Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.07.2008, 12:40 (UTC)    
Mesaj konusu: XP CD'Sİ YARDIM

ARKADAŞLAR BENİM BİR XP CD VAR AMA KORKUYORUM CİZİLİR KIRILIR DİYE BU YÜZDE KOPYALAMAK İSTİYORUM FAKAT NASIL KOPYALANIR BİLMİYORUM BİLEN VARSA NE OLUR YARDIM ETSİN.

NERO İLE NASIL KOPYALARIM BİRİ BANA SÖYLERMİ
Mesaj02.07.2008, 13:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

xp cd sini bilgisayara kaydetip ondan sonra kopyalarsan çalışmaz ... kurulum aşamasında hata verir. yani öyle yapmanı tavsiye etmem.

2 tane cd sürücün olması lazım cd den cd ye kopyalama yapman lazım.

SABRIN KENDİSİ ACIDIR, LAKİN MEYVESİ TATLIDIR.....

wWw.7eYLuL.Tr.Gg
Mesaj02.07.2008, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

nero yu kullan işte
disk kopyala dersin xp cdisini korsun kalıp yaratır boş cd ye aktarır
Mesaj02.07.2008, 14:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

mimarsinanlisesi yazmış:
nero yu kullan işte
disk kopyala dersin xp cdisini korsun kalıp yaratır boş cd ye aktarır

deniyece sagol Mr. Green
Mesaj02.07.2008, 14:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

önce windows xp cdsini tak nero yu aç sonra ekle yap windows xp yi ekle sonra cd yi çıkar boş cd yi tak ileri ileri yap yazdırma seçeneklerini seç kopyala

not:cd de kopyalamaya karşı yazılım varsa kopyalanmaz
Mesaj02.07.2008, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

sametselim yazmış:
önce windows xp cdsini tak nero yu aç sonra ekle yap windows xp yi ekle sonra cd yi çıkar boş cd yi tak ileri ileri yap yazdırma seçeneklerini seç kopyala

not:cd de kopyalamaya karşı yazılım varsa kopyalanmaz

arkadaşım cd orjinal bi sorun çıkarmı eger çıkarsa ne yapmalıyım
Mesaj02.07.2008, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

hmm sanırım orjinallere koruma yüklüyolar bi dene sorun çıkarsa sorunu halletme gibi bi şansın mlsf yok çünkü orjinal bir cd parayla sattıkları için doğal olarak çoğaltılamayabilir ama dediğm gibi bi dene
Mesaj03.07.2008, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

ARKADAŞLAR TEŞEKÜR EDERİM AMA OLMADI

CD 598 MB
BENİM KOPYALADIGIM CD DE 598 MB AMA FORMAT ARMAK İSTEDİM HARA VERDİ.
Mesaj03.07.2008, 09:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

HATA VERDİ
Mesaj03.07.2008, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

ne hatası verdi hatırlıyomusun
Mesaj06.07.2008, 21:57 (UTC)    
Mesaj konusu: şahan

Şimdi 700 mb bir cd al sonra nero aç eğer 1 cd rom 1 de cd rw varsa iş kolay tekbir cd rw varsa ilk önce xp cd sini bbilgisayara kaydet sonra neroda dosya ekleme yerinden dosyaları seç sonra çek olur 2 cd row veya cd rw varsa birini üste birini alta koy nerodan cd kopyaladan çek olacaktır hata veririse gili dosyaları aktif etme var bilmiyorsan xp cd aç yukarda araçlarda klasör seçenekleri açılan pencereye görünüm de biraz aşağı in gizli dosyaları göster vardır onu işaretle ayarları kaydet sonra cd kopyalamayı dene olacaktır işe yararsa bana mesaj yolla yaramazsa bana sorunu söyle xp yi nerden kurulduğunu bilmiyorsanda söyle
Mesaj08.07.2008, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

sametselim yazmış:

arkadaşım ben xp cdsini cd rom ma takıyorum sonra windows xp kura kadar geliyorum fakat biraz bekledikten sonra

''windows bir sorunla kapatıldı eger bu ekranı ilkkez görüyorsanız bilgisayarınızın hafızası dolu ola bilir yada biosunuz güncel olmayabilir gibi birşeyler söylüyor''
Mesaj08.07.2008, 08:43 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: şahan

haykoyladeligeceler yazmış:
Şimdi 700 mb bir cd al sonra nero aç eğer 1 cd rom 1 de cd rw varsa iş kolay tekbir cd rw varsa ilk önce xp cd sini bbilgisayara kaydet sonra neroda dosya ekleme yerinden dosyaları seç sonra çek olur 2 cd row veya cd rw varsa birini üste birini alta koy nerodan cd kopyaladan çek olacaktır hata veririse gili dosyaları aktif etme var bilmiyorsan xp cd aç yukarda araçlarda klasör seçenekleri açılan pencereye görünüm de biraz aşağı in gizli dosyaları göster vardır onu işaretle ayarları kaydet sonra cd kopyalamayı dene olacaktır işe yararsa bana mesaj yolla yaramazsa bana sorunu söyle xp yi nerden kurulduğunu bilmiyorsanda söyle

arkadaşım xp cdsini nasıl bilgisayara kaydedeyim kaydolmazki olsada kesinlikle eksiz olur
Mesaj08.07.2008, 10:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

emrahoksak yazmış:
sametselim yazmış:

arkadaşım ben xp cdsini cd rom ma takıyorum sonra windows xp kura kadar geliyorum fakat biraz bekledikten sonra

''windows bir sorunla kapatıldı eger bu ekranı ilkkez görüyorsanız bilgisayarınızın hafızası dolu ola bilir yada biosunuz güncel olmayabilir gibi birşeyler söylüyor''

bak sende yazmışsın blg hafızası dolu olmadığından emin ol Wink

eğer dolu değil ise cd yüklemde hata yapmışsın demektir.
vindows cd sini bilgisayara tabiki yükleyebilirsin.
cd yi tak setup çalışmasına izin verme kapat.
daha sonra bilgisayarımdan cd ye gel sağ tıklayıp aç ctrl-a deyip hepsini seç
ve bir klasöre kopyala.
dah asonra neroyu aç.
klasörün içindeki dosyalarn yine tümünü seçip neroya at.
birde bu şekilde dene

Mesaj08.07.2008, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Xp cdsinin imagesini al sonra boş cdye yaz.Nasıl yapılcağını tam bilmiyorum ama googleden araştır bulursun.

Tasarımım hakkında yorum için http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=102163
Önceki mesajları göster: