Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.07.2008, 12:59 (UTC)    
Mesaj konusu: Teknik Yardım Lütfen

Öncelikle selamlar ve iyi günler dilerim.
Siteme girdiğinizde bu konulara çok uzak olmadığımı göreceksiniz.
Lâkin gene de bazı problemler yaşıyorum. İlki arka plan müziği idi ki ben onu kendi bildiğim gibi hallettim ama genede arka plan müziğine url pas etmekle çözüm mümkün olmuyor bir türlü. Ben ana sayfaya kendi imeemden embed attım.
Neyse ikinci husus şu menülerimin şekli ile oynamak istedim. Bir site var http://www.flashvortex.com buradan bir takım beğendiklerimi pas ediyorum fakat işlevselliği ancak en sağ tarafı kullanınca mümkün oluyor. Zaman zaman bu bile mümkün olmuyor menü seçim biçiminden kaynaklanıyor olabilir. Ama asıl sorun sol tarafta kendi yerinde kullanmaya başlayınca oluyor. Sağ tarafta çıkan görüntü bir türlü sol tarafta belirmiyor ve ekran sadece 4 eşit parçaya bölünmüş sitenin kendi backraund resimlerini oluşturuyor. Acele davrandığımı sanarak epeyce bekledim tekrar girdim ama düzelmiyor.
İşte zurnanın zırt deliği burası.
Ben nerede hata yapıyor olabilirim. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Saygılarımla
Mesaj11.07.2008, 13:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım lütfen konuyu özetleyici bir mesaj yaz ne istediğini lütfen.
birde başlıklarınızı lütfen konuyu özetleyici metinlerden yola çıkarak yazın

En son ysnsen tarafından 11.07.2008 13:25:38 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj11.07.2008, 13:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım bir soru sormuşsun tek onu anlayambildim,sanırım senin sorunun resimlerini yüklüyorsun ve parçalar halinde çıkıyor.

Bunun cevabı;Resimlerini yüklerken resimi küçült kutucuğunun işaretli olmamasına dikkat et Wink
Mesaj15.07.2008, 14:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Anlatamamış mıyım.???

Yazıyı okuduktan sonra derdimin ne olduğun anlamadı iseniz. Söylenecek bir sözüm yok. Ama çok hızlı okudu iseniz lütfen bir kez daha okuyun.
Önceki mesajları göster: