Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.07.2008, 15:33 (UTC)    
Mesaj konusu: sayac

siteme onlıne kişi sayacı arıoum elınde olan wwarsa kodu versın lütfen
Mesaj05.07.2008, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

pirasa.net i dene güzel şeyler war
Mesaj05.07.2008, 17:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Selam

Extralardan kendine yapsana
Mesaj05.07.2008, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

ekstralarda online kişi sayacı yok.sadece siteye kaç kişi girmiş ve kaç klik varmış onu gösteriyor.
Mesaj05.07.2008, 17:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.gececi40.tr.gg/Javascirpt-Kodlari-_2_.htm?PHPSESSID=2b45666d842beb8652f09aa37d94ab60

linki inceleyiniz
Mesaj05.07.2008, 17:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım tmm güzel de kendi sitene yönlendirme insanları.forumda paylaş Wink
Mesaj05.07.2008, 19:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

geyikalani yazmış:
arkadaşım tmm güzel de kendi sitene yönlendirme insanları.forumda paylaş Wink

iyide ben yönlendirmeden ziyade link verdim arkadaşın sorununu tam çözmesi için hep orda onizlemesinide görerek istediğini seçebilir ve bunu yapmakta gayet normaldir mesela sorunun cvp tam çözen bir link veriliyorsa bunda sakınca yoktur ama reklam amaçlıysa bu yanlıştır Wink Wink
Mesaj05.07.2008, 19:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

verdiğin link senin siten değil mi?arkadaş sitene girerse sen de ziyaretçi toplamayacak mısın?sen buraya site linkini koymuşsun ve al da gir siteme demişsin.artı ben sana bu reklam demedim.sadece forumda paylaş dedim.bak bakayım yazımda reklam kelimesi var mı?
Önceki mesajları göster: