Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.03.2016, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu: Poc's | Link Kısaltma Servisi

Öncelikle herkese merhaba,

Her şeyden önce en sevdiklerimi tekrar burada görebilmek çok güzel. Biliyorsunuz sitemi yaklaşık 1 yıldır aktif olarak kullan(a)mıyorum. Bunun sebebi biraz sosyal hayatım ve üşengeçliğim olabilir. O yüzden hepinize bir özür borçluyum.

Sitemin yeni yüzünden bahsetmem gerekirse, Bedava-Sitem'de güncel Alexa sıralaması gösteren ilk site olarak başlamıştım. Bir süre sonra ise "Link Kısaltma" sitesi olarak tekrar bu platformda bir ilki denemiş fakat fazla başarılı olamadan bırakmıştım. Bunun sebebi ise sitemin gereksinimleri tam olarak karşılayamamasıydı (Üyelik, Anlık Url Oluşturma, Panel vs.).

Şimdi ise Poc's olarak size bu hizmetleri olabildiğince ve elimden geldiğince sizlere sunmaya çaba sarf edeceğim.

Sitenin bazı özelliklerinden ve eksiklerinden bahsetecek olursak;

- Üyelik sistemi eklendi.
- Anlık rastgele ve isteğe bağlı url oluşturulabiliyor.
- Panel eklendi. Yani oluşturduğunuz linkleri takip edebilir, dilerseniz silebilirsiniz.
- Üyeliksiz link kısaltılabiliyor ve linkten ayrı verilen bir link ile tıklanmalar takip edilebiliyor.
- Yönlendirici sayfa şuanda manuel.

Şimdi büyük ihtimalle şöyle düşünüyorsunuz: "Peki bizim kârımız ne?". Bu soruya da cevap vermek isterim. Bunu 2 yolla açıklayabilirim. Birincisi linklerinizin tıklanma takibini anlık yapabiliyorsunuz. İkincisi ise, yönlendirici sayfanın "iframe" şeklinde bulunacak rastgele sitelerin içerisine sizi de ekleyeceğim. Demek istediğim profesyonel link kısaltma servislerindeki gibi bir durum söz konusu. Tabi biz para ile değil, reklam ile karşılık veriyoruz. Bunu bir nevi reklam ağı gibi düşünebilirsiniz. Link kısaltma servisimizi kullanan diğer sitelerin linklerinde de sizin siteniz görünecek.

Kafanızdaki soru işaretlerini yıkabildiysem eğer birkaç fotoğraf ile devam edelim;

(Üyeliksiz Kısaltılan Linkin Görünümü)

(Panelden Takip Edilen Linklerin Görünümü)

(Yönlendirici Sayfa Görünümü. Tıklayarak Deneyebilirsiniz.)

Evet arkadaşlar benim diyeceklerim bu kadar. Soracağınız sorular, fikirler, öneriler ve eleştiriler için yorum bırakabilirsiniz.

TAKLİTLER ASLINI YÜCELTİR Wink

En son Pocs tarafından 16.03.2016 19:44:38 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj11.03.2016, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Gültekinblog

Tekrardan Aramıza Hoşgeldin Kardeşim. Yeni Projende Başarılar.

☒ Bedava-Sitem ile ilgili sorunlarınız için: destek( at )bedava-sitem.com
adresine mail atınız. (at Yerine @)
✎“Para ve insan arasındaki karşılıklı ilişki şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın.”
☏ Bir Candaş Gültekin Klasiği
✌ Gerçekçi ol, İmkansızı İste.
♛ GALATASARAY

Mesaj13.03.2016, 09:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Gültekinblog

gultekinblog yazmış:
Tekrardan Aramıza Hoşgeldin Kardeşim. Yeni Projende Başarılar.

Hoşbuldum. Teşekkür ederim.

Mesaj13.03.2016, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar dilerim, bu işlerde iyisin.
Mesaj13.03.2016, 10:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgistogum yazmış:
Başarılar dilerim, bu işlerde iyisin.

Hem yorumunuz hem de kısaltma servisimizi kullandığınız içim çok teşekkür ederim.

Mesaj16.03.2016, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yönlendirme Sayfası Aktif!

Kısa bir sürede hazırladığım sayfayı şuan kullanım için hazır duruma getirdim.
Şuanda sadece manuel olarak ekleyebildiğim yönlendirici sayfaları yakında otomatik olarak ekleme sistemine geçirmeye çalışacağım.
Yeni kısaltılan linkler 24 saat içinde yönlendirici sayfa eklenmiş bir biçime gelecektir.

Örnek Yönlendirici Sayfa:

(pocs.tr.gg'e yönlendirir.)

Hatırlatma:
Yönlendirici sayfalarda rastgele gözüken sitelerin içine ücretsiz sitenizi eklemek için mesaj atabilirsiniz.

Mesaj23.03.2016, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yönlendirme Sayfasında Bulunan Siteler Güncellendi!

Mesaj26.03.2016, 19:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle Vesselam Smile
Yapmış olduğun Hostinger sayfasının iframe kodu ile böyle bir sistem oluşturmayı çalışmışsın.
Çözünürlük sıkıntın var düzeltmelisin dostum. Ufak bir öneri..

BilgeDoktor! Kolay gelsin. İyi forumlar
Mesaj26.03.2016, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilgedoktor yazmış:
Öncelikle Vesselam Smile
Yapmış olduğun Hostinger sayfasının iframe kodu ile böyle bir sistem oluşturmayı çalışmışsın.
Çözünürlük sıkıntın var düzeltmelisin dostum. Ufak bir öneri..

BilgeDoktor! Kolay gelsin. İyi forumlar

Aleyküm Selam,

Bedava-Sitem'de php desteği yok. Böyle bir script ise bir host ile yapılabilirdi.
iFrame'ye koymakta da bir sakınca görmedim çünkü tek sayfalık bir tasarım.

Çözünürlük sıkıntısını da yakın bir zamanda halletmeye çalışacağım İnşAllah.
Yorum için teşekkürler.

Mesaj17.04.2016, 16:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

İframe Oturmamış.
Mesaj17.04.2016, 18:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Bedava-Sitem'e tekrardan hoşgeldiniz. Smile

İlk olarak sizi burada görmüş olmak güzel. Burası tüm üyelere her zaman açıktır. Arada sorun veya problem yaşayan arkadaşlarımız olabilir. Fakat burası sanal alemde bir evimiz hepimizin unutmayalım unutturmayalım. Sosyal medya malesef günümüzde her insan kullanıyor ve bağımlı halde iyi yanları da var kötü yanları da. Mesela iyi yanlarından bashedelim. Sohbet ve iletişimi insanlarla ile oradan kuruyoruz. Çevremizde yaşayan insanların nereye gittiklerini ne yaptıklarını görüyoruz. Oyunlar ile olsun veya çeşitli şeylerle orada beraber vakit geçirebiliyoruz. Bunlar iyi yanları ve kötü yanlarından söz edicek olursak. Kötü yanları sanal aleme kendimizi çok kaptırıp real ortamı önemsemeyip kendi içimize kapılmak bunlarda kötü yanlarından bir tanesi. Demek istediğim burasını da aslında bir sosyal medya gibi düşünelim. İyi yanlarından faydalanalım. Arkadaş edinelim. Burada site kurmamız için bize sağlanan imkanlardan faydalanalım. Böyle olursa üşengeçlik olacağını düşünmüyorum. Smile

Sitenizi değerlendiricek olursam, link kısaltma konusunda aslında burada uzun yıllar bulundum. İlk kim yaptı bilmiyorum. Fakat sizden öncede bir çok kullanıcının link kısaltmaya yönelik site açarak hizmet girişimi verdiğini kendim görmüştüm. Başarı konusuna gelince ne olursa olsun bir işin peşini bırakmadığımız zaman devamlılık gösterirsek o işte bir gün başarılı oluruz. Tabi bu süreç içerisinde yapamadığımız şeyleri gözümüzde büyültmezsek. Mesela kendi kafamızda olmuyor yapamıyorum dersek olmaz. Veya yapmaya vakit bulduğumuz bir şeyi sonraya ertelersek sonra vakit bulamayabiliriz. Programlı çalışmak lazım. Ve proglamladığımız yapıcağımız herşeyi gününde saatinde yapmalıyız. Ayrıca bunları yaparken bilmediğimiz ama öğrenmemiz gereken şeyleri bilen birisine sormaktan çekinmememiz gerektiğini özellikle söyliyorum. Smile

Siteniz iyi gibi görünüyor fakat benim baktığım tarayıcıdan sanırım reklamlar düzensiz görüntü veriyor. Düzensiz derken tam anlamda demek istediğim kast ettiğim şey tasarım reklam bunlar düzensiz tertipsiz duruyor. Onlar sizin tarayıcınızda da öyleyse düzeltilmeli. Fakat bir tek sorun benden kaynaklıysa onu da şu anlamda düzeltmelisiniz. Benim kullandığım tarayıcı google crome hatayı bularak ona göre o tarayıcıya göre sorunu düzeltmelisiniz. Düzeltmezseniz site ziyaretçilerini göz zevkiniz yüzünden kayıp edebilirsiniz. Sitenin kayıt ve giriş sistemini bir kaç dakikalığına incelediğimi fakat kayıt olup giriş yaparak denemediğimi belirtmeyi isterim.

Son olarak başarılar dilerim. Bundan sonra artık tüm sitelere değerlendirmelerimi uzun uzun yapacağım inşallah. Uzun uzun değerlendirme yapma nedenim burada değerlendirme yaptığım tüm sitelere bir anlamda başarı dilemek. Hemde bazı şeyler hakkında bilgi vermek. Başarı konusunda olsun. Bazı işlerin nasıl olacağı hakkında olsun. Bazı şeyleri söylemek bir anlamda destek çıkmaktır. Ne kadar devamlılık olursa uğraş emek verilirse o kadar karşılığı alınır. Burada mesela kendinizi geliştirerek ileri de belki bu iş üzerinden para kazanç söz konusu olabilir. Geçmişte bir çok kullanıcı tanıdığım insanlar para kazanmışlardı. Ve onlar bu işlerin peşini bırakmadıkları için uğraştıkları üşenmedikleri kovaladıklarında yavaş yavaş pes etmeden başarılı oldular. Doğru olanı da böylesidir. Wink

- Teknik Destek Personeli
Önceki mesajları göster: