Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.01.2016, 19:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Arama Motoru

Arkadaşlar arama motu yapacağımm bu mümkünmü sizce mümkünse tasarım için css kodlarını verebilirmisniz bana lütfen
şimdiden Thank You!
Mesaj14.01.2016, 19:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle bi seçenek şuan da bulunmamakta bildiğim kadarıyla.
Mümkünse yetkililerin böyle bi ekstra bişey çıkarmasını bende talep ediyorum.
Heee bi şekilde olabilir. Google Özel Arama motorunu siteye oturtabilirsin mesela..

En son bilgedoktor tarafından 14.01.2016 19:38:34 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.01.2016, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle bedava-sitem.com'da arama motoru çalıştırılamaz. Desteklemiyor çünkü. Ancak! Google vb. arama motorlarının verdiği kodları kullanarak arama motoru özelleştirebilirsin. Google'a "Google arama motoru" yaz çıkan sonuçları bi' incele işine yarayan olabilir.
Mesaj15.01.2016, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

html ile oluyor fakat çok zor yönlendirme felan yapıcaksın ama boşuna uğraşma yukarıda salih arkadaşımızın dediği gibi googleden hesabın yoksa ücretsiz olarak alabilirsin hesabı aldıktan sonra arama motoru diye yaz googleye sana veriyor istediğin gibi de düzeltebilirsin arama motorunu kolay gelsin..
Mesaj15.01.2016, 18:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google Özel Arama Motoru dışında, siteye entegre edilebilecek Swiftype gibi arama motorları da bulunmaktadır. Ayrıntılı araştırma yapmak isterseniz search engine for website aramasına göz atabilirsiniz.