Forum'da ara:
Ara

Nasıl?
Güzel :)
  22%
[ 6 ]
Kötü :(
  51%
[ 14 ]
Geliştirmen Lazım :|
  25%
[ 7 ]
Toplam Oylar : 27

Yazar Mesaj
Mesaj14.06.2016, 11:07 (UTC)    
Mesaj konusu: İlk Tasarımım Nasıl Olmuş??

Merhaba Abiler Ablalar Arkadaşlar İlk tasarımım nasıl olmuş bi bakıp değerlendirirseniz çok mutlu olurum Smile
Mesaj14.06.2016, 22:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

başlangıç idare eder Wink
Mesaj15.06.2016, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

kendinizi geliştirebilirsiniz Smile
Mesaj15.06.2016, 18:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenin içeriği ne olacak isimden bir çıkarım yapamadım ama tasarım gayet güzel, başarılar Smile
Mesaj15.06.2016, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

kullandığın programı biliyorum Very Happy fakat o programdaki yapılan temaları her sayfaya tek tek eklemen gerek çok zor dur ve başka bölümler için başka tasarımlar çizmen gerekecek
Mesaj22.06.2016, 20:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

zaccurd yazmış:
kullandığın programı biliyorum Very Happy fakat o programdaki yapılan temaları her sayfaya tek tek eklemen gerek çok zor dur ve başka bölümler için başka tasarımlar çizmen gerekecek

Kullandığım program Photoshop - Dreamweaver kardeşim
Mesaj22.06.2016, 20:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

alylcn yazmış:
Sitenin içeriği ne olacak isimden bir çıkarım yapamadım ama tasarım gayet güzel, başarılar Smile

Kardeşim League Of Legends adlı oyundaki bir karakterin fan sayfası gibi bişey diyebiliriz..

Anketlere göre yeni tasarım yapmam gerektiğini anladım Smile
Değerlendirmen için teşekkür ederim.
Mesaj22.06.2016, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

brisin yazmış:
kendinizi geliştirebilirsiniz Smile

Öncelikle yorumun için teşekkür ederim..
Bu işlere daha yeni atıldım. Öğrene öğrene kendimi geliştireceğim..
Mesaj30.06.2016, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarımın iyi ile kötü arasındaki o ince çizgide. Fakat başlangıç için güzel. Wink
Mesaj02.07.2016, 08:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım güzel ama fontu biraz garip olmamışmı Smile
Mesaj03.07.2016, 12:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

MineOfThrones yazmış:
Tasarım güzel ama fontu biraz garip olmamışmı Smile

Smile Evet biraz garip ama dediğim gibi bu işlere yeni başladım ve bildiğim tek font bu ..
Mesaj03.07.2016, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

#heimerdingerintareti
İlk tasarım olarak güzel logo ve yandaki oyun karakteri çok büyük duruyor, aslında oyun tasarımlarında genelde büyük resimler kullanılıyor ancak biraz sitenin içerik kısmının boyutlarını büyüt ve menü ekle, oyun karakterinide içerik ve menü ile orantılı bir boyutla.
Copyright kısmını biraz daha küçük tut veya alt kısmı biraz daha büyütüp arşiv konular, yorumlar, sosyal medya ikonları ekle.Arkaplan tonları yan taraftaki oyun karakteri üzerinde bulunan renkler arasından açık bir renk tonu tercih edilebilir.Başlangıç için gayet başarılı tasarım, içerik kısmına biraz daha fazla önem ver tasarımda eksiklik olarak menü eksiği var diyer yazmış olduklarım sadece öneri niteliğinde, güzel çalışma olmuş.Başarılar dilerim.
Mesaj10.07.2016, 16:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

opencore yazmış:
#heimerdingerintareti
İlk tasarım olarak güzel logo ve yandaki oyun karakteri çok büyük duruyor, aslında oyun tasarımlarında genelde büyük resimler kullanılıyor ancak biraz sitenin içerik kısmının boyutlarını büyüt ve menü ekle, oyun karakterinide içerik ve menü ile orantılı bir boyutla.
Copyright kısmını biraz daha küçük tut veya alt kısmı biraz daha büyütüp arşiv konular, yorumlar, sosyal medya ikonları ekle.Arkaplan tonları yan taraftaki oyun karakteri üzerinde bulunan renkler arasından açık bir renk tonu tercih edilebilir.Başlangıç için gayet başarılı tasarım, içerik kısmına biraz daha fazla önem ver tasarımda eksiklik olarak menü eksiği var diyer yazmış olduklarım sadece öneri niteliğinde, güzel çalışma olmuş.Başarılar dilerim.

Yorumun için çok teşekkür ederim Smile)
Önerilerini uygulamaya çalışacağım Smile
Mesaj16.07.2016, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncel
Önceki mesajları göster: