Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.07.2008, 13:35 (UTC)    
Mesaj konusu: sitenin temasını tamamen silip....

ben kendi kafama göre dizayn etmek istiyorum..mesela bazı blog sayfaları siliniyor ve sen istediğin arkaplan yapabiliyoesun..tr.gg dede böyle yepılabiliyor bazı kardeşlerin sitelerini görüyorum..fakat nasıl yapıldığını bilmek mesele..(http://www.senininternetin.tr.gg/)mesela bu kardeş yapmış..bende bunu anlatmaya çalışıyorum..bir ön bilgi lütfen..normalde html çalışabiliyorum..bir kaç blog yapmışlığımda var naçizane..lütfen yardım edin..şimdiden teşekkürler
Mesaj06.07.2008, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

eğer arkaplan resminden bahsediyorsan;

Kod:
<style type="text/css">
            <!--
body{background-image:url(RESMİN URL'Sİ; BURAYA YAZILACAK);background-attachment: fixed}
-->
            </style>

Bu kodu tasarımın üzerindeki yazı alanına yapıştır. Eğer şablondan bahsediyorsan herhangi bir tasarım kodunu tasrımın üzerindeki yazı adlı kutucuğa yapıştır.
Mesaj06.07.2008, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarım ayarlarından css design tasarımını seç forumdaki css bölümündeki sabit başlıkları incele Wink
Mesaj06.07.2008, 19:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

adilkaradag yazmış:
tasarım ayarlarından css design tasarımını seç forumdaki css bölümündeki sabit başlıkları incele Wink

Kısaca çok mantıklı bir açıklama yapmış arkadaşımız CSS Tasarımına geç ve css kodlarından siten için uygun olanları bul değiştir ve css kodu kısmına ekle Wink
Ayrıca tasarım silme diye birşey yok sadece boş tasarım kullanma var ki bu da zaten yukarıda söylediğim CSS Tasarımı Wink

En son pichiqa tarafından 06.07.2008 19:30:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj06.07.2008, 21:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

ugraburaya yazmış:
eğer arkaplan resminden bahsediyorsan;

Kod:
<style type="text/css">
            <!--
body{background-image:url(RESMİN URL'Sİ; BURAYA YAZILACAK);background-attachment: fixed}
-->
            </style>

Bu kodu tasarımın üzerindeki yazı alanına yapıştır. Eğer şablondan bahsediyorsan herhangi bir tasarım kodunu tasrımın üzerindeki yazı adlı kutucuğa yapıştır.
dostum teşekkürler..yardımlaşma budur
Önceki mesajları göster: