Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.05.2016, 08:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

TurGrafik yazmış:
@wibblog

Eyw Kardeşim

Mesaj02.05.2016, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum Teşekkür Ederim Mükemmel Olmuş Bir Adet Grafik Daha Lazım;

=> Resmin Boyutu: 1038x300
=> Resmin Özellikleri: Siyah Beyaz Olsun Hatta http://img.webme.com/pic/h/hackerr-can/aSs.png Bu Resmin Aynısı Olsun Sadece Üzerinde Hackerr-Can Yazsın Yeter Bana
=> Üstüne Yazılacak Yazılar: Hackerr-Can
=> Resmin Türü: Logo

Edit:

Dostum Birde Siyah ve Kırmızı Renklerden Oluşan 404 Eror Sayfası Resmi Yapar mısın?

=> Resmin Boyutu: 1038x300
=> Resmin Özellikleri: Siyah Kırmızı Olsun
=> Üstüne Yazılacak Yazılar: Hackerr-Can Altına da Hata 404 Böyle Bir Sayfa Bulunamadı Yazsan Yeter Smile

En son hackerr-can tarafından 02.05.2016 09:08:53 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj03.05.2016, 10:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Büyük olduğu için link veriyorum:
http://i.hizliresim.com/XkQDM6.png
http://i.hizliresim.com/6PAlDW.png
Mesaj09.05.2016, 06:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

İstekleri karşılamaya karar verdim. TurGrafik silinmiş...
Mesaj10.05.2016, 06:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Başarılar

Dostum Bana Yapabilir misin?

125x125 - 300x300 - 150x150 - BS Profil Foto, İmza Bölümü (Boyutlarını Bilmiyorum)
Üstünde Yazacak Yazılar Canpk Ücretsiz Apk

Şimdiden Teşekkürler Kolay Gelsin Yeni Sitende Başarılar..
Mesaj10.05.2016, 11:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

@canpk

Mesaj10.05.2016, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Logo Baner İstek ve Talebim

Logo Baner İstek ve Talebim

Öncelikle @bendsgn-bs yeni grafiker olarak başladığın için çok sevindim, Ve başarılar dilerim. Bu bölüm sayesinde sitemde kullanacağım güzel grafikler oldu.
Ama benim en çok isteğim şey siteme özel bir logo tasarlatmak. Ben sadece paint biliyorum. İşimi görebilecek kadarlık.Yani bu da logo yapmaya yetmiyor. Crying or Very sad

Daha önceleri bir çok grafikerlerden rica etmiştim.
örneğin;
@BlueTurk den gelen

@f.özkanDizayn dan gelen

@entegretasarimlar dan gelen 300x250 baner. En çok hoşuma giden baner diye bilirim

son olarak da @TurGrafik den rica etmiştim. yapmış ama bilgisayar çökünce hepsi silinmiş mahcup olmamak için tekrardan birer kez daha yapmış ama ben pek beğenemedim. Sanki aceleyle yapmış gibi Embarassed

Yine de @turgrafik e teşekkür ederim.Önemli olan 2 kez zaman ayırdığı için.

Ve benim baner yapma faicam desem yeridir. kendi yapmaya çalıştığım banerler.

Evet bu güne kadar durum böyleydi. Yani benim acil bir logoya ve sonrasında ise baner ihtiyacım olacak.
Sanırım Bir blogu en güzel temsil eden şey yazı kalemi sembolü olsa gerek. Aşağıda bazı arkadaşların logolarına bakınca dikkatimi çekti.

Aslında görsel olarak

bunun gibi bir şey düşünüyorum. Siz ne dersiniz. Tabi bir de yazı kalemi eklemek gerekecek.
İsterseniz bu işi size bırakalım.Kendi kafanıza göre de bir şey tasarlayabilirsiniz benim ki sadece bi öneri.
=> Resmin Boyutu:
90x90, 111x111, 125x125, 160x160, 300x250 veya 250x250 (çeşitli ebatlarda kare banerler)
468x60, 728x90 yatay banerler
160x300, 160x450, 160x600, dikey banerler

=> Resmin Özellikleri: Banner, Hareketli ve (yapım esnasında 1'er adet hareketsiz baner olarak da kaydede bilir misiniz. çünkü bazı arkadaşlar reklam banerini gif kabul etmiyor. hareketsiz baner istedikleri için isteme ihtiyacı hissettim)

=> Üstüne Yazılacak Yazılar: isacotur ve banerin ebatına göre sığarsa bir alt satıra blog ve sitemin doğuş tarihi 2007 kelimesi ve daha büyük banerlere bunların yanında slogan olarak da Özgün bilgi paylaşım blogu şeklinde yazıla bilir misiniz

Not: Banerleri hazırlarken ayrıca bir şey daha rica edeceğim. ikisini de aynı anda hallede bileceğini düşünüyorum. Yukarıda baner ebatlarını verdiğim görsellere logonun yanından "burayı size ayrıldık" gibi birer görsel de yapa bilirmisin. Yani reklam takası yapacak arkadaşlara logolu banerleri kullanmak istiyorum. Sitemde oluşturacağım reklam alanlarında ise burayı size ayırdık banerleriyle daha güçlü bir blog imajı sunmak istiyorum. Gif şeklinde de olabilir.

Bunun haricinde bir de sosyal medya hesaplarımda kullanılması için duvar kağıtlarına ihtiyacım olacak.
Facebook beğen sayfası ve face grubu için
twitter
google+
youtube
Linkedin
instagram için duvar kağıdına ihtiyacım olacak ama ebatlarını bilmiyorum Crying or Very sad

örnek görsel olarak aşağıda bir tane ben bi şeyler yapmaya çalıştım. Eminim siz daha güzel bi iş çıkartacaksınız

*Ayrıca sitemize çeşitli ebatlarda yazar olun banerleri

*blogspot hesabımı tr.gg ye yönlendireceğim bunun için büyük bir "www.isacotur.tr.gg" taşındık tıklayın baneri

*Sitem içinde kullanacağım 404" üzgünüz sayfa silinmiş" ana sayfaya dönmek için tıklayın görseli genişlik 700px yükseklik 400 veya 500px olabilir

*Sitem içinde kullanacağım "bu sayfada çalışma var sayfa hazır olunca e-posta ile bilgilendirilmek ister misiniz" görseli genişlik 700px yükseklik 400 veya 500px olabilir

Aslında @BlueTurk eskiden yapmıştı. Ama yeni logo ile birlikte bunlara da gerek olduğunu düşünüyorum.

*son ricam forum imzası baneri de değiştirelim hazır elinizi atmışken. Daha ne isteyin istemem gerekenleri Embarassed fazlasıyla istedim. Artık yuzum yok Crying or Very sad

Not: Banerlerin ve logonun acileyeti yoktur. Yıllarca kullanacağım bir şey olmasını istiyorum. Musait olduğunuzda boş vir vaktinizde güzelce tasarlamanızı rica ediyorum. Ayrıca yukarıda saydığım tasarımlar için bana baner yapmak isteyenlerin öneri ve tekliflerine açığım. Özelden mesaj da ata bilirsiniz

En son isacotur tarafından 16.05.2016 15:38:04 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj11.05.2016, 09:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

@isacotur

Yaparım tabi. Hepsi birlikte bir ve ya iki haftamı alır sadece. Bu arada, o BalTema da, TurGrafik de, Entegretasarimlar da hepsi benim sitem. Beğenmene sevindim (ayrıca Webilgicim logolarını da ben yapmıştım). Yapacağım zaman tüm grafikleri buraya eklerim Very Happy.
Mesaj11.05.2016, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

=> Resmin Boyutu: Bedava-Sitem Profil Fotoğrafı
=> Resmin Özellikleri: Kırmızı Siyah Renkleri Olsun
=> Üstüne Yazılacak Yazılar: Coğrafya Öğreniyoruz
=> Resmin Türü: Bedava-Sitem Profil Fotoğrafı

=> Resmin Boyutu: 300x250
=> Resmin Özellikleri: Kırmızı Ve Siyah Renkleri Olsun
=> Üstüne Yazılacak Yazılar: Coğrafya Öğreniyoruz

Mesaj12.05.2016, 10:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

@cografyaogreniyoruz

Mesaj12.05.2016, 23:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

@bendsgn-bs mesajını yeni okudum ve çok sevindim. bannerlerin aciliyeti yok uygun bir zamanda uzun uzun özenilerek yapılmış bir çalışma olursa sevinirim. çünkü sürekli bu tür taleplerde bulunma istemiyorum.kalıcı bir logo ve banner arayışındayım. ister 1 ayda yap ister 2 ayda yap. benim acelem yok beklerim. Ayrıca diğer grafik tasarımlarından da anladığım kadarıyla ortaya güzel bi şey çıkacağına eminim. Her şey için şimdiden bir kez daha teşekkür ederim.

bendsgn-bs yazmış:
@isacotur

Yaparım tabi. Hepsi birlikte bir ve ya iki haftamı alır sadece. Bu arada, o BalTema da, TurGrafik de, Entegretasarimlar da hepsi benim sitem. Beğenmene sevindim (ayrıca Webilgicim logolarını da ben yapmıştım). Yapacağım zaman tüm grafikleri buraya eklerim Very Happy.

Mesaj14.05.2016, 05:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

bendsgn-bs yazmış:
@isacotur

Aynen kardeşim logoların için çok teşekkür ederim. Başarılar dilerim. Smile

Ana Sayfa İletişim Hakkımda Ziyaretçi Defteri
Mesaj16.05.2016, 06:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dostum Merhaba ;

Bende Yeni Tasarıma Geçmemle Beraber Bir İki Eksiğim Var Şimdiden Teşekkürler...

=> Resmin Boyutu: 265x90
=> Resmin Özellikleri: Kullanılacak Renk Can Yazısı Siyah Droid Yazısı 289ccb Bu Renk. Yazı Buna Benzeyecek Şekilde http://demo.themegrill.com/colormag/wp-content/uploads/sites/20/2015/03/logo.png Transparan
=> Üstüne Yazılacak Yazılar: CanDroid New Version Of The Android

=> Resmin Boyutu: 728x90
=> Resmin Özellikleri: Aynı Renkler Kullanılabilir.Örnek Olarak http://demo.themegrill.com/colormag/wp-content/uploads/sites/20/2015/03/72890-ad1.jpg
=> Üstüne Yazılacak Yazılar: Bu Alana Reklam Verebilirsiniz

=> Resmin Boyutu: 300x250 125x125
=> Resmin Özellikleri: Aynı Renkler Olsun http://demo.themegrill.com/colormag/wp-content/uploads/sites/20/2015/07/ad-color-mag-medium.jpg Buna Benzer |||| 125x125 de http://demo.themegrill.com/colormag/wp-content/uploads/sites/20/2015/03/125ad1.jpg Böyle Olsun
=> Üstüne Yazılacak Yazılar: CanDroid New Version Of The Android

Şimdiden Teşekkür Ederim Kolay Gelsin...

En son candroid tarafından 16.05.2016 17:17:02 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj16.05.2016, 09:03 (UTC)    
Mesaj konusu: Dostum Şimdiden Teşekkürler

=> Resmin Boyutu: 600x300
=> Resmin Özellikleri: Başka Sitede Gösterilecek Reklam
=> Üstüne Yazılacak Yazılar: Bu Site Sizin Sitenize Özel Apk Yapıyor. Buyrun Sizde Gelin Ücretsiz Apk'nız Hazır Olsun!

Şimdiden Teşekkürler Kolay Gelsin
Mesaj18.05.2016, 11:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

=> Resmin Boyutu: 246 x 74
=> Resmin Özellikleri: http://i.hizliresim.com/vQA0Ap.png resim aynısından olacak fakat tek resimin ismi değiştirilicek
=> Üstüne Yazılacak Yazılar: cockoyun
=> Resmin Türü: / Logo - Banner - Başlık Resmi \ logo
Önceki mesajları göster: