Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.08.2015, 22:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Admin Tarık çalışıyor aga senide seviyoruz admin bey. Sad .
Mesaj18.10.2015, 01:30 (UTC)    
Mesaj konusu: çok güzel bir özellik

arkadaşlar yıllardır beklediğim bir özellik diye bilirim. hemen denedim evet çok güzel de oluyor http://isacotur.tr.gg/Abonemiz-Olun.htm şeklinde hazırladım. sonrasında yeni açılan bir sayfanın haberini yayıp Linkini de içine bırakarak yolladım. Gazete otomatik olarak e-postaya gidiyor. e-postanızı açınca sitenizin ismi konusuna ne yazdıysanız o çıkıyor. yani bir çeşit bildirim haberi veren facebook,twitter bildirimi gibi düşünün. Mesajı yazarken sitenizin linkini eklemeyi unutmayın çünkü ne yazdıysanız o karşı tarafa gidiyor. keşke resim görseli ekleme gibi bir özelliği de olsaydı çok iyi olurdu. çünkü abonenin dikkatini yazıdan çok resim dikkatini çeker ve siteye gelen sayısın dahada artar. Tarık beyden ricam bu özellik şahane olmak la birlikte Resim ekleme özelliğinin olması çok güzel bir artı sağlayacağı kanatindeyim
Mesaj18.10.2015, 01:54 (UTC)    
Mesaj konusu: hatırlatma

bu özelliği sadece bedava sitem kullanıcıları kullanabiliyor olsa gerek. çünkü sitede aktif iken onay veriyor Embarassed
Mesaj27.10.2015, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: hatırlatma

arkadaşlar ben ekledim çok da güzel oldu. Siteye giriş yapınca ve başka bir bedava sitem kullanıcına abone olurken kutucuğu işaretlemeniz yeterli. Siteden çıkış yapınca ise e posta istiyor.üyeliği onaylamak için e posta hesabından onay talebini seçince abone oluyorsunuz
Mesaj07.12.2015, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Güzelmiş

Sad Surprised Laughing Güzel
Mesaj05.01.2016, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Güzelmiş

Aynen katılıyorum
CsUmutSonar yazmış:
Sad Surprised Laughing Güzel