Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.07.2008, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu: BEDAVA SİTEM ÇOK KOLAY MI HACKLENİYOR?

BİR HACK SİTESİNDEKİ KONUSMAYA BAKIN
GERÇEKTEN BU KADAR KOLAYMI?
burdaki sistemi yönetenler ikide bir site silecegne gerçek konularla ilgilense..
www.kamupersoneliyiz.tr.gg

arkadaşlar ya bana çok acele bi şekilde tr.gg sitelerin hackleme index atma çökertme ne olursa bilen beceren halledebilecek biri varsa buraya ayrıntılı bi şekilde yazarsanız sevinirim kardeşlerim abilerim lütfen

--------------------------------------------------------------------------------

AraneLWorM05-15-2008, 08:00 PM
Sitenin Sahibiyle İletişime Geç Trojan At Sitesinin Şifrelerini Kap..

kerem105-15-2008, 08:15 PM
ya şimdi o sistem acayib dandik ir sistem yani onu hacklemek çok basit özelime mesaj atarsan yardım edebilirim

--------------------------------------------------------------------------------

ozanimmm05-15-2008, 08:28 PM
evet arkadaşlar bu konuda benimde yardıma ihtiyacım var.yardım edecek birileri varmı acaba?

gemlikli_ceza05-15-2008, 08:34 PM
ya şimdi o sistem acayib dandik ir sistem yani onu hacklemek çok basit özelime mesaj atarsan yardım edebilirim

kardeş benim adresim a.samet_2516@ bu eklersen konuşuruz radan lütfen

consider05-15-2008, 08:43 PM
kardeş benim tr.gg siteleriyle ilgili şöyle bir bilgim var admin sitedeyken sitenin üzerindeki linkten giriş yapabilirsen siteye index atabilirsin. admin yönetim panelinde olabilir...sistem harbi dandik...

ozanimmm05-15-2008, 08:48 PM
Consider kardeşim biraz daha ayrıntılı anlatabilirmisin acaba?

50 CENT05-15-2008, 08:55 PM
kardeş benim adresim a.samet_2516@ bu eklersen konuşuruz radan lütfen

Msn Vermek Yasak.

consider05-15-2008, 08:56 PM
demek istediğim admini yönetim panelinde yakala.. tr.gg sitesinin indexinde lin k var en üstte oradan gir admin paneldeyse direk giriş yapabilirsin...
öyle bir özelliği var tr.gg lerin.. dandik demem o yani..

ozanimmm05-15-2008, 08:57 PM
saolasın anladım şimdi.deneyelim bakalım inşallah olur Very HappyVery Happy

by-CroS05-15-2008, 09:18 PM
Sitenin Sahibiyle İletişime Geç Trojan At Sitesinin Şifrelerini Kap..

Bu yöntemle .org .com u bile hackler Very Happy

The NeRoN05-15-2008, 09:29 PM
Trosysuzda Ancak Şifre Tahmin Edersin ßen Şifre Tahmininde ustayım Very Happy

umut_hacker05-16-2008, 05:22 AM
kardes tr.gg uzantılı sitelere index atması zor çünki onların arkasında bedava sitem war ama yinede bilemem

Eceli4305-16-2008, 05:53 AM

ya niye böyle yapiyorsunuzki adam bi konu acmis ayrintili anlatin ltf diyo sende mesaj at diyon anlat iste bizde ögrenelim:mad:

su trojan meseleside cok kollay yutturuluyor muzigin icine felan sakliyincada ama nerden baksan nerdeyse bütün antilere yakalaniyor:D

style05-16-2008, 07:01 AM
anlatin bakalm bizde ögrenelim Very Happy

o admin giris panel felan nasl anlamadim Very Happy

H4CK3R Su3yN1D05-16-2008, 08:40 PM
evet dandik saldır çöker veya arkadaşların dediği gibi admini panelde yakalayabilirsen de hackleyebilirsin
Mesaj13.07.2008, 19:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben bu konusmayi bir forumda görmüstüm...

KONUSMAK kolay.

alinti:
burdaki sistemi yönetenler ikide bir site silecegne gerçek konularla ilgilense..

Gercek konularla ilgilenmiyor olsaydik, dünya capinda 3 milyon kullanicimiz olmazdi kardesim. Sen de buradaki yöneticilere laf atmakla ilgilenecegine, gercek konularla ilgilensen....
Mesaj13.07.2008, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kamuda Çalısan Sahıs .

alinti:

Turkcenı Duzelt , Oyle.. Wink
Mesaj13.07.2008, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

yine aynı yüzler yine provokeler :S
hep bu tür mesajlarla saçmalıyorsunuz beyler yeter artık durun!!
şu ana kadar hackelenen tr.gg siteleri site sahibinin şifrelerini kaptırmasıyla oldu başkada olmadı..dandik bir sistem olsa zaten sağlam site kalmazdı..
Mesaj13.07.2008, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu an Türkiyenin en büyük bir hack sitesinde, bir kullanıcı şu şekilde başlık açmış.

hackerfriend.tr.gg isimli sitenin sahibi hackerfriend sürekli site hack'liyor ve herkese meydan okuyor. sitesi TR.GG uzantılı ve hacklemesi çok kolay. lütfen bu adamın haddini bildirin

tesadüfen gördüm, önce çok şaşırdım. mesajı atan şahsa mesaj attım, cevap gelmedi. altına da aynen şu şekilde yazdım: varsa bir yiğit, hacklesin de görelim. bir sürü kullanıcıdan mesaj gelmiş "göreceksin gününü falan" gibisinden.

neredeyse 6 ay olacak, daha bir tık yok. bu işler öyle kolay değil. ki zaten gerçek bir hack bilgisine sahip insan tutup bedava bir site ile uğraşmaz, uğraşacak vakti de bulamaz.

Yukarıdaki konuşmalarda gençler kendi aralarında fantazi kurmuşlar Mr. Green

sevgiler, saygılar.

Deme, şu niçin böyle; Yerincedir ol öyle. Bak sonuna sabreyle, Görelim Mevlâ neyler! Neylerse güzel eyler!

Cümleler doğrudur, Sen doğru isen, Doğruluk bulunmaz, Sen eğri isen...
Mesaj13.07.2008, 19:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Siteyi Hacklemişler ...

www.pcdosyam.tr.gg benim değil

Mesaj13.07.2008, 19:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sifresını Bulmakdan Baska Hıcbır Halt Yenmemıs..
Mesaj13.07.2008, 19:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

net-tr yazmış:
Sifresını Bulmakdan Baska Hıcbır Halt Yenmemıs..

Bende Öyle Düşündüm Very Happy Evet Rockiciymiş Very Happy Laughing

İYİ GECELER..

Mesaj13.07.2008, 20:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gercek konularla ilgilenmiyor olsaydik, dünya capinda 3 milyon kullanicimiz olmazdi kardesim. Sen de buradaki yöneticilere laf atmakla ilgilenecegine, gercek konularla ilgilensen....[/quote]

1gb alan ve sınırsız site kurma hakkını dısarıdaki köpege versen o bile kullanıcınız olur.
ondan bu kadar kullanıcınız olmustur.
benım sisteme bisi dedğim yok zaten o ayrı bir konu..

benım derdim amatör yöneticiler ve modların hem 13,15 yaslı çocuklardan seçilmesi..
ama yöneticiler yine profosyonellikten uzaklasıp duygusal davranıyorlar..
bu onlara inanın pahalıya patlayacaktır..
Mesaj13.07.2008, 20:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

palavracilar yazmış:
Gercek konularla ilgilenmiyor olsaydik, dünya capinda 3 milyon kullanicimiz olmazdi kardesim. Sen de buradaki yöneticilere laf atmakla ilgilenecegine, gercek konularla ilgilensen....

1gb alan ve sınırsız site kurma hakkını dısarıdaki köpege versen o bile kullanıcınız olur.

benım derdim amatör yöneticiler ve modların hem 13,15 yaslı çocuklardan seçilmesi..
bu onlara inanın pahalıya patlayacaktır..[/quote]

iyi o zaman seni mod yapsınlar hatta admin ol . başın göğemi erecek..
burada bende modluk yaptım yaşım 18.

admin selin hanım yaşı 15 değil 19 değil..
cunobag 2.admin görevinde bir nevi , yaşı 30 un üstünde..
net-murat 24 yaşladında..
ysnsen aynı şekilde..
gonulerleri aynı şekilde.
daha saymamı istermisin ?
Mesaj13.07.2008, 20:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

palavracilar yazmış:

bu onlara inanın pahalıya patlayacaktır..[/quote]

Bılmedıgın Seyler Uzerınde Fazla Durma..

He Bıde Bana Ö.M Atmıssın Devam Et...

Çok Bılıyosan Zil Tak Sen Yap Yonetıcılık..

Demıssın Duygusal Davranıyorlar Diye , Oyle Bırsey Yok , Burası Ask Sitesi Degil , Teknık Site..! Wink
Mesaj13.07.2008, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

koçum baslıgın konusuna bak bide senın verdgn cevaba..eger açtıgım baslıkla ilgli bir cevap yazacaksan yaz.yoksa yazma..

bir yönetici ile konuşuyorum araya maydonoz oluyorsun..
benım senle ne muhabbetım olsun..sen kendi işine bak hadi.
Mesaj13.07.2008, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

sanırım bu başlığa yazan herkeze öm attı..
bana attığı son öm
herkez görsün boş işlerle ilglendiğini bu arkadaşın :

Mesaj13.07.2008, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunu herkes biliyor zaten abicigim.
yöneticilerinde haberi var..

sen hala maydonoz olmaya devam ediyorsun.
her baslıkda oldugu gibi..!
Mesaj13.07.2008, 20:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

palavracilar yazmış:
koçum baslıgın konusuna bak bide senın verdgn cevaba..eger açtıgım baslıkla ilgli bir cevap yazacaksan yaz.yoksa yazma..

bir yönetici ile konuşuyorum araya maydonoz oluyorsun..
benım senle ne muhabbetım olsun..sen kendi işine bak hadi.

Burada Bız Bır Aile Gıbıyz..

Yonetıcı Ile Konusuyosan Buraya Konu Açma..

Yonetıcı Senın Her Konuna Yetısemıyecek..

Sen Kocumlu Falan Konusuyorsun Ne Oluyor Sana ? Kendını Bırsey Sanma Wink

Hadı Selametle...

Sen Konus Wink
Önceki mesajları göster: