Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj25.09.2016, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Halen yaşıyor muydunuz? Kontrol ettim.
Mesaj25.09.2016, 20:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hiç ilgilenen yok sanırım admindende ses seda yok bekleyelim bakalim .
Mesaj27.09.2016, 16:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Admin bir siteyi bir emeği direk silebilecek özelliklere sahip olmasaydı burası böyle terkedilmiş şehir olmazdı.
Mesaj28.09.2016, 08:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar benim fotoğraflar duzeldi

Mesaj28.09.2016, 13:34 (UTC)    
Mesaj konusu: Resimler

Belli ki, Bilgi Teknolojleri İletişim Merkezi ile (BTM) Bedava-Sitem arasında sorun var ve bu bize yansımış.
Peki sorun ne olabilir ?. sayın adminler bunu bir açıklasanız diyorum. Ne isteniyor ?, kanuna aykırı resimler,paylaşımlar,siteler mi var ?. Kaldırın kardeşim "pazarlık" deyip insanları yanlış yönlendirmeyin. Bir siteye yada server'e erişim yasağı konmuşsa bunun kanunlarla ilgili bir sorunu/yasağı vardır. Ne pazarlığı ?.. T.C kanunları ne diyorsa buna bu sınırlar içersindeki herkes uymak zorunda...
Gerçek bilgiler verilsin litfen....
Mesaj28.09.2016, 13:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Resimler

rahmiyeliler yazmış:
Belli ki, Bilgi Teknolojleri İletişim Merkezi ile (BTİM) Bedava-Sitem arasında sorun var ve bu bize yansımış.
Peki sorun ne olabilir ?. sayın adminler bunu bir açıklasanız diyorum. Ne isteniyor ?, kanuna aykırı resimler,paylaşımlar,siteler mi var ?. Kaldırın kardeşim "pazarlık" deyip insanları yanlış yönlendirmeyin. Bir siteye yada server'e erişim yasağı konmuşsa bunun kanunlarla ilgili bir sorunu/yasağı vardır. Ne pazarlığı ?.. T.C kanunları ne diyorsa buna bu sınırlar içersindeki herkes uymak zorunda...
Gerçek bilgiler verilsin litfen....
Mesaj29.09.2016, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

uzun zaman olmuş vay be Smile
Mesaj29.09.2016, 16:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

haydi cümleten gözünüz aydın resimler düzelmiş, o kadar ziyaretçi ve hit kaybettikten sonra Crying or Very sad
Mesaj29.09.2016, 18:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-Sitem'in asıl şirketi Alman'lara ait olan homepage-baukasten sitesidir ve dolayısıyla Türkiye'de sorun olabilir.

Ne alaka mı?
Facebook nasıl bazen engelleniyorsa trgg siteler de bu durumu yaşayabilir.
Herhangi bir trgg sitesinin kanuna aykırı paylaşımı bedava-sitem'e yansıyabiliyor.

Ayrıca bu siteler aslında birer subdomaindir ve bilgisayarlar siz mesela
admintarik.tr.gg sitesine girdiğinizde www.tr.gg sitesinin admintarik. isimli subdomaine girdiğini not alır.

Haliyle DDOS saldırısında bile www.tr.gg sitesine atılınca tüm trgg siteler etkilenir.

Saçma sapan devrik cumleler kurmusum gibime geliyor fakat uykulu uykulu yazıyorum. Umarım demek istediğimi anlamışsınızdır.
Mesaj29.09.2016, 18:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

@hasan-Merkit, sorun giderilmiş resimler sitelerde görüntülenebiliryor Laughing bilgilendirme için yine de tşk ederim
Mesaj30.09.2016, 21:14 (UTC)    
Mesaj konusu: resimler hala görünmüyor

Resimler görünüyor diyen arkadaşlar dns programı veya değişikliğimi yapıyorlar Ben hala resimleri göremiyorum.Ayrıca bu sitedeki adminler neden sorulara cevap yazmıyor? Bir ayı geçti bu sorun yaşanalı.Hiç bir açıklama yok.Lütfen bilgisi olan bir kişi yardımcı olsun.Sitelerimize o kadar emek verdik bir gecede silinip atılamaz Exclamation
Mesaj03.10.2016, 11:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Görüntülenemeyen Resimler

admintarik yazmış:
Değerli kullanıcılar,

Bilgi Teknolojileri İletişim Merkezi ile yaşanan bir anlaşmazlık nedeniyle sayfanıza yüklemiş olduğunuz resimler yaklaşık olarak iki haftadır sitelerinizde gözükmemekte.
Konuyla ilgili olarak yetkili mercilerle görüşmelerimiz devam etmekte ve sorunun giderilmesi için çalışmaktayız. Bu süre zarfında resimleriniz maalesef görüntelenemeyeceği için, sizlerden herhangi bir ek işlem yapmamanızı rica ederiz.

Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

Saygıdeğer Admin
Çalışmalar devam ediyormu Resimlerle ilgili problem giderilecekmi? yeni bir haber varmı
Mesaj03.10.2016, 19:52 (UTC)    
Mesaj konusu: boşuna bekleyiş

Resim sorunu düzelmedi düzelmeye de niyeti yok. Kalıcı çözümler aramanın zamanı geldi de geçiyor... Sanırım ücretli hosting yolu gözüktü. Senede 50 tl nerelere vermiyoruz...
Mesaj03.10.2016, 23:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar resim sorunu düzeldi. Hala düzelmedi diyen kullanıcılar var.Eger resimlerinizi görüntülenemiyorsa lütfen destek( at )bedava-sitem.com mail atıp sorunuzu nazikçe ifade etmeniz sizin faydanıza olacaktır.
Ayrıca benim resimlerim de sorun yok hepsi düzelmiş görünüyor
Mesaj05.10.2016, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu: resimler yok

isacotur yazmış:
Arkadaşlar resim sorunu düzeldi. Hala düzelmedi diyen kullanıcılar var.Eger resimlerinizi görüntülenemiyorsa lütfen destek( at )bedava-sitem.com mail atıp sorunuzu nazikçe ifade etmeniz sizin faydanıza olacaktır.
Ayrıca benim resimlerim de sorun yok hepsi düzelmiş görünüyor

arkadaşım senin sitende tabi sorun olmaz .Senin sitendeki tüm resimlerin imgimcom ve hızlı resim'de kayıtlı.webme üzerinde resmin yok.tabiki senin resimlerin görünür.niye insanlara yanıltıcı bilgi veriyorsun?
Önceki mesajları göster: