Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.06.2016, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu: Moderatörlerle Hasbihal @ İstediğiniz Moderatöre S

Herkese Merhaba!

=> Bu başlıkta istediğiniz moderatöre soru sorabilirsiniz.
=> @ İşareti koyarak sorunuz lütfen.
=> Sorularınız teknik olmamak şartı ile.
=> Bütün moderatörler cevaplamaya çalışacağız.
=> Sizlerden en güzel sorularınızı bekliyoruz.
=> Sevgiler, Saygılar

Bedava-Sitem.com Türkiye Moderatörleri
ua1905ua / ciz-dizayn / aktif-dost / agasu06 / gultekinblog

En son brisin tarafından 01.05.2020 14:14:14 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj14.06.2016, 22:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Benim bir soun olacak ama kime soracağımı veya kimin cevap vereceğine emin olamadığım için tüm BS nin tüm Türkiye Moderatörlerine sormak isterim

@ua1905ua / @brisin / @ciz-dizayn / @aktif-dost / @agasu06 / @salihtoy/ @gultekinblog

dün öneri bölümüne yazmıştım
Bir kez daha gündeme burada getirmek isterim
Forumun daha hızlı ve aktif kullanabilmemiz adına ufak bir ricam olacak. Sizlerinde olumlu yaklaşacağınıza eminim

Forumda Admine veya Moderatöre öneri veya şikayet et linki konula bilir mi?
Haliyle site açmak bedava olduğu için bunu suistimal etmek isteyen çok fazla (bilerek veya bilmeyerek) BS'nin ilkelerine aykırı siteleri sizlerin her an kontrol etmeniz çok zor. Ama forumu aktif kullanan bizler sizlere elimizden geldiğince destek olabiliriz.

Bunu istememizin nedeni ise bir şikayet için mail sayfası açıp yazmaya üşenmemizden kaynaklanıyor. Zaten bütün bilgilerimiz burada kayıtlı. mail yerine küçük bir öneri ve not yazacağımız bir kısım eklene bilir mi?

En son isacotur tarafından 14.06.2016 22:31:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj14.06.2016, 23:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

@isacotur

Merhaba kardeşim. Smile
Hayırlı sahurlar diliyorum öncelikle.
Bize moderatörlere öneri veya şikayette bulunmak için mesaj atarak ulaşabilirsin.
Admin Tarık abiye mail yolu ile öneri veya şikayette bulunabilirsin.
Foruma destek veren emek veren kullanıcılar hiç bir zaman unutulmaz.
Hiç bir zaman verdikleri emek burada karşılıksız bırakılmaz.
Zaman zaman burada aktif olan yardım sever davranışlarda bulunan ve forumun canlanması için uğraşan kullanıcıları görmek beni mutlu ediyor sevindiriyor.
Sorun için teşekkür ederim kafanıza takılan sormak istediğiniz soruları lütfen çekinmeden sorun bu başlık tamamen bu amaç doğrultusunda açılmıştır.
İyi forumlar. Wink

- Teknik Destek Personeli

En son aktif-dost tarafından 14.06.2016 23:17:33 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj15.06.2016, 00:44 (UTC)    
Mesaj konusu: öneri 2

@aktif-dost

dönüş için tşkler sizlere hayırlı #sahurlar

evet bir ricamız daha var aylar önce tarık beye mail atmıştık ama hala tamamlanmamış

konu: Ekstra "Arkaplan müziği"

aktif edildiğinde müziği kapat gibi bir buton olması gerekir.Çünkü sitede video izlerken iki farklı ses olacak ve bu da ziyaretçilerin kaçmasına neden olacak.yani ufak bir ekleme ile bu özellik aktif olduğunda sesi açma ve kapama butonunun eklenirse sorun düzelecektir. Ve site sahipleri bu özelliğin olmamasından dolayı müzik çalan bir player ekliyorlar ona da gerek kalmamış olur ve gerçek anlamda bu ektrayı da kullanmış oluruz
Laughing
Mesaj15.06.2016, 00:50 (UTC)    
Mesaj konusu: şikayet

@aktif-dost

Konu:BS kurallara aykırı içerik barındırma ve yayma

uygunsuz 18+ içerikten dolayı bir site hakkında özelden mesaj attım

En son isacotur tarafından 15.06.2016 00:53:03 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.06.2016, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

@isacotur;
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum düşünce güzel fakat böyle bir sistemin getirilmesi ne kadar sürer veya biz moderatörlerden onay çıksa dahi Tarik Bey ve Webme yetkilileri ne düşünür bilemeyiz, açıkçası getirilmesi biraz zor gibi görünüyor kendi fikrim düşüncemdir. Ek olarak lütfen teknik yapılı sorular sormayınız tekrar teşekkürler iyi günler.

#Hayırlı Ramazanlar.. Cool

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj15.06.2016, 12:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu soruya cevaplar iletilmiş bir ek olarak yorun iletmek istiyorum.
Şikayet ve buna benzer konular 10 linki aşmadan iletilirse Tarik beyin işi de hafiflemiş olur.
Bir düşünsenize 100 tane şikayet başvurusu aynı anda Tarik beye iletiliyor.
Fazlalık olmadan iletilmesi en doğrusu. Bu sayede daha çabuk islerin gideceğinden eminim.

Moderatör şikayet konuları forumu ilgilendirmediği icin, direk Tarik beye iletilmesi en doğrusu.

İsacotur uzun zamandır sizi takip ediyorum. Gerçekten yardımlarınız ve aktif olmanıza hayranım.

Hayırlı günler dilerim.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 15.06.2016 12:32:28 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj15.06.2016, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: öneri 2

isacotur yazmış:
@aktif-dost

dönüş için tşkler sizlere hayırlı #sahurlar

evet bir ricamız daha var aylar önce tarık beye mail atmıştık ama hala tamamlanmamış

konu: Ekstra "Arkaplan müziği"

aktif edildiğinde müziği kapat gibi bir buton olması gerekir.Çünkü sitede video izlerken iki farklı ses olacak ve bu da ziyaretçilerin kaçmasına neden olacak.yani ufak bir ekleme ile bu özellik aktif olduğunda sesi açma ve kapama butonunun eklenirse sorun düzelecektir. Ve site sahipleri bu özelliğin olmamasından dolayı müzik çalan bir player ekliyorlar ona da gerek kalmamış olur ve gerçek anlamda bu ektrayı da kullanmış oluruz
Laughing

Bu gibi önerilerinizi alt kısımda belirttiğim kısıma yapmanız ricam olur. Smile
Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewforum.php?f=6

Düşünceniz hayal gücünüz güzel.
Bunlar yapılabilir mi? Düşünülür tabiki.
Fakat bunların düşünülmesi için bir çok kullanıcının istemesi önerinize ilgi duyması lazım.
Çok aşırı yoğun ilgil gelirse ondan sonra biz böyle olmasını istiyoruz diye support'a bir mail atılabilir.
Veya bize bildirilebilir biz iletebiliriz ama kesin olarak kabul edilip edilmeyeceğini söyleyemem.
Her zaman burada kullanıcıların isteklerini halletmeye yerine getirmeye çalışıyoruz.
Olanaklı bir şey ise yapılması gerekiyorsa yapılır.
Mesajınızı gördüm yanıtladım. Wink Smile

Mesaj07.08.2016, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hocam biliyosunuz tr.gg domain kullanıyoruz benim elimde başka bir domain imkanı var sitemi yönlendirirsem ve o yeni linki kullanırsam başıma bir iş gelirmi acep ? Smile
Mesaj21.08.2016, 20:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Moderatörlere özelden bir isteğimizi iletsek cevapsız kalıyor.
Mesaj21.08.2016, 21:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tengrihorde yazmış:
Hocam biliyosunuz tr.gg domain kullanıyoruz benim elimde başka bir domain imkanı var sitemi yönlendirirsem ve o yeni linki kullanırsam başıma bir iş gelirmi acep ? Smile

Bu gibi durumlarda sayfanız kapatılır.
Tr.gg uzantılı web sitelerin başka adreslere yönlendirilme yapılması yasak.

Ayrıntılı bilgi Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=190804

19. maddeyi gözden geçirmenizde fayda var. Wink

Mesaj21.08.2016, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

logicalthinking yazmış:
Moderatörlere özelden bir isteğimizi iletsek cevapsız kalıyor.

İsteğinizi bana iletebilirsiniz.
Elimden gelen bir konuysa yardımcı olurum. Smile
Ben ve diğer moderatör arkadaşlarımızın özel yaşantıları farklı nedenlerden dolayı yoğun olduğumuz zamanlar oluyor.
Yoğun olduğumuz zamanlarda atılan mesajlara cevap verememe gibi durumlar olduğu için özür dileriz. Wink

Mesaj29.09.2016, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu ağır reklamlar devam edecek mi tr gg de ki Smile ve resimler ne zaman açılacak tekrar?
Mesaj29.09.2016, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Şu ki..

web-ciniyiz yazmış:
bu ağır reklamlar devam edecek mi tr gg de ki Smile ve resimler ne zaman açılacak tekrar?

Reklamlar konusunda yapılacak bişi yok. Ücretsiz bir site açmanız sağlanıyor. Karşılığında 3 adet reklam gösteriliyor yani beklediğiniz ne ki? Smile Eğer dilerseniz belli bir ücret karşılığında reklamlar kaldırılabiliyor..

Resimler konusunda gerekli açıklamalar yapıldı. Konuyu http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=237731 bulabilirsiniz. Dilerseniz de resimlerinizi hizliresim gibi adreslerden yükleyebilirsiniz..
Mesaj18.10.2016, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Şu ki..

[quote="canperest"]
web-ciniyiz yazmış:

Alıntı:
Reklamlar konusunda yapılacak bişi yok. Ücretsiz bir site açmanız sağlanıyor. Karşılığında 3 adet reklam gösteriliyor yani beklediğiniz ne ki? Smile Eğer dilerseniz belli bir ücret karşılığında reklamlar kaldırılabiliyor..

Resimler konusunda gerekli açıklamalar yapıldı. Konuyu http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=237731 bulabilirsiniz. Dilerseniz de resimlerinizi hizliresim gibi adreslerden yükleyebilirsiniz..

Ilginiz ve alakaniz icin tesekkürler
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 18.10.2016 12:48:10 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: