitemde olan arkadaslar bilir. Sitemizdeki bi sorunu çözebilmek için sabahladığımız günler çok oldu.

Mesaj02.03.2015, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yeni Katılan BS Kullanıcılarına Öner

07sanalgezegen yazmış:

Sık karşılaştığım bir eylem bahsetmek istiyorum.
bedava sitem e yeni üye olan,aramıza yeni katılan arkadaşlar:
mümkün olduğunca hazır kod kullanmamaya çalışın.
apaçık görüldüğü gibi hazır kodların içinde kaynak site kendi url (site adresini) ini ve reklam kodlarını gömüyor. Buda sizin ziyaretçi kaybetmenize sebeb olur. Siteniz sanki derleme bir siteymiş, alıntılarla dolu olan bi site havası oluşturur.
Amacım yeni arkadaşlara biraz olsun yol gösterip yardımcı olmak. 5 sene öncesinde badeva sitemde olan arkadaslar bilir. Sitemizdeki bi sorunu çözebilmek için sabahladığımız günler çok oldu.

Çok önemli bir paylaşım aslında bu.. Yeni başlayan kullanıcılar için.
Ama paylaşım yapan sitelerin de zararına bir paylaşım Smile
Onu da düşünmek gerek..
Mesaj03.03.2015, 18:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava sitem gelişimi için kodların düzenlenmeye ihtiyacı var ve bu kodların içine reklam amacı güdülmemeli.Size katılıyorum.Aslın forum üzerinde geliştiricilere özel olarak bir alan olsa güzel olacak geliştirdiği kodu doğrudan paylaşabilecekleri.Daima arkanızdayım yeni gelenlerin önünü açmamız gerekiyor.
Önceki mesajları göster: