Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2008, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Siteme eklediğim chat ile ilgili

Arkadaşlar ben siteme xat chat ekliyorum.Yani sadece içerisinde benim tanıdıklarım olacak şekilde.Ama siteye eklediğimde tanımadğım bir sürü kişi de sohbete katılyor.Bunu nasıl çözebilirim?Ben sadece benim belirlediğim kişilerin sohbete katılmasını istiyorum.Lütfen bi yardımcı olun
Mesaj05.07.2008, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunları girdiği zaman şutlarsın yada chati saklı bir sayfaya koy şifreyi de tanıdıklara ver

Tasarımım hakkında yorum için http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=102163
Mesaj05.07.2008, 10:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

chat kodunu KAYNAK butonuna basarak ekle
ekledikten sonra KAYDET de.

NOT: ön izleme yapmak için KAYNAK butonuna tekrar basarsan kod bozulur ve birsürü kişinin olduğu chat sayfası açılır. bu yüzden direk kaydet demelisin.

Mesaj05.07.2008, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
bunları girdiği zaman şutlarsın yada chati saklı bir sayfaya koy şifreyi de tanıdıklara ver

Öyle değil.Mesela ben arka planımı başka ayarlıyorum ama kodu siteye eklediğimde arkaplan da değişiyor başka bir chatbox geliyor.Yani benim yaptığım olan değil.Bunu nasıl çözerim diyorum...

En son traviansohbet tarafından 05.07.2008 10:30:21 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj05.07.2008, 10:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi üstte anlattığım gibi yaparsan sorun olmayacaktır Wink

chat sayfasını düzenlediğin zaman chat yine değişecektir. tavsiye chat kodunu not defterine felan kaydetmelisin Wink

Mesaj05.07.2008, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam oldu sanırım.Bir bsiteme bakarmısınız oldu mu die.Çünkü bida değişirse forumdaki sonum banned olur.Bu forum değil travian forum yani.[/b]
Mesaj06.08.2008, 19:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Mangani FM - www.radyomanganifm.tr.gg

dj araniyor..dj araniyor...dj araniyor...dj araniyor...bize ulasın saygilar
Önceki mesajları göster: