Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.07.2008, 21:11 (UTC)    
Mesaj konusu: topliste banner eklemek ??

arkadslar bazı sıtelere link ekleyince yani reklamımızı yayınlayınca gönder butonun abastıktan sonra "lütfen asagıdakı kodu ekleyınız " bu ayzı degısıkte olabılır herneyse bende öle yapmak ıstıyorym nasıl olcak acaba yardım edermısınız

En son tryusuf tarafından 14.07.2008 05:47:07 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj13.07.2008, 21:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

neyi kastettigini ben tam anlamadim, ekran görüntüsü paylasirsan anlayalim.
Mesaj13.07.2008, 21:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

sole anlatayım yanı ben bu sıteye sıtemı eklemek ıstedım "www.trreklam.tr.gg" han adımızı ,sıte ısmı ,tazdıktan sonra gonder butonu varya orda ona bastıktan sonra o sıtenın banner kodu cıkıyo orda ondan yapmak ıstıyorum ,
bu sıtede var anlatmak ıstedıgım www.trreklam.tr.gg
reklam ver sekmesıne gır sıtenı ekle sonra anlarsın dedıgım seyı
Mesaj13.07.2008, 22:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

tryusuf yazmış:
sole anlatayım yanı ben bu sıteye sıtemı eklemek ıstedım "www.trreklam.tr.gg" han adımızı ,sıte ısmı ,tazdıktan sonra gonder butonu varya orda ona bastıktan sonra o sıtenın banner kodu cıkıyo orda ondan yapmak ıstıyorum ,
bu sıtede var anlatmak ıstedıgım www.trreklam.tr.gg
reklam ver sekmesıne gır sıtenı ekle sonra anlarsın dedıgım seyı

sen toplist ten bahsediyorsun onu yapmak için ekstralara gel---yeni ekstra ekleye bas---toplist aktive et---çıkan pencereyi dikkatlice bakarsın anlarsın Wink
Gidişime yollar, duruşuma kızlar hasta! <br>
İstanbul Ankara 4 saat, sana sevgim 24 saat<br>
Mesaj14.07.2008, 02:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam kardes buldum cok saol nasıl anladın hemen Very Happy yardımcı oldugun ıcın cok saol saol saol saol Very Happy
Mesaj14.07.2008, 02:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak sormak ıstedıgım su

sımdı sıtene reklam verrınce sıtenızde reklamınızın yaınlanması ıcın asagıdakı kodu sıtenıze ekleyınız yazıo ya bend e ondan yapma kıstıyorumm onu sordum kardes anladın mı demek ıstedıgımı
Mesaj14.07.2008, 05:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

googla adsense yazıp araştırma yapabilirsiniz

şu anki sitenizle reklam almak için başvursanız büyük ihtimalle kabul edilmezsiniz.içeriğiniz az ve herkezde olan paylaşımlar.sitenizi geliştirip başvurmanız kabul edilme olasılığınızı arttıracaktır.

yine google a adsenseye kabul edilmek için ne yapmalıyım vb aramalarda bulunun
Mesaj14.07.2008, 05:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

BUYUR KARDEŞ AÇIKLAMALARI OKU SORUN OLURSA BAŞLIKTA YAZABİLİRSİN...

Mesaj14.07.2008, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

sımdı daha ıyı anladım ingilenenlere tesekür ederim arkadslar cookk saolu nnn
Önceki mesajları göster: