Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.10.2016, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar banerleri facebookdan ilan açıp yaptırdım. Baner yapmanıza gerek yok tşkler Wink

En son isacotur tarafından 20.10.2016 01:44:48 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj17.10.2016, 07:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Kısa Bir Ara Kusura Bakmayın

Arkadaşlar şu an grafikerlerimiz biraz yoğun kısa bira aradan sonra istekleriniz yapılacaktır merak etmeyin.. Smile
Mesaj22.10.2016, 18:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Artık isteklerinizi atabilirsiniz, tüm istekleri yapmaya hazırım.
Mesaj23.10.2016, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

rznvdizayn yazmış:
Artık isteklerinizi atabilirsiniz, tüm istekleri yapmaya hazırım.

gözümüz yollarda kalmıştı.Sanırım siz yeni grafiklersiniz Rolling Eyes
Mesaj24.10.2016, 09:12 (UTC)    
Mesaj konusu: Şöyle ki;

Kendi adıma konuşayım;

Ben 2009'dan bu yana BS'deyim ve bedava-sitem bana çok şey öğretti. (PS'de dahil Smile ) Artık bende buralarda görev almaya karar verdim. Kimse yapmadığı zaman istekleri yapmayı düşünüyorum Smile
Mesaj27.10.2016, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

=> Resmin Boyutu: Biraz büyük olsun
=> Resmin Özellikleri: Renkli, ilgi çeken
=> Üstüne Yazılacak Yazılar: Yarı İletken Kafası
=> Resmin Türü: Logo

Not: Youtube kanalımda kullanacağım

Forum imzasında TR.GG dışı bir site reklamı yapmak yasaktır. @agasu06

En son habernezih tarafından 27.10.2016 16:55:11 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj27.10.2016, 21:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Şöyle ki;

canmuhacir yazmış:
Kendi adıma konuşayım;

Ben 2009'dan bu yana BS'deyim ve bedava-sitem bana çok şey öğretti. (PS'de dahil Smile ) Artık bende buralarda görev almaya karar verdim. Kimse yapmadığı zaman istekleri yapmayı düşünüyorum Smile

Bilgilendirme için tşkler @canmuhacir
Bir konu hakkında bilgi sormak isterim.kendi siteme ait yaptırmış olduğum reklam banerleri http://isacotur.tr.gg/Reklam-Banerlerimiz.htm bunlar.Bu kadar baner sizce yeterli mi?İlerleyen zamanlarda sitemin reklamı yerine bir içeriğimin reklamını yapmayı düşünüyorum.

sizce mantıklı bir karar mı?Bana çok güzel bir düşünce gibi geldi.Buna benzer banerler falan rica etsem ilerleyen zamanlarda yardımcı olur musun? Rolling Eyes

En son isacotur tarafından 27.10.2016 21:41:58 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj29.10.2016, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

İstekleriniz yarın yapılacaktır.
Mesaj29.10.2016, 16:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

#isacotur

Sizin sorunuza cevap vermek istiyorum. Bence her ikisinin - yani blog yazılarınızın ve sitenizin reklamını yapabilirsiniz (ayrı-ayrı bannerlerle). Bence mantıklı...

Ve sizin verdiğiniz http://isacotur.tr.gg/Reklam-Banerlerimiz.htm adresideki bannerlerin tasarımları farklı. Aynı seviyede değiller. Bence bazı bannerleri güncellemelisiniz. İşte güncellenmesi gerektiğini düşündüğüm bannerler:

Eğer gerekliyse size farklı ebatlarda farklı bannerler yapabilirim. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

(Not: şu hesaplar (efkar dizayn, mrtcangrph, entegretasarimlar) bana ait olmuştur. Bilgilendirmek istedim Smile )

En son rznvdizayn tarafından 30.10.2016 08:39:44 tarihinde değiştirildi, toplam 3 kere değiştirildi
Mesaj30.10.2016, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

#habernezih

En son rznvdizayn tarafından 30.10.2016 08:36:45 tarihinde değiştirildi, toplam 2 kere değiştirildi
Mesaj31.10.2016, 15:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

=> Resmin Boyutu : http://img.webme.com/pic/d/denforum/denforumlogov1.png BUNUN GİBİ OLSUN
=> Resmin Özellikleri :Logo
=> Üstüne Yazılacak Yazılar :
- Wib Forum
- İçinizdeki Forum

=> Resmin Türü : Gif hariç her türlü olur.
Mesaj01.11.2016, 18:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

#wibforum

Mesaj02.11.2016, 12:39 (UTC)    
Mesaj konusu: Logo lazım

*Web Site Başlığına
*125x125 Reklam Alanı
*468x60 Reklam Alanı
*300x250 Reklam Alanı

Birbirlerine uyumlu logo yaptırmak istiyorum.
Web siteme girin orada geçici logo var onun tarzında hd bir logo lazım arkadaşlar.
Logo yapan arkadaşlar lütfen bana mesaj atsınlar...

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
► Web Adresimiz : http://orakciblog.tr.gg/ ► Gmail Hesabımız : orakciblog( at )gmail.com
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj03.11.2016, 18:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

=> Resmin Boyutu: resmin türüne uygun
=> Resmin Özellikleri: www.brisin.tr.gg
=> Üstüne Yazılacak Yazılar: Hayellerinden daha fazlası
=> Resmin Türü: Logo
Mesaj04.11.2016, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

@rznvdizayn
her seferinde farklı bir site ismiyle çıktığınız için bilemiyorum. Laughing Siz söylemeyince Wink
O zaman yeni baner siparişlerini verelim. Baner çeşitleri size kalmış.Kafanıza göre hoş görünecek farklı ebatlarda baner hazırlarsanız sevinirim Laughing