Forum'da ara:
Ara

Yandex Reklamları hakkında bilginiz nar mı?
evet
  0%
[ 0 ]
hayır
  100%
[ 4 ]
Toplam Oylar : 4

Yazar Mesaj
Mesaj09.10.2016, 15:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Yandex Reklam hk

Arkadaşlar bir konu hakkında bilginizi rica ediyorum

Yandex reklamlar hakkında bilgisi olan veya kullanan var mı?
Reklam vermek için değil, reklam yayıncısı olmak için soruyorum
Bedava sitem kullanıcı olup yandex den reklam alan var mı?
Varsa şartları nelerdir tıklanma ve oranı, geliri... bilgi rica ediyorum Rolling Eyes

En son isacotur tarafından 09.10.2016 15:27:15 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj17.10.2016, 15:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba. 4-5 ay kadar önce Yandex Partner sistemini inceleme fırsatı bulmuştum. O yüzden bazı şeyler değişmiş olabilir, öncelikle bunu belirtmeliyim. Sistem tıpkı Adsense mantığı ile çalışmaktadır. Tıpkı Yandex'in de Google mantığıyla açılmış olması gibi... Bu nedenle reklam sistemine sadece kendi alan adına sahip ticari siteler eklenebilmektedir. Ayrıca kayıt işlemi sırasında sitenizin istatistiklerini tutan bir adres (örn: Google Analytics, Yandex Metrica vb...) ile birlikte, bu adreslerden verileri okuyabilmek için kişisel bilgilerinizi (kullanıcı adı, şifre) istemektedir. Kişisel görüşüm, Clickbank gibi websitesi olmayan kullanıcılara dahi açık ve dünyada internet reklamcılığını neredeyse tek eline almış bir platform varken, Google Yandex gibi firmalar aracılığıyla internetten pek fazla para kazanılamayacağı yönündedir. İyi çalışmalar.
Mesaj22.10.2016, 03:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar hitim her geçengün artıyor
önerebileceğiniz reklam sitesi var mı? Rolling Eyes
Mesaj22.10.2016, 04:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba. Xticaret, Clickbank, CJ, Amazon gibi büyük satış ortaklık ağlarını incelemenizi öneririm. Yine de, satış ortaklığı değil de standardize edilmiş reklamlar arıyorsanız, size çok sayıda ağ söyleyebilirim. Yalnız bu ağların tr.gg konusundaki politikasını bilmiyorum, siz deneyerek öğrenebilirsiniz.

Media.Net
Ad Dynamo
Aklamio GmbH
Co Advertise
Ligatus
Neobux
Dgmax Interactive
Clicksor
Mynet Adpartner
Adklik
Reklam Store
Reklamz
YlliX Media
Cpm Fun
ve ayrıca gittigidiyor ve hepsiburada sitelerinin de reklam ağı bulunmaktadır. Bunlar alanında kabul görmüş bazı reklam siteleridir, deneyebilirsiniz.
Mesaj23.10.2016, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

YlliX Media denedim bazen +18 içerikler veriyor merkezi yurt dışı olup reklamlarını beğenmedim için kaldırdım.
Reklamz onay vermedi
Reklam Store onay vermedi
gittigidiyor reklam ağı blogcu, blogspot gibi bedava uzantılara onay vermediğini kurallar bölümünde yazıyor.
Mesaj26.10.2016, 04:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar sonunda reklam veren bir sağlayıcı buldum
Bedava siteye reklam vermeyenleri de teşhir etmek için bir makale yazdım
merak edenler tıklayın

http://isacotur.tr.gg/Bedava-Siteme-Hangi-Reklam-Yayincisi-Onay-Verir.htm