Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj07.07.2008, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu: www.spor-sayfaniz.tr.gg

Arkadaşlar www.spor-sayfaniz.tr.gg Tüm Fanatiklerin Spor Sayfası Son Sürat Hizmet vermeye devam ediyor

ayrıca büyük bir mIRC Forum olan www.mircturkiye.com da www.bedava-sitem.com için özel bir bölüm açılmış herkes istediği gibi orada site tanıtımını yapabiliyor ve toplam 10 sny de üye olunabiliyor oradan mükemmel hit geliyor sizdede tavsiye ederim sağolsunlar kos koca bir bölüm sırf www.bedava-sitem.com a özel webmaster bölümünün içinde açmışlar sizede tavsiye ederim site tanıtımlarınızı yapın farkı göreceksiniz ben gördüm.

www.mircturkiye.com/register.php den üye olup http://www.mircturkiye.com/forumdisplay.php?f=447 linkindende hemen tanıtıma başlayabilirsiniz.

normalde daha yeni forum olduğu halde büyük bir ölçüde hizmete geçen mircturkiye.com da bedava siteme özel bölüm vermesi gerçekten mükemmel bir hizmet.

En son spor-sayfaniz tarafından 07.07.2008 16:44:23 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj09.07.2008, 11:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Girip Sitesini tanıtan Kazandı Geç Kalmış DEĞİLSİNİZ binlerce hit almak sadece bir tık ötede www.mircturkiye.com tıkla farkı hisset..
Mesaj09.07.2008, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım sitene benim html kod arama motorunu koy siteni anasayfamda yayımlayayım
Mesaj09.07.2008, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

javabankan yazmış:
arkadaşım sitene benim html kod arama motorunu koy siteni anasayfamda yayımlayayım

site bana ait deği site sahibi SyncmasteR ve koyacağınıda sanmam adamın zaten günlük ortalama 500.000 hiti var Smile siz girip sitenizi tanıtım yetki almaya bakın Smile

kayıt olmak için www.mircturkiye.com/register.php Smile
Mesaj09.07.2008, 11:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

öyle çok bi üyeye sahip bi site değil, o kadar çok hit falan da kazanmamız mümkün değil,girsekte olur girmesekte Sad 5bin üyesi olan bi forumun günlük 500 bin hit alması biraz zor Smile bi girmek lazım yinede Smile
Mesaj09.07.2008, 11:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

corumkargiyagcilar yazmış:
öyle çok bi üyeye sahip bi site değil, o kadar çok hit falan da kazanmamız mümkün değil,girsekte olur girmesekte Sad 5bin üyesi olan bi forumun günlük 500 bin hit alması biraz zor Smile bi girmek lazım yinede Smile

siz galiba 55.000 üye demek istediniz Smile))
Mesaj09.07.2008, 12:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

5000 den fazla sadece anlık online var Wink))
Önceki mesajları göster: