Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj17.07.2015, 22:42 (UTC)    
Mesaj konusu: Bedava Sitem Üyelerin Yetkileri Düzenlenmeli

Bedava sitem üzerinde forum rütbelerinin gelmesinin yanı sıra bazı özelliklerin üyelere verilmesinden yanayım örneğin bir çok üyenin gönüllü yapacağı projeler ile bedava sitemin teknik alt yapısı düzeltilebileceğine inanıyorum.Ancak bununda bir karşılığı olarak bazı rütbe ve derecelerin yer alması kullanıcıların bu tür gruplar arasına girme isteğinin artacağından ötürü konulmasını ve bir çok kişinin temel dilleri tam ve başka web dillerinin ve kütüphanelerininde öğrenimi açısından çok faydalı bir olacağı kanatindeyim.

Teknik alt yapıdan söz edecek olacak olursak bedava sitemin temel yapısını dahada basitleştirmeye yönelik bazı projeler ile bir çok yeni kullanıcının aramıza çekilebileceği kanaatindeyim.

Bunula yakın bir zaman önce bir kaç bedava sitem sitesinden mesaj aldım onlarda böyle bunu konu alan bazı projeler ile bedava sitemi öğretici,geliştirici ve kardeşlik platformuna dönüştürmeyi hedefliyoruz ancak ne kadar katılım olursa bu tür projelerin yürütülmesi kolaylaşır.Vede tamamen açık kaynak kodlardan oluşacak bu proje ile yeni kayıt olan kullanıcılara , bilgisi normalin altında ve bu işe istekli olan arkadaşlara umut ışı olacağını düşünüyorum.

Yorumlarınız bizim için önemli eyer bu tür işlere zaman ve vaktinizi ayırabilecekseniz yorum olarak neler yapılabileceği hakkında Görüş önerilerinizi bekliyorum.
Mesaj18.07.2015, 11:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Destekliyorum.
Mesaj18.07.2015, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu: :)

Destekliyorum. Zaten bende bedava-sitemin gelişmesini çok isterim.
Böyle bir proje olursa katılabilirim Wink
Mesaj18.07.2015, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Desteklerinizden ötürü teşekkür ederim belki daha fazla destek alabilirsek bu durumu Tarık bey'e bildire bilecek kadar çoğunluğa erişebiliriz.
Mesaj18.07.2015, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
Desteklerinizden ötürü teşekkür ederim belki daha fazla destek alabilirsek bu durumu Tarık bey'e bildire bilecek kadar çoğunluğa erişebiliriz.

Bir haftada 40 kişiye ulaşabiliriz.
Mesaj18.07.2015, 13:28 (UTC)    

İnşAllah Wink
Mesaj18.07.2015, 16:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

plainlogic yazmış:

@itsacoding ,@plainlogic ben çalışmalara başladım.İlk işim bedava sitem için videolu dersleri çekmeyi düşünüyorum yeni üye olanların kolayca adapte olabilmesi için.Haftalık HTML ve CSS dersleri hakkında yazı yazmaya devam edeceğim.

Yaptığınız veya yapacağınız çalışmaları bu yorum olarak yazarsanız.Daha planlı bir şekilde hareket etmiş oluruz.

En son opencore tarafından 18.07.2015 17:16:44 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj18.07.2015, 16:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
plainlogic yazmış:

@itsacoding ,@plainlogic ben çalışmalara başladım.İlk işim bedava videolu dersleri çekmeyi düşünüyorum yeni üye olanların kolayca adapte olabilmesi için ve haftalık ders yazısı yazmayı planlıyorum.

Yaptığınız veya yapacağınız çalışmaları bu yorum olarak yazarsanız.Daha planlı bir şekilde hareket etmiş oluruz.

Çalışmalarının başarılı olacağından eminim. Smile
Mesaj18.07.2015, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Aramızda Visual Studio program yazmayı bilen arkadaşlar ile ,Bedava Sitem kullanıcıların en çok zorlandığı Menü vb. bölümlerin düzenleştirmesini kolaylaştırabilecek bir program yazmayı düşünüyorum.Yardımcı olamak isteyenler yapabilecekleri programların resimlerini buraya yorum olarak yüklerler ise bu alanı daha faydalı hale getirebiliriz.

En son opencore tarafından 18.07.2015 17:22:50 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj18.07.2015, 17:40 (UTC)    

opencore yazmış:
Arrow Aramızda Visual Studio program yazmayı bilen arkadaşlar ile ,Bedava Sitem kullanıcıların en çok zorlandığı Menü vb. bölümlerin düzenleştirmesini kolaylaştırabilecek bir program yazmayı düşünüyorum.Yardımcı olamak isteyenler yapabilecekleri programların resimlerini buraya yorum olarak yüklerler ise bu alanı daha faydalı hale getirebiliriz.

Ben VisualStudio koder'larındanım yardımcı olabilirim.
Ayrıca, bende bedava-sitemdeki tasarımlar (iceblue, red) gibi eski tasarımların geliştirilmesine yardım ediyorum. Iceblue'yi geliştiriyorum Wink
Mesaj18.07.2015, 19:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

@itsacoding
Bu yapmış olduğun iceblue vb. tasarımları kolay anlaşılabilmesi için anlatım yapabilirmisiniz.Şimdilik bu proje herkes kendi sitesinde uygulamaya çalışsın çünkü bu bölümün kurallarını ihlal etmiş olmayalım ancak neler yaptığımızı ve yapacağımızdan bahsedip daha fazla arkadaştan destek alabiliriz.
Mesaj19.07.2015, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Destekliyorum

En son homepage-tr tarafından 19.07.2015 13:24:18 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj19.07.2015, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

homepage-tr yazmış:
Destekliyorum

Teşekkürler ederim.
----------------------------------------

bu proje bedava sitem için gerçekten çok önemli olduğunu düşünüyorum.Yakın zamanda bu konuyu başka forum bölümünde açıcam.Umarım desteklediğiniz gibi proje için katkıda bulunursanız sevinirim.
Mesaj19.07.2015, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

destekliyorum bende

#Open Down # Yusuf A.
Mesaj19.07.2015, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

OpenCore (Taylan) şöyle yazmış:

Bedava-Sitemin çoğu yerlerinde dil hatası var. Mesela 'aktive'yi hiç duymamıştım. Benim de Türkçem çok iyi olduğundan hataları düzeltebilir ve yazıları kolayca anlaşılır hale getirebilirim.

Önceki mesajları göster: