Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj12.07.2008, 15:00 (UTC)    
Mesaj konusu: google de forumlardaki yazıların gözükmesi!!!!!

merhaba ,google da sitemin adını girdiğimde sadece forumda yazdıklarım arama sonuçlarında çıkıyor...google ye kayıt yaptırdım fakat onunla alakalı olmasada sitemi ziyaret etmek isteyen yada google den arayan insanların forumlarda sizlerle paylaştığımız sorunları görmesi okuması hiç de iyi olmayan bir şey bunu engellemenin bir yolu varmıdır acilen ilgilenirseniz çok sevinirim teşekürler!!!
Mesaj12.07.2008, 15:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Google senin sitenin linkinin yer aldığı herşeyi aramada gösterir.İşi bu sonuçta.Ama sitenin backlinkleri çoğaldıkça ve google siteni indexledikçe bedava-sitem forumunda yazmış oldukların arka planda kalacaktır.
Mesaj12.07.2008, 15:11 (UTC)    
Mesaj konusu: ....

fakat bunun site tarafından engellenmesi gerekmiyormu yani Moderatör arkadaşlaradan ricam bu olsun yada çoğu sitelerin forum sayfaları sadece üyeleri tarafından görüntülenirken,burada yazılarlar googleden giren herkes tarafında okunabiliyorki,buda gerçekten hoş bir durum değil....
Mesaj13.07.2008, 07:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: ....

ozgurcinitasarim yazmış:
fakat bunun site tarafından engellenmesi gerekmiyormu yani Moderatör arkadaşlaradan ricam bu olsun yada çoğu sitelerin forum sayfaları sadece üyeleri tarafından görüntülenirken,burada yazılarlar googleden giren herkes tarafında okunabiliyorki,buda gerçekten hoş bir durum değil....

aslında çoğu forumdada böyle
bunu öneriler bölümünde öneriye sunabilirsin
ama sistem bu olduğu için çözüm olurmu sanmıyorum Wink
Mesaj14.07.2008, 09:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

sitem google da gözükebilir mi bir yardım edin lütfen
Mesaj14.07.2008, 09:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

google kayıt yaptırmak gerekiyormu
Önceki mesajları göster: