Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.08.2015, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Hazır Logo Yapımı

Merhaba! Bugün siz okuyuculara hazır bir logo yapmayı göstericem.

1 ~ Öncelikle www.logomatik.net urlsine gidiyoruz. Sonra oradan aşağıda bulunan yazı yazma yerine istediğiniz metni yazıyorsunuz. Sonra yandan "Logo Yap" butonuna tıklıyorsunuz. Eğer logoyu veya farklı bir yeri beğenmediyseniz aşağıdan düzeltebilirsiniz.

2 ~ Sonra resime sağ tıklayıp "Resmi Farklı Kaydet" butonuna tıklayın ve resmi kaydedeceğiniz yeri seçip "Kaydet" butonuna basın. Artık Logonuz Hazır!

NOT: Anlatım tamamen bana aittir! İzinsiz paylaşılması yasaktır! Kaynak göstermek şartıyla paylaşılabilir.

DİPNOT: Eğer bir sorununuz olursa aşağıya yazın yardımcı olmaya çalışacağım.
Mesaj22.08.2015, 14:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Hazır Logo Yapımı

ArcBlog yazmış:
Merhaba! Bugün siz okuyuculara hazır bir logo yapmayı göstericem.

1 ~ Öncelikle www.logomatik.net urlsine gidiyoruz. Sonra oradan aşağıda bulunan yazı yazma yerine istediğiniz metni yazıyorsunuz. Sonra yandan "Logo Yap" butonuna tıklıyorsunuz. Eğer logoyu veya farklı bir yeri beğenmediyseniz aşağıdan düzeltebilirsiniz.

2 ~ Sonra resime sağ tıklayıp "Resmi Farklı Kaydet" butonuna tıklayın ve resmi kaydedeceğiniz yeri seçip "Kaydet" butonuna basın. Artık Logonuz Hazır!

NOT: Anlatım tamamen bana aittir! İzinsiz paylaşılması yasaktır! Kaynak göstermek şartıyla paylaşılabilir.

DİPNOT: Eğer bir sorununuz olursa aşağıya yazın yardımcı olmaya çalışacağım.

Bu sitede özel renkler kullanılamıyor.
Mesaj30.01.2016, 14:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni kullanıcılara faydası dokunabilir.Güzel paylaşım olmuş eline sağlık.
Mesaj17.02.2016, 23:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorum mod. Salih Toy tarafından değiştirildi.

Nedeni: bedava-sitem.com dışı reklam barındırdığı için.

En son seooptimizasyon tarafından 18.02.2016 10:35:54 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: