Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.04.2015, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu: Gazete Ekstrası Mesaj Göndermeme Sorunu!

Merhaba ben uzun zamandan beri Gazete Ekstrası kullanıyorum.Abonelerime gazete üzerinden bilgilendirme mesajı yolluyordum.Ancak Abone sayısı çok fazla oldu.Gönderme işlemi yapıyorum ancak herhangi bir gönderildiğine dair mesaj alamıyorum.Beyaz sayfa ile karşılaşıyorum.Gazete Ekstrası Mesajlarımda gönderilmiyor.Abone sayısı az iken böyle bir sıkıntı yaşamadım.Acaba teknik bir sıkıtı mı yoksa başka bir sıkıntıdan kaynaklanıyor.Yardımcı olan modlarıma veya bedava sitem üyelerine şimdiden teşekkür ederim,aynı zamandan böyle bir hizmet verdiği için Bedava Sitem'e teşekkür ederim.

En son opencore tarafından 14.04.2015 19:32:37 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj18.04.2015, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bilgi verecek biri var mı ?
konuyu 14 nisanda açtım halen bir cevap alamadım.
Mesaj18.04.2015, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok Üyeden Dolayı Olduğunu Sanmam Benim Eski Sitemdede 3 Üye vardı Gönderilmiyodu Hata İnternal error filan yazıyordu banada cevap gelmedi
Mesaj18.04.2015, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Browz yazmış:
Çok Üyeden Dolayı Olduğunu Sanmam Benim Eski Sitemdede 3 Üye vardı Gönderilmiyodu Hata İnternal error filan yazıyordu banada cevap gelmedi

teşekür ederim bilgilendirdiğiniz için,
ben bu durumu supporta göndereyim umarım çözülür.
Mesaj18.04.2015, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica Ederim , Gönderseniz İyi Olur Ben Gönderdiğimde Cevap Gelmemişti Ama Sizde Bi Deneyin Smile ...
Önceki mesajları göster: