Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.01.2016, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu: Arşiv Açma

Sitemiz neredeyse sürekli güncel olduğundan dolayı farklı kategorilerde sürekli yeni yazılar ekliyoruz. Fakat yeni yazıları eklerken de eski yazıyı arşiv şeklinde sitemizde bulundurmak istiyoruz ziyaretçilerin kolay ulaşabileceği şekilde. Bu arşiv açma işini nasıl yapabiliriz? Yardımlarınızı bekliyoruz şimdiden teşekkürler. Rolling Eyes
Mesaj30.01.2016, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu otomatik yapamazsin maalesef.. kendin link ekleyebilirsin
Mesaj30.01.2016, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aynen bedava-sitem.com da bir sayfa açıp bu sayfaya tüm yazılarının başlıklarını yazabilir ve son o yazılara ait linkler verebilirsin.
iyi forumlar..
Mesaj31.01.2016, 14:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

salihtoy yazmış:
Aynen bedava-sitem.com da bir sayfa açıp bu sayfaya tüm yazılarının başlıklarını yazabilir ve son o yazılara ait linkler verebilirsin.
iyi forumlar..

Buradaki sorun bu değil zaten önemli olan o linklerin sitemizde mevcut olacağı. Yani linkler sitemizdeki bir sayfa olacak ve biz bu sayfalar için hep bölüm açarsak düzensiz bir hal alır, karman çorman bir şeye dönüşür. Linkleri şimdilik sitemiz için ayrı bir site açıp orada barındırıyoruz sizin dediğiniz gibi de linkler için ana sitede bir bölüm açıp oradan yönlendirme yapıyoruz. Ama biz bu linklerin kendi ana sitemizde barındırıp o şekilde yönlendirme yapmak istiyoruz.
Mesaj31.01.2016, 20:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yardım etmeye çalışan herkese teşekkürler. Nasıl yapabileceğimi sonunda buldum. Aynı soruna sahip arkadaşlar için şu linki incelemelerini tavsiye ediyorum:
http://www.bilisimcinindunyasi.com/2015/04/web-sitenizde-powerpoint-word-excel.html
Önceki mesajları göster: