Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.10.2015, 12:38 (UTC)    
Mesaj konusu: Kendi Headerimi Nasıl Aktifleştirebilirm

Merhaba Arkadaşlar Geçen CSS Tasarımı Hakkında Header Konusunda Bir Sıkıntım Çıkmıştı Sağolsun Birisi Bana Kodu Ayırıp Gönderdi Ama Şimdiki Sıkıntım Clean Temada iken Kendi Header'ımı Aktifleştirdiğimde iki header görünüyor, benimki çalışıyor, fakat clean temadaki headeri nasıl kaldırabilirim
Mesaj10.10.2015, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kod:
<style>
#stage #masthead {
    display: none;
}
</style>
Mesaj10.10.2015, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

gofrette yazmış:
Kod:
<style>
#stage #masthead {
}
</style>

Abi Çok Sağol, Ama Şuanda Sekmeler Olduğu Gibi Kaldı Onları Nasıl Yok Edebilirim Smile
Mesaj11.10.2015, 11:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sekmeden kastın menüyse, onu yok edince ziyaretçilerine nasıl sayfa geçişi sağlayacaksın? Eğer kendi menüm var diyorsan o başka tabi. Aşağıdaki kodu aynı şekilde ekle.

Kod:
<style>
#stage #access {
}
</style>
Mesaj11.10.2015, 15:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

gofrette yazmış:
Sekmeden kastın menüyse, onu yok edince ziyaretçilerine nasıl sayfa geçişi sağlayacaksın? Eğer kendi menüm var diyorsan o başka tabi. Aşağıdaki kodu aynı şekilde ekle.

Kod:
<style>
#stage #access {
}
</style>

Abi Beni Hatırladın Galiba, Bana Birtane Kod Göndermiştin Tasarımın Üstü Diye, Bana Gönderdiğin Tasarımın Üstü Kodunda Ve Şimdi Gizlemek İçin Verdiğin Kodda Masthead'i Gizleme Yazıyor, İkisini Birbirinden Ayırabilme Şansım Var Mı?

Bana Verdiğin Kod Çalışıyor Sadece Ona İhtiyacım Varmış, Ama Verdiğin Kodları Kullanınca Her İki Tarfında head'ini siliyor(Hem <head> ekstrasına attığımdaki head, hemde orjinaldeki head)
Nasıl Ayırabilirim Birbirinden
Mesaj12.10.2015, 13:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet hatırladım kardeşim, sen şimdi benim verdiğim kodun sadece tasarımın üstünü clean tasarımının üzerine eklemişsin galiba bu da iki tane head ve iki tane menü oluşturmuş.
Benim sana verdiğim tasarımın üstü yazısını bana tekrar yolla kodda gerekli düzenlemeyi yapıp geri göndereyim.
Mesaj13.10.2015, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gofrette@

Azım ve yardım isteğin den dolayı sana sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum. Cool

Kolay gelsin.
Önceki mesajları göster: