Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.02.2015, 07:21 (UTC)    
Mesaj konusu: VGA NO SİGNAL PROBLEMİ Acil YARDIM :/

sa dostlar ya inanın kafayı yemek üzereyim herşey oakdar güzeldiki inan bak dün işlemci harici bütün ğparçalar 0 ve kasaya montajlıydı akşamına i7 işlmecim geldi montaladımm herşey süper gitti ssd var zaten 5 dk da işletim sistemini kurdum ama şöyle bi sorun var şimdi güncel hatayı söyliyimm ben, bilgisayarım acıkken yenden başlat dediğinde kapatıor tekrar acması gerekırken ekrana vga no sıgnal hatası verıp kapalı tutuyorr ama kasa çalışır vaziyette kalıor r ama mesela bilgisayar acık diyelim ,direk akpat dyorum sorunsuz bi şekilde kapatıor ve acıor ama yeniden başlat dediğimde vga no sıgnal hatası verip ekran gelmior kasa çalışıorr , aynı şekil mesela format atarkende yaptım 1. aşamadan 2. aşamaya gecerken pc yi yeniden başlatıorrr ama ekran gelmıor aynı şekilde ben elimle komple kapatıp acıorum kaldıgı yerden devam edıor 3 kere yaptım bunu boyle şuan butun dreverlar yüklü sabaha kadarda güncelleme yaptı ama yeniden başlat dediğinde pc yi vga no sıgnal dyor kafayı yıcem ya çıldırıcam ya 3 bucuk milyarlık bilgisayar daha dün topladım herşey 0 ya :/
Mesaj05.03.2015, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim benim önereceğim direkt alakalı değil ama yardimci olmak açisindan söylicem. Monitörü kasaya bağlayan yani monitörden kasaya takılan kablo fazla eğik büğük olmamalı ve ekran gelmediği zaman onu çikarip bi yeniden tak. Bende de farkli sebeplerle ekran gelmiyodu soyledigimi yapinca 1 2 seferden sonra normale dondu.Senin problem muhtemelen bununla alakalı değildir ama aklinda bulunsun