Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.10.2016, 14:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

@aglarca2007: Eğer mesajlarınızı beni muhattap alarak yazmışsanız size şunu söylemek isterim ki, Webme firması ile en ufak bir ilişkim bulunmamaktadır; sunucu yönetimi uzmanı değilim, admin değilim, herhangi başka bir sıfatım da yok. Sadece size yardımcı olmaya çalışıyorum, bu yüzden de çare bende değil. Öncelikle bunu bilmenizi isterim. Görüntülenemeyen resimler konusuna gelince, az önce sitenizdeki görselleri inceledim ve dışarıdan çektiğiniz görseller gibi site dizininizdeki görseller de sorunsuz bir şekilde görüntülendi. Misalen img.webme.com/pic/a/aglarcali/ozel1.jpg adresinde yer alan 1024x587 boyutlarında 90.4kb büyüklüğündeki JPEG dosyası tamamen görüntülendi. 'Çare' olacak birisini arıyorsanız size tavsiyem, destek adresine posta yazmanız ve firmanın sunucu yönetimi uzmanının durumu detaylı incelemesini beklemeniz yönünde... Iyi çalışmalar.
Mesaj18.10.2016, 16:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

@aglarca2007: Eğer mesajlarınızı beni muhattap alarak yazmışsanız size şunu söylemek isterim ki, Webme firması ile en ufak bir ilişkim bulunmamaktadır; sunucu yönetimi uzmanı değilim, admin değilim, herhangi başka bir sıfatım da yok. Sadece size yardımcı olmaya çalışıyorum, bu yüzden de çare bende değil. Öncelikle bunu bilmenizi isterim. Görüntülenemeyen resimler konusuna gelince, az önce sitenizdeki görselleri inceledim ve dışarıdan çektiğiniz görseller gibi site dizininizdeki görseller de sorunsuz bir şekilde görüntülendi. Misalen img.webme.com/pic/a/aglarca2007/19.jpg adresinde yer alan 907x572 boyutlarında 153.7kB büyüklüğündeki JPEG dosyası tamamen görüntülendi. 'Çare' olacak birisini arıyorsanız size tavsiyem, destek adresine posta yazmanız ve firmanın sunucu yönetimi uzmanının durumu detaylı incelemesini beklemeniz yönünde... Iyi çalışmalar.
Mesaj18.10.2016, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

@slobada teşekkür ederim açıklamanız için, keşke adminler bu kadar ilgilenebilseydi. Modem'e format atma işini hiç düşünmemiştim ama iyiki denememişim çünkü oda işe yaramayacaktı. @aglarca2007 nin dediği gibi sorunun kaynağı belliydi. Buraya ısrarla yazmamın nedeni bu sorunu admin tarık'a bildirim fakat bana sadece bir ekran görüntüsü attı tek bir açıklama bile yapmadan.
Tarayıcı sorunu olmadığı yönünde fikrimi anlatmaya çalışmıştım, çünkü tarayıcı sorunu var deyip bu kadar insanı uğraştırmanın ne alemi vardı ?.
Tekrar sorun çıkmazsa görebildiğim kadarıyla şu an sorun çözülmüş. img.webme.com ve img2.webme.com düzgün çalışıyor. Bunca tarayıcı uğraşılarımız beyhudeymiş.
Yinede herkese iyi eğlenceler dilerim.
Mesaj18.10.2016, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

rahmiyeliler yazmış:
@slobada teşekkür ederim açıklamanız için, keşke adminler bu kadar ilgilenebilseydi. Modem'e format atma işini hiç düşünmemiştim ama iyiki denememişim çünkü oda işe yaramayacaktı. @aglarca2007 nin dediği gibi sorunun kaynağı belliydi. Buraya ısrarla yazmamın nedeni bu sorunu admin tarık'a bildirim fakat bana sadece bir ekran görüntüsü attı tek bir açıklama bile yapmadan.
Tarayıcı sorunu olmadığı yönünde fikrimi anlatmaya çalışmıştım, çünkü tarayıcı sorunu var deyip bu kadar insanı uğraştırmanın ne alemi vardı ?.
Tekrar sorun çıkmazsa görebildiğim kadarıyla şu an sorun çözülmüş. img.webme.com ve img2.webme.com düzgün çalışıyor. Bunca tarayıcı uğraşılarımız beyhudeymiş.
Yinede herkese iyi eğlenceler dilerim.

rahmiyeliler yazmış:
DÜZELTME img.webme.com düzgün çalışyor demiştim ama çalışmıyor resimler arasıra görüntüleniyor.
Mesaj18.10.2016, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

bende resimler hiç gözükmüyor çerezleri bile temizledim buna rağmen düzelmedi 404 hatası var tarık bey ilgilenirseniz sevinirim...
Mesaj21.10.2016, 16:58 (UTC)    
Mesaj konusu: RESİMLER

20 - EKİM -2016 Tarihi itibarı ile tüm sitelerimde ki sorunlar giderilmiştir. Gayret gösterenlere teşekkürler. İnşallah bir daha böyle bir şey ile karşılaşmayız.
Mesaj23.10.2016, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu: RESİMLER

TESEKKURLER[/b]
Mesaj31.10.2016, 18:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ammada tartışmıssınız. Sanki başka bir resim sunucusuna resimleri kopyalayıp linklerini alsanız öleceksiniz.
Mesaj31.10.2016, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

hasan-merkit yazmış:
Ammada tartışmıssınız. Sanki başka bir resim sunucusuna resimleri kopyalayıp linklerini alsanız öleceksiniz.

@hasan-merkit
sen daha yeni okuyorsun tabi Embarassed
BS forumda krize neden oldu.Bu yüzden yorum yapanlardan kat ve kat fazla başlığı okuyanlarda var. Rolling Eyes
Mesaj31.10.2016, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

isacotur yazmış:
hasan-merkit yazmış:

@hasan-merkit
sen daha yeni okuyorsun tabi Embarassed
BS forumda krize neden oldu.Bu yüzden yorum yapanlardan kat ve kat fazla başlığı okuyanlarda var.Mesela şu ana kadar 1807 kişi tarafından görüntülenmiş Rolling Eyes

Mesaj05.11.2016, 06:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

SÜPER LMUŞŞŞ Very Happy Very Happy
Mesaj09.11.2016, 23:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bazi sorunlar devam ediyor.bilginize
Mesaj28.11.2016, 02:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Akgulterlik yazmış:
Bazi sorunlar devam ediyor.bilginize

ne gibi sorunlar bilgi verirseniz admine mail atabiliriz çözümü için Rolling Eyes
Mesaj20.09.2017, 05:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Haritalar

Acaba siteye haritalar neden eklenmiyor. Bilen var mı? Rolling Eyes
Mesaj23.09.2017, 20:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sizlere çok teşekkür ederim