Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.10.2015, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu: Şöyle Bir Site Açsam

Öncelikle Merhaba Arkadaşlar, eskiden sürekli bsde takılan biri olaraktan (ice-blue.tr.gg gibi sitelerim vardı) tekrar merhaba aklıma şöyle bir fikir geldi ve sizce yapsam nasıl olur diye sormamın gerektiğini düşündüm.

Bilindiği üzere Bedava Sitem'in mobil tasarımı ile cep telefonlarından güzel bi görünüş elde edebiliyoruz.

Fikrim şu Türkiye ve uluslar arası sanatçıların müziklerini telefondan çalmasını sağlamak.
her sanatçıya özel albüm gibi sağa sola oynamalı müzik seçilebilen altta müzik ile ilgili bilgiler olan bir site, tamamıyla ücretsiz olacak. (şuanda ygsye çalışıyorum ama Very Happy) tüm sanatçıları bir youtube hesabından yükleyip embed kodu ile tek tek sayfalara koyacağım fikirleriniz nelerdir?
Mesaj10.10.2015, 15:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

mobil player yapabilirsen banada bir yardım edersin artık Very Happy
ayrıca proje güzel

En son BrowzMuzik tarafından 10.10.2015 15:57:29 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj10.10.2015, 16:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

BrowzMuzik yazmış:
ayrıca proje güzel

Zaten tekrarlı albümler şeklinde olacak. Örneğin: x sanatçısına tıkladık. y,z şarkıları önüne gelecek tıkladık mı, youtube'dan eklediğimiz kodla video yeri gelecek küçük play butonu olacak işte Very Happy alttada sağ sol ikonları olduğundan şarkı değişebilecek Idea Idea
Mesaj10.10.2015, 16:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

zelegroup yazmış:
BrowzMuzik yazmış:
ayrıca proje güzel

Zaten tekrarlı albümler şeklinde olacak. Örneğin: x sanatçısına tıkladık. y,z şarkıları önüne gelecek tıkladık mı, youtube'dan eklediğimiz kodla video yeri gelecek küçük play butonu olacak işte Very Happy alttada sağ sol ikonları olduğundan şarkı değişebilecek Idea Idea
player sanmıştım Very Happy
Mesaj10.10.2015, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

yinede kullanışlı olur. Hemde Youtube playeri sayesinde sermaye bile kurabiliriz Very Happy
Mesaj10.10.2015, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

zelegroup yazmış:
yinede kullanışlı olur. Hemde Youtube playeri sayesinde sermaye bile kurabiliriz Very Happy
bende youtube linki ile çekiyorum ama mobilde masaüstü sitesi istemeden açılmıyor player onu ayarlayamadım
Mesaj10.10.2015, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj10.10.2015, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

beniim sitemin eski hali Very Happy tutmaz bence uğraşma
Mesaj10.10.2015, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

peki neden Very Happy bunu apk içinde bi uygulamaya çevirsek android için mesela forum sitelerinde sözlüklerde twitter gibi ortamlarda reklamını yapsak. bide ulusalcılık yapıp türkiye patentlidir falan Very Happy
herşey iyi güzelde tüm şarkıları bi hesapta yüklemeye üşenirim ben Very Happy
Mesaj10.10.2015, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

zelegroup yazmış:
peki neden Very Happy bunu apk içinde bi uygulamaya çevirsek android için mesela forum sitelerinde sözlüklerde twitter gibi ortamlarda reklamını yapsak. bide ulusalcılık yapıp türkiye patentlidir falan Very Happy
herşey iyi güzelde tüm şarkıları bi hesapta yüklemeye üşenirim ben Very Happy
telif gelir bedava-sitem'de zaten telifli içerik yasak tüm şarkılar için tek tek yapımcıdan izin alman gerekir
Mesaj10.10.2015, 17:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Youtube'den çekiyorum nolcakki Very Happy
Mesaj10.10.2015, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

zelegroup yazmış:
Youtube'den çekiyorum nolcakki Very Happy
bilmiyorum ben yaptığımda telif gelmişdi

bu'da sitedeki eski içeriklerden biri bana yasak olduğunu söylediler bende site içeriklerini değiştirdim uğraşma sanada gelir