Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.01.2016, 21:22 (UTC)    
Mesaj konusu: tekerlekli sandalye basketbol sitesi yardım

yapım aşamasındaki sitem ,tekerlekli sandalye basketbol hakkında kulüplere,ilgililere ,sporseverlere duyurabilmek.
habe riçerikli bir site düşünüyorum.anasayfada haberleri yayınlayıp,başka bir sayfada ayrıntıları vermek istiyorum.
ne tür bir kod kullanabilir?
YANİ ANASAYFADA 7-8 haber paylaşıp bu haberlerinin girizgahını yapıp ayrıntılı bir şekilde başka sayfada yapma imkanım var mı?
Mesaj01.01.2016, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu: bilgi

tam anlayamamakla birlikte;
benim sitemdeki gibi bir şey istiyorsun galiba!
Ana sayfada yeni eklenen haberler veya duyurular olacak resme veya linke tıklayınca yeni bir sayfaya mı yönlendirilecek? Benim anladığım bu Sad
Mesaj01.01.2016, 22:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ana Sayfaya Konu Resmi Ve Açıklamayı Ekle
Yeni Bir Sayfa Olustur Ve Konunun Adını Ver
Tekrar Ana Sayfaya Gir Ve Yeni Olusturdugunuz Sayfanın Linkini Resme Ver
Daha Sonrada O Sayfaya Konuyu Ayrıntılı Bır Bıcımde Yaz
Mesaj01.01.2016, 22:11 (UTC)    
Mesaj konusu: önerilerim

yazı veya duyuru uzun olursa eğer;
bendeki gibi yukarı kayan haber bandı kodu ekleye bilirsin bu sitenin güncelliğini gösterirken aynı zamanda gelen ziyaretçilerin daha fazla sayfada gezdirirsin,

e-posta ile abone ol kodu ekle hatta bedava sitemle bu çok kolay olup ektralardan Gazeteyi seçmen yeterli ama linklerin türkçe karakter yerine ingilize verirsen daha iyi olur "Abone Ol" veya "e-posta abonesi ol" olabilir bu özellk sayesinde sitende yeni eklenen haberlerden veya yeni duyurulardan haberdar eder daha önce ziyaret edenleri tekrar sitene çekebilirsin

yukarı çık çapası
sosyal medyada bizi bulun botunları
ücretsiz Revolvermaps World Sayac ekleye bilirsin
hatta yandex hesabı alıp metrika sayaç oku ekle ziyaret edenlerin hangi içerikleri okuduklarını "fare takip kodu" özelliği ile siteni dahada geliştirirsin
Mesaj02.01.2016, 12:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başlık "Genel Problemler" taşınmıştır iyi forumlar...
Önceki mesajları göster: