Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.11.2015, 09:14 (UTC)    
Mesaj konusu: Türk Prodüktör Salih Tiggy Geri Döndü !

Merhaba herkese,

Ben Salih Durak veya bilinen adımla Salih Tiggy. Eskiden birçok isimle Bedava-Sitem ortamında bulunmuştum. Ve artık aranıza geri döndüm. Responsive bir tema ile hizmetinizdeyim. Sitem mobil uyumludur. Sarı , Siyah ve beyaz renklerden oluaşn klasik bir temadır. Umarım sitemi beğenirsiniz.

NOT : Kesinlikle siteme bir gözatmanızı tavsiye ediyorum. Smile

Mesaj21.11.2015, 16:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hala footer copright i değiştirienler bitmedi . Hem tasarımı başka siteden alıp , hemde footerda kendine aitmiş gibi gösteriyorsun . Dikkate alırsan sevineceğim

Mesaj23.11.2015, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Düşüncen için teşekkürler Webeveyn. Fakat kullandığım tema copyright hakkı veriyyor herkese. Yani bir hak ihlalli yok ayrıca ordaki Copyright Salih Tiggy yazısı ordaki müziklerin copyright hakkıdır. Tekrardan teşekkürler.

Mesaj27.11.2015, 21:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntılık, özentilik bunlar hakkında yorum yapmayacağım. Sadece siteni çok beğendim ve içeriğini düzenleyip başlamanı tavsiye ederim. Sadece biraz daha çabala belki tasarım değişikliği yaparsın. Wink
Mesaj28.11.2015, 09:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

@bekoblog düşünceni benimle paylaştığın için teşekkürler. Site tasarımı bana ait değil. Yakın sürede temamı değiştirmeyi düşünüyorum bir tema üstünde çalışıyorum Smile

Önceki mesajları göster: