Forum'da ara:
Ara

Sizde kendinize böyle bir FTP uesabı verilsin istemezmiydiniz ?
İsterim, Destekliyorum
  95%
[ 20 ]
İstemem, Desteklemiyorum
  4%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 21

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2015, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu: FTP Dosya Yöneticisi

Merhaba,
Ben senelerce farklı farklı isimlerle Bedava-Sitemde çalıştım çabaladım. Sonra yaptığım tasarımları yüklerken; ne kadar sıkıntı yaşadığımı fark ettim. .TK'lı bir domain aldım hâlâ da var. Yaptığım tasarımları rahatlıkla atabiliyorum evet ama Bedava-Sitem'den de vazgeçmek istemiyorum.
Diyorumki ;
Herkese Filezilla vs. Gibi programlardan giriş yapabilmeleri için bir ftp hesabı verseniz bizde böyle sürekli sorun yaşamasak nasıl olurdu ?

En son salihtiggy tarafından 02.07.2015 16:53:15 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.07.2015, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Olabilir.
Mesaj04.07.2015, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler @plainlogic

En son salihtiggy tarafından 04.07.2015 18:41:15 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.07.2015, 17:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

FTP host hizmeti verilse şuanda bedava sitem ileri düzey yerlere gelebilir ancak kendi yönetim panelini kullanarak yeni başlayanlar için ideal bir sistem.Eyer FTP host tarzı bir servis vermeye başlarsa Wordpress,Joomla gibi birçok yönetim paneli kurulabilir.
Mesaj04.07.2015, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

@opencore kardeşim aynen. Birde ben illa ki sadece FTP ile sitelerimizi düzenleyelim demiyorum. İsteyen bedava sitem üzerinden isteyen FTP üzerinden yapsın hemde kardeşim dediğin gibi FTP olması hem bize hemde bedava siteme çok yararlı olacaktır.

Mesaj28.08.2015, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öyle bişey olsaydı .com site bile almaya gerek kalmazdı Very Happy ama koymuyorlar işte reklamlardan dolayı olabilir sanırım

Ne olurdu 50 mb site alanı 1 adet veritabanı verseniz yaf...

1GB Vermişsiniz FTP Olmadan neye yarar acemilere yeter ama Uzmanlara ASLA !!!