Forum'da ara:
Ara

Hamachi Serverleriniz başarılı bir site olabilir mi? (Lütfen gerçek görüşlerinizi belirtiniz)
Bence , gayet başarılı bir site olacaktır.
  66%
[ 2 ]
Bence , orta seviye normal bir websitesi olacaktır.
  0%
[ 0 ]
Ben , sitenin iyi yerlere gelebileceğini zannetmiyorum.
  33%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 3

Yazar Mesaj
Mesaj04.09.2015, 12:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Hamachi Serverleriniz

Kısa Tanıtım:
Kod:
Adı üstünde hamachi serverleriniz sitesi Türk hamachi oyuncularının birbirleriyle iletişime geçerek yeni arkadaşlar edinmesini , hamachi gruplarında beraber oynacayacakları oyuncular bulmasını kolaylaştırmayı hedeflemektedir.Aynı şeyi facebookta da oluşturduğu bir grupta da yapmaktadır.

Admin Görüşleri
Kod:
Bu siteyi oluşturmakta ki amacım yukarıda belirttim ama beni en çok bu siteyi kurmam gerektiği düşündüren şey şuydu.Türkiye genelinde hamachi serverlerin tanıtılabileceği bir platform yok.Birçok oyuncu facebookta gruplar da , sayfalarda tanıtım yapıyor ve o gruplara sayfalara uğrayan kişiler denk gelirse hamachi servere giriş yapıyor.Tabi bu durum sadece facebook'ta geçerli değil oyunlarla ilgili kurulan bazı forumlarda da hamachi ağlarının paylaşılabileceği bölümler var.Fakat hiçbirisi sadece yani doğrudan hamachi serverlerinin tanıtımının olacağı bir site kadar etki yaratamaz.Ben tr.gg ile ne kadar profesyonel bir hizmet sağlanabilirse onu sağlıyorum ya da sağlamaya çalışıyorum.Özel iletişimleri , destek , öneri , şikayetleri e-mail adresimle yapıyorum.Ayrıca işimi ciddiye de alıyorum bu yüzden siteme serverlerini ekleyenler veya mail aracılığıyla iletişime geçenler , mail adreslerine göndereceğim iletiyi okuyunca sanki resmi bir firmayla iletişim halinde duygusuna kapılabilirler.Ben sitemin iyi yerlere geleceğine inanıyorum.Şuanlık aktif olarak hizmet vermekteyim fakat henüz sitenin ziyaretçisi az, inşallah zamanla artacak.BS üyelerinden ufak bir isteğim var :) Eğer hamachi bir oyun serveriniz varsa lütfen çekinmeyin siteme ekleyin katkıda bulunun.Hem siz kazanın hem de ben :). Benim kazancım bir sitenin sahibi olarak insanların isteklerini yerine getirmek ve bundan dolayı duyduğum keyiftir.Başka hiçbir çıkarım yok zamanımı değerlendirirken Türk gamerlere de yardım etmeye çalışıyorum.

Hamachi Serverleriniz
#Umut

Hamachi Serverleriniz /Giriş Sayfası : www.hamachiserverleriniz.tr.gg
Hamachi Serverleriniz /Ana Sayfası : www.hamachiserverleriniz.tr.gg/Ana-Sayfa.htm
Hamachi Serverleriniz /Destek,öneri,şikayet ve iletişim hattı : umutcertel( at )outlook.com

Dipnot: Lütfen sitemizi biraz gezerek amaçlarımızı ,bu sitenin nasıl çalıştığını , hangi sistemde çalıştığını ve kurallarını inceleyiniz aksi halde ileride sizde ve bende zorluk çekebiliriz.

Teşekkürler

En son hamachiserverleriniz tarafından 04.09.2015 12:44:24 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: