Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2008, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu: ICEBLUE Tasarım Yapma !! Resimli Anlatım.. Buyrun ==>

Değerli Arkadaşlarım ;

Bu Kod İle Dilediğiniz Tasarımı Yapabileceksiniz...

Resimli Anlatım :

Resimli Anlatımda Belirtildiği Gibi Gösterilen Yerleri Kendinize Göre Ayarlayınız...
Böylelikle Arayıp Bulamadığınız Yada Yapmak İstediğiniz Her Tasarımı Yapabileceksiniz...
Sadece -------BELİRTTİĞİM YER------- Kısımlarını Silerek Kendinize Ait Olan URL ve Renk Kodlarını Yerleştiriniz...
Kodda Belirtilen Yerler Dışında Hiç Bir Değişiklik Yapmayınız. Aksi Taktirde Kod Çalışmayabilir...
Kodu Sitenize Yerleştirmek İçin ;
==>Bedava-Sitem Login
==>Sitene Giriş
==>Tasarım Ayarları
==>Gelişmiş Ayarlar
==>Tasarımın Üstündeki Yazı
Kutucuğa Yapıştırınız...

Dilerseniz, Bu Kod İle Yaptığım Örnek Tasarım İçin " www.ironrap.tr.gg " Sitesine Bakabilirsiniz...

İyi Günlerde Kullanmanızı Diliyorum..

Yorumlarınız Benim İçin, Emeğime Karşılık Bir Hediyedir Wink

Kodda Belirtilen Yerlerin Nereler Olduğu Resimde Gösterilmiştir...

Buyrun Kod :

Kod:
<style type="text/css"> <!--  td.edit_header_full{background-image:url(-----------BAŞLIK RESMİ URL-------);background-color:;}  td.headline{visibility:hidden;}  body{background-image:url(---------ARKAPLAN URL-------);background-attachment: fixed}  td.nav{background-image:url(---------BUTON URL--------);}  td.nav:hover{background-image: url(http://img145.imageshack.us/img145/425/nav4cb3.jpg);}  td.nav_heading{background-image:url();background-color:#--------MENU BAŞLIK ARKAPLAN RENK KODU-------;}  td.edit_below_nav{visibility:hidden;}  td.edit_navi_headbg{background-image:url();}  td.edit_rechts_sbg{visibility:hidden;}  td.sidebar_heading{background-image:url();background-color:#-------SAĞ KUTU BAŞLIK ARKAPLAN RENK KODU-------;}  td.edit_content_top{background-image:url();background-color:#--------SAYFA ÜSTÜ YER İMİ ARKAPLAN RENK KODU--------;}  td.edit_content{background-image:url(URL);background-color:#--------ORTA SAYFA RENK KODU-------;}  td.edit_content_bottom{background-image:url();background-color:#------SAYFA ALTI ARKAPLAN RENK KODU------;}  td.edit_content_bottom2{background-image:url(URL);}  td.shouty{background-image:url(URL);background-color:#---------SAĞ TARAF ARKAPLAN RENK KODU------;}  td.shouty2{background-image:url(URL);background-color:#---------SAĞ TARAF ARKAPLAN RENK KODU------;}  td.shouty3{background-image:url(URL);background-color:#---------SAĞ TARAF ARKAPLAN RENK KODU------;}  td.shouty4{background-image:url(URL);background-color:#---------SAĞ TARAF ARKAPLAN RENK KODU------;}  td.shouty5{background-image:url(URL);background-color:#---------SAĞ TARAF ARKAPLAN RENK KODU------;}  td.edit_rechts_cbg{background-image: url(URL);}  td.edit_rb_footer{background-image:url(URL);background-color:#---------SAĞ TARAF KUTU AYIRAÇ RENK KODU------;}  td.edit_rechts_bottom{background-image: url(URL);}  td.edit_content_bottom:hover{background-image:url(http://img528.imageshack.us/img528/1834/desinahmtou9.jpg);background-color:;}   --> </style>

Saygılarımla...

En son ironarchives tarafından 11.07.2008 22:24:52 tarihinde değiştirildi, toplam 6 kere değiştirildi
Mesaj02.07.2008, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu: selam

bunu css bölümünde açsan daha uygun olurdu kardeş
Mesaj02.07.2008, 16:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu kodlarin sonucunda olusan stilin bir resmini paylasirsaniz bakan arkadaslarin ilgisini cekme olasiliginiz artar.
Mesaj02.07.2008, 16:46 (UTC)    
Mesaj konusu: Dejavu oldu

Sanki bu konuyu başka yerden hatırlıyor muşum gibi geldi bana

Mesaj02.07.2008, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

selin yazmış:
bu kodlarin sonucunda olusan stilin bir resmini paylasirsaniz bakan arkadaslarin ilgisini cekme olasiliginiz artar.

Kodda Belirttiğim Yerlere URL Konulacağından Örnek Bir Tasarımı Yok.. Yani URL Koymadan Bir Tasarım Oluşmaz.. Yalnız Bu Kod İle Yaptığım Bir Tasarım Var.. " www.ironrap.tr.gg " Sitesindeki Tasarımı Bu Kod İle Kendime Göre Yaptım..

Hemen Bir Resimli Anlatım Yapıyorum.. 5-10 dk İçinde Hazır Olur ...

Önerileriniz İçin Teşekkür Ederim..
Mesaj02.07.2008, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives yazmış:
selin yazmış:

Kodda Belirttiğim Yerlere URL Konulacağından Örnek Bir Tasarımı Yok.. Yani URL Koymadan Bir Tasarım Oluşmaz.. Yalnız Bu Kod İle Yaptığım Bir Tasarım Var.. " www.ironrap.tr.gg " Sitesindeki Tasarımı Bu Kod İle Kendime Göre Yaptım..

Hemen Bir Resimli Anlatım Yapıyorum.. 5-10 dk İçinde Hazır Olur ...

Önerileriniz İçin Teşekkür Ederim..

Resimli Anlatım Hazırdır. Wink

Saygılarımla...
Mesaj03.07.2008, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Emeğe Saygısı Olan Çok Az Kullanıcımız Var Sanırım..
Mesaj03.07.2008, 23:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

daha acıklamalı resimlerle buyrun bakın

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=30047
Mesaj05.07.2008, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok saol bu paylaşım için sayende tasarım yapmayı öğrendim emeğine saygı
Mesaj05.07.2008, 12:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives yazmış:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=30047

Detaylı anlatımı var..

Emeğe saygısı olmayan demeyelim de konuyu görüntüleyenlerin sayısı az diyelim Wink
Mesaj05.07.2008, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel paylaşım tşkr
Mesaj05.07.2008, 19:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumları İçin Herkese Teşekkür Ederim... Teşekkür Edenlere de Rica Ederim... Paylaşım İşinize Yaradıysa Ne Mutlu Bana...

Ayrıca Forumda Açmış Olduğunuz Konuların Reklamlarını Başka Bir Kişinin Açtığı Konu Üzerinde Gereksiz Sayıda Reklam Yapmazsak Daha Güzel Bir Görüntü Olacağına İnanıyorum...

leonn2435 yazmış:
ironarchives yazmış:

Emeğe saygısı olmayan demeyelim de konuyu görüntüleyenlerin sayısı az diyelim Wink

280 Küsür Gösterim Benim İçin Yeterli Wink

280 Gösterim Demek 280 Kişi Burdan Birşeyler Öğrenmiş Demektir.. Ve Bu da Benim İçin Büyük Bir Sevinç...

mehmetakar-com yazmış:
çok saol bu paylaşım için sayende tasarım yapmayı öğrendim emeğine saygı

İşinize Yaradıysa Ne Mutlu Bana.. Sevindim..

Yeni Tasarımınızla Başarılar Wink

Saygılarımla...

En son ironarchives tarafından 31.07.2008 17:12:47 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj08.07.2008, 07:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

GARDEŞ MAUSEYİ NASI DEĞİŞTRDİN
Mesaj08.07.2008, 08:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

msnicx yazmış:

Sanırım mouse un hareketlı olmasından bahsedıyosun tr.gg de kod veren sıteler var bunları dolaş mouse kodları var onlar senın ısıne yarar !

Mesaj10.07.2008, 16:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

msnicx yazmış:

Sitemde Yayınlamış Olduğum Mouse Kodları Mevcuttur..

Sitemi Ziyeret Ederek Kodları Alınız.. Daha Sonra ;

==>Bedava-Sitem Login
==>Siteme Giriş
==>Tasarım Ayarları
==>Gelişmiş Ayarlar
==>Tasarımın Üstündeki Yazı
Adlı Kutucuğa Yapıştırınız..
==>Kaydet

Saygılarımla..