Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.07.2008, 09:45 (UTC)    
Mesaj konusu: terbiyesiz kullanıcı

arkadaşlar bir kullanıcı sürekli benim z.defterime hakaret içeren mesajlar yazıyor. bununla ilgili bir yaptırım yok mu acaba?
Mesaj12.07.2008, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

mesajın resmini çekip bana gönderebilirsiniz
Mesaj12.07.2008, 09:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

yada kötü kelimeler listesine onun yazdığı küfürleri ekle bi daha yazamaz...
Mesaj12.07.2008, 10:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

cunobag yazmış:
mesajın resmini çekip bana gönderebilirsiniz

iki mesajda ona ait. 2.mesajda adını gizlemeye çalışmış. kaç kere sildim ama artık tak etti. sitesini mi kapatacaksınız ne yapacaksınız bilmiyorum ama ben kapatmanızdan yanayım.

http://img247.imageshack.us/img247/450/zdefsb2.jpg
Mesaj12.07.2008, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bedava-sitem.com çok güzel bir fayda sağlıyor ki ziyaretçi defterine girenlerin ip nosunu öğrenebiliyorsun.Bence o ip no hakkında soruşturma aç.Bunun ucunda iyi para var:)
Mesaj12.07.2008, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

senininternetin yazmış:
yada kötü kelimeler listesine onun yazdığı küfürleri ekle bi daha yazamaz...

Hangi birine filtre oluşturacaksın. Filtre basit yapılmış zaten mesela "piriketseverler" yasakla diyelim "piriket severler" yazdın mı filtre işe yaramıyor.
Mesaj12.07.2008, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ziyaretçi defterine yazılan mesajlara yönetici onayından sonra yayınla seçeneğini aktif edersen ,en azından istemediğin mesajlar yayınlanmaz......
Mesaj12.07.2008, 17:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilgazlim18 yazmış:
Ziyaretçi defterine yazılan mesajlara yönetici onayından sonra yayınla seçeneğini aktif edersen ,en azından istemediğin mesajlar yayınlanmaz......

dediğinize katılıyorum ayrıca öyle bir şey olduğunda yönetici ile irtibata geçiniz gereken ilgiyi göstereceklerdir Wink

sizde şiir seviyorsanız şiirlerinizi başlığıma ekleyin sitemde yayınlayacağım
kimse şiir sevmiyor boşuna uğraşıyorum Crying or Very sad
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=32132
Mesaj12.07.2008, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

ilgazlim18 yazmış:

En iyi yol budur Wink
Mesaj12.07.2008, 19:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

O ziyaretçi def. ilk olarak yöneticiye sorup yayınlamak çok mantıklı ama o zaman da ziyaretçi siteye uğramıyo gibi bir durum olabilir.
Mesaj12.07.2008, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

taprojeler yazmış:
O ziyaretçi def. ilk olarak yöneticiye sorup yayınlamak çok mantıklı ama o zaman da ziyaretçi siteye uğramıyo gibi bir durum olabilir.

Ziyaretçi defterine yazılan mesajlar e-mail adresinize zaten bildiriliyor.Tabiki e-mail ile bildir seceneğini de aktif ederseniz...Ondan sonrası size kalmış,istediğinizi yayınlarsınız istemediğinizi silersiniz..
Mesaj13.07.2008, 04:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ewet bu soruna kendin de çare bulabilirsin. bence kötü kelimeler ekstrasını aktive et. bu durumda o adamda kötü mesaj yazamayınca sinirleşip sitene girmekten vazgeçer. Wink