Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.09.2015, 21:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Bu aylık konumuz => Çocukluk Arkadaşım!

Bu aylık konumuz => Çocukluk Arkadaşım!Her ayın 1'de yenilenecektir. Başlık ve konu!
=> Değerli.. BEDAVA-SİTEM üyeleri çok farklı bir etkinlik ile karşınızdayız bundan sonra forumda SOHBET başlığı bulunmayacaktır.

Neden artık SOHBET başlığı YOK!
=> Eminim.. bunu herkes biliyor'ki SOHBET başlığında kolayca post kasıla biliyor herkes rahat şekilde BS-BAĞIMLISI olabiliyor.. Ve günlerce belki haftalarca orada dönen SOHBET şu kalıplar içer'sindeydi.

Örnek; Nedir o kalıplar!
=> İyi günler!
=> Günaydın!
=> İyi akşamlar!.
=> Nasılsın - Keyifler nasıl!

Bu aylık ilk konumuz! => Çocukluk Arkadaşım!
=> Şimdi biz.. Moderatör ekibi olarak her ay bir konu seçeceğiz ve isteyen herkes o konu hakkında konuşacak.

Dikkat!
=> Lütfen dikkat edelim! sadece ( Günaydın, iyi akşamlar nasılsınız ) VB. şeyler yazıp paylaşan arkadaşların mesajları kaldırılacaktır. Sizlerden ricamız seçtiğimiz konu hakkında bir şeyler yazmanız..

Örnek; Yorumlama!
=> Çocukluk arkadaşım.. ilk okuldan bu yana gerçekten hiç kopmadık hep görüştük şu zamanlarda aramıza soğukluk girdi gerçekten anlayamadım. Küçükken onunla çok maceralar geçirdik hele'ki bir bisiklet kazamız vardı az'da korkmadık birimize bir şey oldu diye günler ne çabuk geçti gitti be.. Very Happy Razz

Sizlerin'kini'de dinleyelim arkadaşlar.. Bu arada Günaydın nasılsınız.. Smile

Kurallar Sürekli Güncel Tutulacak..
=> Flood yasaktır.
=> Spor sohbetleri yasaktır.
=> Güzel üslup içerisinde konuşalım.
=> Defalarca alıntı yaparak sohbet yürütmek yasaktır.
=> Sizlerden ricamız lütfen KONU dışına çıkmayınız.. KESİNLİKLE defalarca ( Günaydın, iyi akşamlar, nasılsınız.. ) Vb. şeyler yazmayınız aksi halde mesajlarınız silinecektir.

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.

En son ciz-dizayn tarafından 01.05.2020 14:18:42 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.10.2015, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

eskiden mahalle aralarında top oynadığım ve bisiklet sürdüğüm çocukluk arkadaşlarımı unutmadım.futbol maçlarında çok maceralar geçti eskiden taso oynamakta meşurdu.
ilkokul ve lisedeki arkadaşlarımla konuşmaya çalışıyorum zaman oldukça Smile

iyi forumlar
Mesaj10.10.2015, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çocukluk arkadaşlıkları güzeldir ya. Hele ki çocukluk aşkları bir başkadır (: Benim de hâla görüştüğüm arkadaşlarım var arada eski günler hakkında konuşuruz vay be ne günlerdi deriz her seferinde de Very Happy
Mesaj10.10.2015, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu: cocuklukarkadaslariha

Bizim moderatorlerinde baya bi cocukluk arkadasi var anlasilan konuyada tek moderatorler cevap yaziyor ben zaten cocugum suanki arkadaslarimin hepsi cocukluk arkadasim Smile
Mesaj11.10.2015, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: cocuklukarkadaslariha

feedtext yazmış:
Bizim moderatorlerinde baya bi cocukluk arkadasi var anlasilan konuyada tek moderatorler cevap yaziyor ben zaten cocugum suanki arkadaslarimin hepsi cocukluk arkadasim Smile

Selamlar,
Başlığı tekrar gözden geçirmenizi öneriyorum.. ( Baya cocukluk arkadasi var ) biz istedikki artik sohbet bolumunde bir konu konusulsun sohbet sadece iyi gunler - iyi aksamlar v.b kalıplardan dönüyordu. Ve kolayca bs-bagimlisi olabiliyordu bunun önünü kestik! Siz cocuk olabilirsiniz hic mi başından arkadaşınla olay gecmedi! Ve buraya ben istedim bütün modlarin yazmasini..

Iyi gunler,

En son ciz-dizayn tarafından 11.10.2015 11:42:40 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj12.10.2015, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eskiden evde durmaz hep mahalle maçı yapardık. Eskiler güzeldi...
Mesaj13.10.2015, 08:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

motorcusovalyefm yazmış:
Eskiden evde durmaz hep mahalle maçı yapardık. Eskiler güzeldi...

İşte bunu diyorum, aramız'da bir sohbet bir konu dönsün..
Haklısın.. Ben Gebze'nin bir köyün'de oturdum yaklaşık 12-14 sene filan tabi diğer bazı köylere göre gelişmiş bir yer. Şimdi köy'de takımlar vardı Aşağı'ki mahalle Yukarı'ki mahalle birde köyün büyük bir bahçe kısmı vardı ( Ayvalık ) denilirdi. Orada bütün maçlar dönerdi turnuvalar her akşam maç filan ama şimdi arada bir gidiyorum bakıyorum bitmiş durumda.

Mesaj13.10.2015, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu vesilesiyle geçmiş günleri, çocukluk arkadaşlarımızı bize yad ettiren ve "Ne günlerdi..." dedirten moderatör arkadaşlara teşekkürler.

En son slobada tarafından 22.10.2015 09:04:19 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.10.2015, 15:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: cocuklukarkadaslariha

ciz-dizayn yazmış:
feedtext yazmış:

Selamlar,
Başlığı tekrar gözden geçirmenizi öneriyorum.. ( Baya cocukluk arkadasi var ) biz istedikki artik sohbet bolumunde bir konu konusulsun sohbet sadece iyi gunler - iyi aksamlar v.b kalıplardan dönüyordu. Ve kolayca bs-bagimlisi olabiliyordu bunun önünü kestik! Siz cocuk olabilirsiniz hic mi başından arkadaşınla olay gecmedi! Ve buraya ben istedim bütün modlarin yazmasini..

Iyi gunler,

bende anlatayım. doğduğumdan beri arkadaşım olan onurla bizde iyi vakit geçirirdik bizim konumuz "saklambaç" olup çıkmıştı Smile nerdeyse her gün krebe, saklambaç gibi ev oyunları oynuyoduk şimdi anca sosyal medyada takılıyoruz yine bir araya gelirsek masa oyunları oynuyoruz monopoly gibi Smile