Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.09.2016, 21:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Görüntülenemeyen Resimler

Değerli kullanıcılar,

Bilgi Teknolojileri İletişim Merkezi ile yaşanan bir anlaşmazlık nedeniyle sayfanıza yüklemiş olduğunuz resimler yaklaşık olarak iki haftadır sitelerinizde gözükmemekte.
Konuyla ilgili olarak yetkili mercilerle görüşmelerimiz devam etmekte ve sorunun giderilmesi için çalışmaktayız. Bu süre zarfında resimleriniz maalesef görüntelenemeyeceği için, sizlerden herhangi bir ek işlem yapmamanızı rica ederiz.

Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Şair de eklemiş:
Açtığın her yaradan, hesap sorar "Yaradan"
Mesaj04.09.2016, 21:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sorunun en kısa zamanda düzelmesi dileği ile...

☒ Bedava-Sitem ile ilgili sorunlarınız için: destek( at )bedava-sitem.com
adresine mail atınız. (at Yerine @)
✎“Para ve insan arasındaki karşılıklı ilişki şöyledir: İnsan paranın sahtesini yapar, para da insanın.”
☏ Bir Candaş Gültekin Klasiği
✌ Gerçekçi ol, İmkansızı İste.
♛ GALATASARAY

Mesaj05.09.2016, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu: a

sevgili yoneticiler, sorun ne zaman duzelecek. benim önemli resimlerim vardı sitede
Mesaj05.09.2016, 21:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet sorunla ilgili tarık beye mail atmıştım
Bu günde facebookdan moderatör akradaşdan bilgi aldım sorun kısa bir süre içinde (en geç bir hafta ) çözülecekmiş Bu habere en çok ben sevindim Laughing o kadar resmi nasıl tekrardan yüklerdim bilemiyorum

Mesaj05.09.2016, 21:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: a

@nurullah bey site veya resimler silinmiş değil, yanlış anladınız galiba erişimini engellemiş mahkeme. Resminizi hemen elde etmek isteiyorsanız eğer resmin url sini kopyalayın hızlıresmi com sitesine gidip resmi webden yükleyi seçin otomatik olarak resiminizi görüntüleyeceksiniz Wink
iyi forumlar dilerim

nurullahara yazmış:
sevgili yoneticiler, sorun ne zaman duzelecek. benim önemli resimlerim vardı sitede
Wink
Mesaj05.09.2016, 21:53 (UTC)    

isacotur yazmış:
@nurullah bey site veya resimler silinmiş değil, yanlış anladınız galiba erişimini engellemiş mahkeme. Resminizi hemen elde etmek isteiyorsanız eğer resmin url sini kopyalayın hızlıresmi com sitesine gidip resmi webden yükleyi seçin otomatik olarak resiminizi görüntüleyeceksiniz Wink
iyi forumlar dilerim

nurullahara yazmış:
Wink

Mesaj05.09.2016, 22:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

@admintarik Kolay Gelsin

Mesaj06.09.2016, 02:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

sabah sabah yazıyorum ama müjde sorun çözülmüş
Mesaj07.09.2016, 15:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Resimler

Aynı sorun bende de gözüküyor. Tasarım sayfasındaki yazıyı görünce şaşırdım. Bilgisayardan bakınca resimleri görebiliyorum ama tablet ve mobilden bakınca gözükmüyor. Acaba BTK' nın gerekçesi nedir ve sorun ne zaman düzelir? Kolay gelsin...
Mesaj09.09.2016, 00:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

REISMLER GOZUKMUYOR NE YAPMALIYIZ ACABA

İLGİNİZ İÇİN TESEKKÜRLER
Mesaj09.09.2016, 15:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

sorun çözüldü diye yazmıştım ya ertesi gün sorun kaldığı yerden devam ediyormuş. Nedendir bilemiyorum ama içimi tekrar üzüntü kapladı

isacotur yazmış:
sabah sabah yazıyorum ama müjde sorun çözülmüş

Mesaj09.09.2016, 23:13 (UTC)    

Merhaba @Nurullah Bey Resimleri Görmek isterseniz
DNS Kullanmanız Yeterli Olacaktır Ben Böyle Bir Çözum Buldum Resimler DNS kullanınca Resimler Ve Sitedeki Slideler Acılıyor
Resimleri Açmak İsteyen Arkadaslar Varsa Böyle DNS kullanarak Çözümde Bulunabilirler
Smile
Mesaj10.09.2016, 00:14 (UTC)    

orhanbiyiklicom yazmış:
DNS Kullanmanız Yeterli Olacaktır Ben Böyle Bir Çözum Buldum Resimler DNS kullanınca Resimler Ve Sitedeki Slideler Acılıyor
Resimleri Açmak İsteyen Arkadaslar Varsa Böyle DNS kullanarak Çözümde Bulunabilirler
Smile

@Nurullah merak edenler için sitesini google resim olarak taratınca çıkıyor Laughing
Ayrıca @Orhanbıyıklı bey, DNS kendimiz kullanınca bizim işimize yarar. Buradaki sorun ise sitelerimizi ziyaret eden ziyaretçilerin işine yarar ama hangi ziyaretçi DNS ayarıyla uğraşacak Fazla yüksek bilgi gerektiren bir cevap olmuş bence Rolling Eyes
sorunun çözümünü beklemek veya resimlerinizi başka bir siteye yükleyerek kullanmak.
Burada da şöyle bir sorun oluyor sitenizi ziyaret eden ziyaretçi sayısının düşmesi demek
Çünkü resimlere tıklayarak gelen ziyaretçilerde bulunuyor Laughing
Mesaj10.09.2016, 00:15 (UTC)    

isacotur yazmış:
orhanbiyiklicom yazmış:
Smile

@Nurullah merak edenler için sitesini google resim olarak taratınca çıkıyor Laughing
Ayrıca @Orhanbıyıklı bey, DNS kendimiz kullanınca bizim işimize yarar. Buradaki sorun ise sitelerimizi ziyaret eden ziyaretçilerin işine yarar ama hangi ziyaretçi DNS ayarıyla uğraşacak Fazla yüksek bilgi gerektiren bir cevap olmuş bence Rolling Eyes
sorunun çözümünü beklemek veya resimlerinizi başka bir siteye yükleyerek kullanmak.
Burada da şöyle bir sorun oluyor sitenizi ziyaret eden ziyaretçi sayısının düşmesi demek
Çünkü resimlere tıklayarak gelen ziyaretçilerde bulunuyor Laughing

Mesaj10.09.2016, 21:06 (UTC)    

nurullahara yazmış:
Site silinmedi sadece türkiyede erişime kapatıldı yani aşağıdaki linkten giriş yaparsanız. bs ye amerika sunucularından girmiş olacaksınız ve bütün resimler gösterilecek. Hemen yedek alıp hızlıresime geçin
http://yasakli.net/indexp.php?q=ndelp2qVZKeoqGLIm5zC25Fi1c6qxqJgltGmkZzPx56a1l-nmNY Very Happy
Önceki mesajları göster: