Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.07.2008, 08:45 (UTC)    
Mesaj konusu: google sorunu

google dan sitemin ismini yazdığım zaman. bedava-sitem de benim sitenin site yapım sayfası çıkıyor:.. başka birisi ordan girse sitenin herşeyini değiştirebilir.. bunu nasıl düzeltebilirim ? ? ?

En son kalbiselim tarafından 11.07.2008 08:57:25 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.07.2008, 08:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konuyu Biraz Daha Açar Mısın?Mesela Ne Diye Aradığında Çıkıyor?
Mesaj11.07.2008, 08:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Çıkış

sitenizdeki Bilgileri ancak siz değiştirebilirsiniz.Aynı bilgisayardan çıkış yapmadan başka biri sizin kullandığınız bilgisayarı kullanırsa bilgileri değiştirebilir.Ama Googleden giriş yaparak sitenizdeki bilgileri değiştirmesi mümkün değildir.Siz her ihtimale karşı sitenizdeki değişiklikleri yaptıktan sonra çıkış yapınız...

Sorununuz bu.

Mesaj11.07.2008, 09:11 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: google sorunu

kalbiselim yazmış:
google dan sitemin ismini yazdığım zaman. bedava-sitem de benim sitenin site yapım sayfası çıkıyor:.. başka birisi ordan girse sitenin herşeyini değiştirebilir.. bunu nasıl düzeltebilirim ? ? ?

Bu Cookie (çerezler) ile İlgilidir... Yani Cookie Ler Sayesinde ;

Diyelim Bir Siteye Kullanıcı Adınız ve Şifreniz ile Login Oldunuz..
Bir Kaç Gün Yada Bir Kaç Saat Sonra Tekrar O Siteyi Açtığınızda Cookie ler Sayesinde Kullanıcı Adınız ve Şifreniz Otomatik Olarak Hatırlanır...

Bu Sayede Login Olduğunuz Bir Siteye Daha Sonra Çerezler Sayesinde Tekrar Tekrar Kullanıcı İsmi ve Şifre Yazmak Zorunda Kalmıyorsunuz..

Gelelim Sizin Sorununuza ;

Googleden Söylediğiniz Gibi Arattığınızda Sizin Edit Page (Sayfa Yapım) Sayfası Açılıyor.. Unutmayın ki Kullanıcı Adınız ve Şifreniz Sadece Sizin Bilgisayarnızda Tanınıyor.. Ve Bu Yüzden Siz Googleden O Başlığa Tıkladığınızda Sizin Edit Page Sayfanız Açılabiliyor..

Bu Durum Başka bir Bilgisayardan Denendiğinde Kullanıcı Adı ve Şifresi Soracaktır...

Ama yine de Bir İhtimal Risk Almamak İçin Her Bedava-Sitem Çıkışlarınızda "Çıkış" Butonunu Kullanınız...

Cookie leri Temizlemek İçin Programlar Mevcuttur...

Örneğin CCleaner Wink

Saygılarımla...
Mesaj11.07.2008, 09:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

ironarchives

güzel bir açıklama Wink
Mesaj11.07.2008, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: google sorunu

ironarchives yazmış:
kalbiselim yazmış:

Bu Cookie (çerezler) ile İlgilidir... Yani Cookie Ler Sayesinde ;

Diyelim Bir Siteye Kullanıcı Adınız ve Şifreniz ile Login Oldunuz..
Bir Kaç Gün Yada Bir Kaç Saat Sonra Tekrar O Siteyi Açtığınızda Cookie ler Sayesinde Kullanıcı Adınız ve Şifreniz Otomatik Olarak Hatırlanır...

Bu Sayede Login Olduğunuz Bir Siteye Daha Sonra Çerezler Sayesinde Tekrar Tekrar Kullanıcı İsmi ve Şifre Yazmak Zorunda Kalmıyorsunuz..

Gelelim Sizin Sorununuza ;

Googleden Söylediğiniz Gibi Arattığınızda Sizin Edit Page (Sayfa Yapım) Sayfası Açılıyor.. Unutmayın ki Kullanıcı Adınız ve Şifreniz Sadece Sizin Bilgisayarnızda Tanınıyor.. Ve Bu Yüzden Siz Googleden O Başlığa Tıkladığınızda Sizin Edit Page Sayfanız Açılabiliyor..

Bu Durum Başka bir Bilgisayardan Denendiğinde Kullanıcı Adı ve Şifresi Soracaktır...

Ama yine de Bir İhtimal Risk Almamak İçin Her Bedava-Sitem Çıkışlarınızda "Çıkış" Butonunu Kullanınız...

Cookie leri Temizlemek İçin Programlar Mevcuttur...

Örneğin CCleaner Wink

Saygılarımla...

kardeş çok tşkler ... demek istediğimi çok iyi anlamışsın Smile o zaman sorun yok Smile tşkler
Mesaj11.07.2008, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Aynı

Anlattığımdan farksız. Sadece Sizin ki daha ayrıntılı. Ben o kadar ayrıntıya girmek istemedim.Sonuçta karşı taraf ne demek istediğimi anlamıştır...

Mesaj11.07.2008, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica Ederim Arkadaşlar..

İşinize Yaramasına Sevindim...

Saygılarımla...

En son ironarchives tarafından 11.07.2008 11:56:13 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj23.07.2008, 07:40 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Aynı

pazarlamaca yazmış:
Anlattığımdan farksız. Sadece Sizin ki daha ayrıntılı. Ben o kadar ayrıntıya girmek istemedim.Sonuçta karşı taraf ne demek istediğimi anlamıştır...

sanada tşk ederim kardeş. senin dediklerini de anladım.. zaten öyle yaptım ama yine google dan girince kotu gorunuyor ... bakalım artık hayırlısı Smile
Önceki mesajları göster: