Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.05.2015, 10:58 (UTC)    
Mesaj konusu: ARKADAŞLAR SİTEME TAKİPÇİLERİM NASI

Arkadaşlar benim iddaa tahmin sayfam var . Takipçilerim bana kupon fotoğrafı yükleyebileceğimiz bir şeyler yap diyorlar . heme sohbet edip hemde kuponları görebilecekleri bir kod var mı yardımcı olun lütfen
Mesaj04.05.2015, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar, bildiğim kadarıyla bedava-sitemin böyle bir ekstrası yok. Böyle bir şey yapmanız için hosta ihtiyacınız olmalıdır. Çünkü karşı taraftan gelen resimleri kaydetmesi lazım. Kod için ise bilmiyorum malesef. İyi günler dilerim... Smile
Mesaj04.05.2015, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanaliz yazmış:
Merhabalar, bildiğim kadarıyla bedava-sitemin böyle bir ekstrası yok. Böyle bir şey yapmanız için hosta ihtiyacınız olmalıdır. Çünkü karşı taraftan gelen resimleri kaydetmesi lazım. Kod için ise bilmiyorum malesef. İyi günler dilerim... Smile

çok teşekkür ederim yine de bakalım varsa arkadaşlar yazacaklardır Smile
Mesaj06.05.2015, 04:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ARKADAŞLAR SİTEME TAKİPÇİLERİM

RealTipsileiddaa yazmış:
Arkadaşlar benim iddaa tahmin sayfam var . Takipçilerim bana kupon fotoğrafı yükleyebileceğimiz bir şeyler yap diyorlar . heme sohbet edip hemde kuponları görebilecekleri bir kod var mı yardımcı olun lütfen

Öyle bir kod yok ama size farklı önerim olabilir. Bir sayfaya iframe ile hizliresim.com u ekleyin kullanıcıları o sitenize yönlendirin onların resim linklerini alıp yorumda paylaşmasını isteyebilirsin

http://www.Ramazanbarut.tr.gg/
Mesaj06.05.2015, 07:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

BrowzUP.TR.GG Bunuda ben yapmışdım ama @teknoanaliz arkadaşımızın dediği gibi hosta ihtiyacın var veya bedava hostta alabilirsin sonra scripti kurup bs'ye iframe ile bağlayabilirsin
Önceki mesajları göster: