Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.01.2016, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu: ArkaPlan Müzigi

ben arka plan müzigini ekleyemiyorum lütfen yardım edermisiniz bana
Mesaj03.01.2016, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu: destek

kolay gelsin,
fazla bilgim yok ama forumlarda müzik bölümü var
veya şu linki tıklaya bilirsin http://www.bedava-sitem.com/forum/viewforum.php?f=22
burda müzikle ilgili her konu var umarım işine yarar Laughing
Mesaj22.01.2016, 00:22 (UTC)    
Mesaj konusu: not

Arka plana müzik ektrasından bir çok noksanlık var!

örneğin ziyaretçi video izleyecek o zaman ne yapacak? yani tane sesi kapat butonu olmalı ve site içinde başka bir sayfaya tıklayınca muzik tekrar baştan başlıyor aslında kesinti olmadan devam etmesi gerekiyor
Buradan moderatörleri ve admin tarik beyden ricam bu gibi sorunlar için de iyileştirici çalışmalarıının olmasını isteriz o zamana kadar bu özelliği kullanmayı düşünmüyorum. çünkü sitemde video içierikler bulunduğundan ziyaretçiyi rahatsız etmesinden korkuyorum
Mesaj08.08.2016, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: not

isacotur yazmış:
Arka plana müzik ektrasından bir çok noksanlık var!

örneğin ziyaretçi video izleyecek o zaman ne yapacak? yani tane sesi kapat butonu olmalı ve site içinde başka bir sayfaya tıklayınca muzik tekrar baştan başlıyor aslında kesinti olmadan devam etmesi gerekiyor
Buradan moderatörleri ve admin tarik beyden ricam bu gibi sorunlar için de iyileştirici çalışmalarıının olmasını isteriz o zamana kadar bu özelliği kullanmayı düşünmüyorum. çünkü sitemde video içierikler bulunduğundan ziyaretçiyi rahatsız etmesinden korkuyorum

Sitenin kendi sesini kapatablir. Very Happy
Önceki mesajları göster: