Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.06.2016, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Bs Reklamlarını ekrana göre otomatik yapmak

Sorunum şu Bs reklamları tasarım yüzünden farklı mönitörlerden farklı yerlerde gözüküyor ve tasarımın biraz üstüne gelerek kapatıyor responsive tasarım kullanmıyorum isteğimim şey ise bi css kodu sayesinde ekrana göre Bs reklamlarının yerine oynatsın ve tasarımın üstüne gelmesin imkanı varmı ?Reklamın yerini değiştirip Right -85 yapınca denediğim bütün ekranlarda oluyor ama kendi ekranımda reklamın yarısı gözüküyor buda Bs'de yasak diye biliyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
Mesaj26.06.2016, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Bs Reklamlarını ekrana göre otomatik yapmak

MineOfThrones yazmış:
Sorunum şu Bs reklamları tasarım yüzünden farklı mönitörlerden farklı yerlerde gözüküyor ve tasarımın biraz üstüne gelerek kapatıyor responsive tasarım kullanmıyorum isteğimim şey ise bi css kodu sayesinde ekrana göre Bs reklamlarının yerine oynatsın ve tasarımın üstüne gelmesin imkanı varmı ?Reklamın yerini değiştirip Right -85 yapınca denediğim bütün ekranlarda oluyor ama kendi ekranımda reklamın yarısı gözüküyor buda Bs'de yasak diye biliyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Ancak! Responsive olur. Her farklı tarayıcı için farklı ayarlama.
Mesaj26.06.2016, 19:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımı değiştirmem imkansız tr.gg insanları kısıtlıyor google bile alt alan adı olduğu için adsense kabul etmiyor en iyisi domain alıp yönlerdirme yapmak reklamlardanda kurtulurum Sad
Mesaj28.06.2016, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

önce supporta mail atıp izin iste
Mesaj28.06.2016, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

nasıl yani domain alınca kendi siteme yönlerdirme yapmak için izinmi istemem gerekiyor ?
Önceki mesajları göster: