Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2008, 09:02 (UTC)    
Mesaj konusu: İçten gelen Samimi Yorumlamalar Burda Sitenizi Yorumlayalım!

Evet sitelerinizi en sıcak ve doğal bir halle yorumluyorum sitenizi yazın tanıyalım tanıtalım !

Mesaj05.07.2008, 09:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.sametselim.tr.gg yorum??
Mesaj05.07.2008, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj05.07.2008, 09:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.mekankantin.tr.gg
Mesaj05.07.2008, 09:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

sametselim yazmış:
www.sametselim.tr.gg yorum??

Dini içerikler ne çok iyi nede çok kötü,sitenizin intirosuda bek iyi olmamış,sitenizin adıyla içerik farklı bunnlara özen göstermelisinizki sitenizin ziyaretçi sayısı artsın !

Mesaj05.07.2008, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki introya ne koyabilirim baska
Mesaj05.07.2008, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.veletdada.tr.gg

HANIMLAR BEYLER ŞİMDİLERDE EKRANLARINIZIN EN ALTERNATİF AYKIRI SHOW PROGRAMI 'VELET DADA

TÜRKİYE'NİN EN YENİ VE EN GENÇ SHOWMANİ İRFAN ASLANHAN
HAFTA İÇİ HER GECENİZİ BİR ŞÖLENE ÇEVİRMEYE TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR VE SÜRPRİZLERİN ARDI ARKASI KESİLMİYOR ...
www.veletdada.tr.gg
Mesaj05.07.2008, 09:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.tamodevler.tr.gg

nasıl bir site sizce Wink
Mesaj05.07.2008, 09:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

zapmap2 yazmış:
www.zapmap2.tr.gg www.nett-oguzhan94.tr.gg

Zapmap2 yle başlıyalım site fena olmamış genel bir site olarak tasarlanmış iyi,ancak Anasayfanını değiştirirsen iyi olur birde yorum panelini kaldırırsan görseliğin daha çok artıcağından emin ol

Gelelim nett-oguzhan94 e demişsinki ben ölesine hertelden bir site açıcam siteye yorum yapacak fazla bir şey yok cunku neyle ılıgılı oldugubıle bellı deıl bu yuzden gıren zıyaretcıler fazla durmadan cıkarlar en iyi kapat bu siteyi Wink

Mesaj05.07.2008, 09:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

sametselim yazmış:
peki introya ne koyabilirim baska

Dini içerikli bir intro olabilir yada,hiç intro koyma daha iyi Wink

Mesaj05.07.2008, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

mekankantin yazmış:
www.mekankantin.tr.gg

Gerçektende iyi bir çalışma olmuş anlatımlar güzel,burs verenler üniversite tanıtımları iyi,öss soruları indirme bölümüde mükkemel öğrencilere hitap bir site,bir eksiğiniz var anasayfada biraz değiişiklik iyi gider Wink

Mesaj05.07.2008, 09:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

veletdada yazmış:
www.veletdada.tr.gg

Sitenizle ilgili pek birşey söyliyemiycem çümkü içerik az içeriğinizi çoğaltırsanız ve tasarımı değiştirriseniz iyi olacaktır.

Mesaj05.07.2008, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

sagopaizm yazmış:
zapmap2 yazmış:

Zapmap2 yle başlıyalım site fena olmamış genel bir site olarak tasarlanmış iyi,ancak Anasayfanını değiştirirsen iyi olur birde yorum panelini kaldırırsan görseliğin daha çok artıcağından emin ol

Gelelim nett-oguzhan94 e demişsinki ben ölesine hertelden bir site açıcam siteye yorum yapacak fazla bir şey yok cunku neyle ılıgılı oldugubıle bellı deıl bu yuzden gıren zıyaretcıler fazla durmadan cıkarlar en iyi kapat bu siteyi Wink

kapatmayı düşünmüyorum senden sitemi kapatmalıyım diye sormadım yorum istedim Wink
Mesaj05.07.2008, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamodevler yazmış:
http://www.tamodevler.tr.gg

nasıl bir site sizce Wink

Siteniz öğrencilere hitap ediyor ancak biraz görselliği bozmuşsunuz tasarımın ustundekı menü fazla kaldırsanız iyi olacaktır !!,tasarımın altındakı bannerlar ıcın bence baska bır sayfa acıp osayfanın ıcerı olabılırler boyle uyumsuz olmus,mekankantin.tr.gg den biraz örnek al bence Wink

Mesaj05.07.2008, 09:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

zapmap2 yazmış:
sagopaizm yazmış:
zapmap2 yazmış:

kapatmayı düşünmüyorum senden sitemi kapatmalıyım diye sormadım yorum istedim Wink

Ben zaten yorum yaptım içten gelen yorumlarım bunlar !!!!

Önceki mesajları göster: