Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.05.2015, 06:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Forum Neden Aktif Değil

Merhaba Arkadaşlar,

Bedava-Sitem forumu eskisi gibi aktif değil. Sizce Neden Aktif değil ve Tekrar canlanması için neler yapabiliriz? Önerilerinizi ve Düşüncelerinizi alabilir miyim? Belki elimizde bir şey gelir.
Mesaj13.05.2015, 17:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç kimse bu konu ile ilgilen miyor mu ?
Mesaj14.05.2015, 12:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhabalar..
Forumun aktifliği konusundaki düşüncenize katılmaktayım.
Şahsi görüşüm olarak okulların açık olmasının yanında şu dönemde sınav hazırlıklarında olan arkadaşlarımız var.
Lys sınavına hazırlanan birisi olarak buralarda geçen yıllara oranla geçirdiğim zamanın ne kadar düştüğünü az çok tanıyan arkadaşlarımız bilebilirler..
Kendimi göz önüne aldığımda gerçekten burada zaman geçiren bir çok arkadaşımızın sınavlar nedeniyle burayı geri plana attığını düşünmekteyim..
Yazın gelmesi ile birlikte aktivitelerinde artmasının yanında forumun yeniden canlılık göstermesini diliyorum..
Forumun aktifliği için fikir ve önerileriniz varsa seve seve dinleyebilirim Smile
Mesaj14.05.2015, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu: Düşünce

Grafik Dizayna Katılıyorum sınavların olması çok etki ediyor

☒ Bedava-Sitem ile ilgili sorunlarınız için: destek( at )bedava-sitem.com
adresine mail atınız. (at Yerine @)
✎“Para ve insan arasındaki karşılıklı ilişki şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın.”
☏ Bir Candaş Gültekin Klasiği
✌ Gerçekçi ol, İmkansızı İste.
♛ GALATASARAY

Mesaj14.05.2015, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam Yazın Tatil, Kışın okul var. Smile

Geçen yaz yine aktif değildi forum. Hatta son bir iki yıldır hep böyle.
Mesaj15.05.2015, 11:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Son 2 yıl değil de bana kalırsa geçen yazda aktif değildi.. Yani bu görüşüne katılmaktayım..
Fakat kendi kafamda olan ufak tefek projelerim var.. Yazın gelmesiyle birlikte emin konuşmuyorum fakat bir çoğunu gerçekleştirmek istiyorum..
Bu sistemin bana kattıklarına karşılık olarak bir şeyler yapmanın zamanı geldi de geçiyor gibi..
Siz kullanıcıların ve biz görevli arkadaşların da destekleri ile projeler gerçekleştirmek istiyorum..
Fikirleriniz varsa buyrun buradan dinleyelim, geliştirelim..
Mesaj15.05.2015, 23:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tekrar canlanması için bir çok güzel şey yapılabilir..
Mesela burada tanıştığınız arkadaşlar ile dostluk ilişkisi kurabilirsiniz..
Bu hem kendinizi bir çok konuda geliştirmeye, forumun canlanması ve iyi işler yaparak aynı hobi olarak uğraştığınız iş üzerinde ortak olmayı sağlar..
Eskiler her zaman güzel olduğu gibi şimdi yine arkamıza dönerek baktığımızda güzel görünüyor ama bence bu yaptığımız çok büyük bir yanlış olduğunu düşünmekteyim..
Yani kimseyi kırmak istemediğim için iyi niyetimden dolayı kötü bir şey söylemek yanlış anlaşılmak isteyeceğim en son şey olduğunu belirtmeliyim..
Fakat burada bazı arkadaşlar bir şeyler kaptıkları için .com site açarak burayı kötüleyerek bedava-sitem'den adam topluyor ve siteleri kapattığında yine dönüyorlar bu sefer burada yeni isimler görünce alışamıyorlar..
Sorun yaşayanlar reklamları bahane edenler olabiliyor bazen.. Görevim boyunca herkese hak vermeye anlamaya çalıştığım gibi yine bu düşünce ile aynısını yapacağım inşallah..
Aklımda Mert kardeşim'in olduğu gibi benimde büyük bir takım projelerim bulunuyor ve bedava-sitem forumunu canlandırmak isteyen arkadaşlar ile bir ekip olarak projem hakkında konuşarak fikirleşebilirim..
Kafamda bulunan bu projeyi gerçekten çok düşündüm hayırlısı ile yaz tatilinde benimle çalışmak isteyen gönüllü olacak bazı arkadaşları oluşturacağım ekip üzerinde görmeyi isterim..
Yeter ki, sadece 7 / 24 çalışırım görev dağılımı yapıldığı zaman uğraşırım çabalarım sorumluluk aldığım zaman kaçmam diyebilmek asıl önemlidir..
Sizler forum için bir adım atarsanız şunu buradan içtenliklerim ile söyliyorum ben bin adım atmaya hazırım..
Başlığı tekrardan güncel hale getirmeyi sizler ile bu konuda tartışmayı istediğimi belirtmeyi ve dediğim gibi projem için destek çıkmak isteyenler bana alt kısımda facebook adresim üzerinden ulaşmaları mesaj atmaları ricam olur..

Facebook adresim..
https://www.facebook.com/aykutfanpages

İletişim için önemli bir not..
Engeliniz varsa bedava-sitem üzerinden mesaj atabilirsiniz..
Bende ekliyebilirim.. Problem değil..

- Teknik Destek Personeli
Mesaj16.05.2015, 01:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısınız hocam, fakat şahsımın da bir sürü .com vb uzantılı sitesi var.
Ama ben yinede sık sık burayı ziyaret ediyorum. Çünkü ben bir çok şeyi buradan öğrendim.

Facebooktan sizi ekledim hocam. Her zaman yanınızdayım.
Mesaj16.05.2015, 08:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kadir Kaya siz misiniz?

- Teknik Destek Personeli
Mesaj16.05.2015, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Hocam
Mesaj16.05.2015, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abi forum aktifte yorum yapmıyorlar ki Very Happy mesela ben konu açtığımda 3000 görüntülenme filan oluyor ama yorum en fazla 40-50 oluyor ben forumda elimden geldiği kadar herşeye yorum atıyorum ama işte olmuyor Very Happy inşallah daha çok aktifleşir bu forum Very Happy
Mesaj17.05.2015, 07:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

2007 ile 2011 arası bu forumun en iyi yılları idi. Artık online kullanıcı beklemeniz zor bir durum.
Mesaj17.05.2015, 07:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çünkü, forumun gelişmesini engellemek isteyenler ve/veya engelleyenler var.
Mesaj17.05.2015, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

plainlogic yazmış:
Çünkü, forumun gelişmesini engellemek isteyenler ve/veya engelleyenler var.

Mesela hocam ?
Mesaj04.05.2016, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow görüşlerinize katılıyorum çoğu kişi çoğu zaman aktif olmuyor
Önceki mesajları göster: