Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.09.2015, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Premium Reklamlar hakkında acil

Ben yetikili bir isimden özellikle ve mümkünse cevap bekliyorum. Arkadaşlar sitemin mazisi birkaç yıllık ve iyi başarılar elde ettik ancak bir telife girdik ve benjamin arkadaş siteyi kapatmıştı, şuan içerik yok sitede ve bana uzun zamandır yönetimden gelen mail şu şekilde, premium reklamlarının yılllık süresi doluyor, tekrar uzatmalısın yoksa siteni sileriz!

Bu konuyla ilgili geri dönüş yaptım ve admin tarıkla görüşmemiz oldu, sonra mail gelmedi daha ama bugün tekrar stefanie arkadaştan mail gelmiş ve sizden para gelmesini bekliyoruz, 3 gün içinde yatırın yoksa sileceğiz siteni şeklinde. Nedir bu işin aslı astarı? Nerede yazar bu kural, nerede yazar premium alıp süresi dolan kişi tekrar yenilemeli, aksi halde sitesi silinir! diye?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Mesaj10.09.2015, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tuhaf bir durum, şayet premium olarak hiç bulunmadım burada. Umarım sorun ile ilgili mantıklı bir dönüş sağlanır. Yani dediğiniz gibi böyle bir husus, kural yok açıklamalarda ki uzatmak istemek zorunda da değilsinizdir diye biliyorum. Ayrıca konuyla ilgili sonuçları bizimle de paylaşırsanız memnun olurum. En kısa sürede konuyla ilgili bilgileri, yetkili kişilerden alacağınızı düşünüyorum. Kolay gelsin iyi forumlar dilerim.
Mesaj10.09.2015, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

analogfikir yazmış:
Tuhaf bir durum, şayet premium olarak hiç bulunmadım burada. Umarım sorun ile ilgili mantıklı bir dönüş sağlanır. Yani dediğiniz gibi böyle bir husus, kural yok açıklamalarda ki uzatmak istemek zorunda da değilsinizdir diye biliyorum. Ayrıca konuyla ilgili sonuçları bizimle de paylaşırsanız memnun olurum. En kısa sürede konuyla ilgili bilgileri, yetkili kişilerden alacağınızı düşünüyorum. Kolay gelsin iyi forumlar dilerim.

Evet durum aynen böyle, mailler kayıtlı ve yetkili kişiye görüntülü olarak yollayabilirim. Bu kadar saçma ve dayanaksız birşey görmedim üstelik binlerce sitesi olan bir şirketten. Ben 3 yıl üst üste premium aldığım için almadığım takdirde ne olur bunu bilmiyordum ama şimdi öğrenmiş oldum. Yazık diyorum sadece, sitemin silinmesi bende birşey değiştirmez ancak bu iş böyleyse diğer arkadaşlara bunu bildirmek ve göstermek boynumun borcu olmalı. İyi forumlar.
Önceki mesajları göster: